«رسایی» جاسوس هسته‌ای را معرفی کرد + عکس

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پستی در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی از جاسوسی یک فرد در وزارت خارجه پرده برداشت.


«سعید» بعد از ۶ سال صاحب دست‌ و پا شد

«سعید ایمانی» کارگر ساده دهه هفتادی ست که ۶ سال است بدون دست و پا زندگی می کند. سعید بعد از مصاحبه با خبرگزاری مهر موردتوجه قرار گرفت و با کمک مخاطبان توانسته دست و پاهای تازه ای داشته باشد.


بزرگترین شهاب سنگهای کشف شده در زمین را ببینید

اگرچه بخش قابل توجهی از سنگهای فضایی در آستانه ورود به اتمسفر زمین نابود می شوند اما برخی از آنها این شانس را دارند که مهمان زمین باشند و جالب ...


استاد آوازی که قصد خوانندگی نداشت!

امروز هشتم اسفندماه، سالگرد درگذشت یکی از بزرگ‌ترین استادان آواز ایران و صدای گرم سرود «ای ایران» است. در سالگرد فوت «غلامحسین بنان» یادی ...


آموزش مراحل/

چگونه پیامک های پاک شده را برگردانیم؟

این اتفاق ممکن است برای هر کاربر تلفن همراه بیافتد. در این مطلب قصد داریم تا راهکارهایی را برای بازیابی پیامک های حذف شده به شما ارائه ‌دهیم. ...


آخرین آمار فروش فیلم‌ها پس از ورود «اژدها»

| شنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۹:۱۱ | نسخه چاپي

هفته‌ی گذشته در حالی با اکران دو فیلم جدید به پایان رسید که این فیلم‌ها به دلیل کمبود سالن نتوانستند معادلات گیشه را چندان تغییر دهند.
به گزارش ایسنا، از چهارشنبه (هشتم اردیبهشت) دو فیلم «اژدها وارد می‌شود» با 10 سالن سینما و «خنده‌های آتوسا» با هفت سالن، در حالی به چرخه‌ی اکران اضافه شدند که فیلم‌هایی که هفته‌ها از اکرانشان می‌گذرد، با حفظ کف فروش‌شان، همچنان اکثر سالن‌ها را در اختیار دارند.
مهدی صباغ‌زاده(مدیر پخش نیمروز فیلم) که پخش «اژدها وارد می‌شود» را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، فروش این فیلم در طول دو روز نمایش را حدود 70 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: برخی سینماهای نمایش‌دهنده‌ی این فیلم مانند آزادی، تک‌سانس هستند.
«اژده‌ها وارد می‌شود» که در طول جشنواره‌ی فجر نیز بسیار مورد توجه مخاطبان بود در بخش مسابقه‌ی جشنواره‌ی برلین نیز شرکت داشت. همایون غنی‌زاده، امیر جدیدی، احسان گودرزی، نادر فلاح، علی باقری و کیانا تجمل بازیگران این فیلم هستند.
«خنده‌های آتوسا» به کارگردانی امیر فرید، فیلم دیگری است که از چهارشنبه به سینماها آمده است.
سعید خانی (مدیر پخش نسیم صبا) درباره‌ی وضعیت اکران این فیلم گفت: با توجه به اینکه بیشتر سالن‌ها هنوز مشغول نمایش فیلم‌های اکران نوروز هستند، تنها هفت سالن نصیب این فیلم شده است. با وجود این، این فیلم در دوروز نمایش 32 میلیون تومان فروش داشته که رقم قابل قبولی است.
باران کوثری، امیر جدیدی، بهار نوحیان، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری و محمدرضا فروتن بازیگران این فیلم اجتماعی‌ هستند.
خانی که پخش «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی را نیز بر عهده دارد، فروش این فیلم را با توجه به شرایط اکرانش خوب توصیف کرد و گفت: این فیلم پس از شش هفته اکران در تهران با 12 سالن 950 میلیون تومان فروش داشته و در شهرهای دیگر نیز پس از چهار هفته نمایش با داشتن تنها 9 سالن 160 میلیون تومان فروخته و مجموع فروشش را به یک میلیارد و 110 میلیون تومان رسانده است.
«ابد و یک روز» که پدیده‌ی جشنواره‌ی فجر گذشته بود نیز تا شب گذشته (پنجشنبه نهم اردیبهشت) به فروشی بالغ بر پنج میلیارد و 540 میلیون تومان رسیده است.
امیر قطبی (مدیر پخش فیلمیران) گفت: با گذشت 44 روز از آغاز اکران، این فیلم چهار میلیارد و 40 میلیون در تهران و یک میلیارد و 500 میلیون نیز در شهرهای دیگر فرش داشته است و هم اکنون نیز در 24 سینمای تهران و 25 سینمای سایر شهرستان‌ها در حال اکران است.
قطبی مجموع فروش «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا را نیز پنج میلیارد و 580 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این فیلم هم پس از 44 روز نمایش در تهران، با در اختیار داشتن 27 سالن سینما سه میلیارد و 680 میلیون فروخته و در شهرهای دیگر هم با 50 سالن، یک میلیارد و 900 میلیون تومان فروش داشته است.
«من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی، مجموع فروش خود را به 13 میلیارد و 500 میلیون تومان رسانده است.
حبیب اسماعیلی (مدیر پخش رسانه‌ی فیلمسازان) در این باره گفت: «من سالوادور نیستم» با داشتن 30 سالن در تهران شش میلیارد و 900 میلیون تومان فروش داشته و در شهرستان‌های دیگر نیز با 60 سالن سینما، شش میلیارد و 600 میلیون تومان فروخته است.
اسماعیلی که پخش فیلم «کفشهایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پوراحمد را نیز بر عهده دارد: کل فروش این فیلم را که تنها در 12 سینمای تهران و یک سینمای مشهد اکران شده است، 550 میلیون تومان اعلام کرد.
«50 کیلو آلبالو» فیلم دیگری است که از نوروز در حال اکران است و به گفته‌ی احمد مختاری (مدیر پخش هدایت فیلم) تا شب گذشته در 26 سینمای تهران پنج میلیارد و 570 میلیون و در 71 سینمای شهرهای دیگر سه میلیارد و 200 میلیون تومان فروخته و مجموع فروشش به هشت میلیارد و 770 میلیون تومان رسیده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟