به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


دستگیری قاتل افغان در چالوس

حوادث | پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۱:۳۶ | نسخه چاپي

قاتل افغان در سیاه بیشه چالوس دستگیر شد.

به گزارشباشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده نیروی انتظامی نوشهر گفت: دو کارگر افغانی بر سر اختلافات قدیمی با یکدیگر درگیرشدند که نزاع بین آنان سبب مرگ محمد فهیم 20 ساله شد.

سرهنگ غلامعلی صلاحی افزود: قاتل هموطن کش افغان کمتر از 24 ساعت پس از قتل درجنگل هریجان منطقه سیاه بیشه در جاده کندوان دستگیر شد.

وی گفت: قاتل که فردی 30 ساله است و در جنگل هریجان منطقه سیاه بیشه جاده کندوان مخفی شده بود باحضور کارآگاهان امورجنایی پلیس آگاهی شهرستان نوشهر روز بعد از حادثه در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و تحویل مقامات قضایی نوشهر شد.

 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: چالوس ،

دیدگاه شما چیست؟