زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری مبنی بر ورود نوع توربو شارژ هایما به بازار منتشر شد و حالا تصاویری از این خودرو با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری ...


نتیجه دیدار استقلال و سایپا جای دیگری رقم خورد

نتیجه دیدار استقلال و سایپا جای دیگری رقم خورد

ورزش | پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۱:۹ | نسخه چاپي

مدافع تیم فوتبال سایپا با انتقاد از وضعیت حال حاضر فوتبال ایران، گفت: نتیجه این دیدار در جای دیگری رقم خورد و از قبل پیروزی استقلال مشخص بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم شکوری پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل استقلال تهران با انتقاد از وضعیت حال حاضر فوتبال ایران، گفت: متاسفانه در جای دیگری نتیجه این بازی رقم خورد و ما باید این بازی را با شکست به پایان می‌رساندیم.
وی تاکید کرد: متاسفانه فوتبال ما حواشی بسیاری دارد و رفته‌رفته همین حواشی، فوتبال ما را نابود خواهد کرد.
مدافع تیم فوتبال سایپا در ادامه خاطرنشان کرد: در بازی امروز عدالت رعایت نشد و حق به حقدار نرسید و من به آنها که دنبال برد استقلال بودند، تبریک می‌گویم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: