پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته بود و اکنون سونی اعلام کرد که کنسول نسل هشتمی‌اش بیش از ۵۰ میلیون دستگاه در سرتاسر دنیا فروخته است.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


رنگی‌ترین مبارزه علیه خشونت؛ گفتگو با چند دختر و پسری درباره روز منع خشونت علیه زنان

«خشونت علیه زنان و دختران، یک نقض حقوق‌‌بشری و مانع جدی برای توسعه پایدار است. هزینه‌های آن در مقیاس بزرگ، سبب تحمیل مضرات زیادی در جامعه و اقتصاد می‌شود. دنیا توان پرداخت این هزینه را ندارد». این جملات بخشی از گفته‌های بان کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل، درباره کارزاری است که این روزها خیلی‌ها آن را با رنگ نارنجی‌اش می‌شناسند...


میل 26 ارتش روسیه؛ بالگرد یا جرثقیل + تصاویر

میل 26 که توسط شرکت میل هلی کوپتر واقع در کشور روسیه طراحی و ساخته شده است و هواپیما را بلند می‌کند.


واکنش ایران سر و صدای بیهوده است؛ خشم تهران اهمیتی ندارد

دو سناتور تندرو و هم حزبی «دونالد ترامپ» در پاسخ به واکنش های تند و قاطع مقامات ایران به تمدید «قانون داماتو» به اظهارنظر در این باره پرداختند.


نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + گرایش ها

سیاست | شنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۸:۱۴ | نسخه چاپي

نتایج انتخابات در شعب مختلف کشور که به صورت غیر رسمی اعلام شده است به این شرح است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ دور دوم انتخابات مجلس، دهم اردیبهشت در 56حوزه برای گزینش 69 نماینده بین 138 نفر از راه‌یافتگان به دور دوم برگزار می‌شود.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام می‌شود.

گفتنی است؛ نتایج انتخابات در شعب مختلف کشور که به صورت غیر رسمی از سوی ستاد های انتخاباتی اعلام شده است به این شرح است.



استان آذربایجان‌شرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح‌طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل)
حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن‌نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی(مستقل)
حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل)
استان آذربایجان‌غربی
حوزه انتخابیه ارومیه: هادی بهادری (اصلاح‌طلب)، روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصولگرا)، همایون هاشمی(اصولگرا)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)
استان تهران
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)
استان خراسان‌رضوی
حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اصلاح‌طلب)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم نسب الباجی (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)
حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  علی وقف‌چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)‌
حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)
استان کردستان
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد(اصلاح‌طلب)، نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)
استان لرستان
حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)
استان مازندران
حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)
استان همدان
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادی‌خواه (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)

 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: