بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


موشک غول‌پیکر "کرملین" آماده نابودی "شرق آمریکا"+ تصاویر و مشخصات

جهان | پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۱۱ | نسخه چاپي

موشک غول پیکر 280 تنی روس ها با پتانسیل انهدام بالا در صورت شلیک از پایگاه پلستک می‌تواند شرق ایالات متحده آمریکا هدف قرار دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فدراسیون روسیه یکی از قدرت‌های موشکی صاحب سبک جهان بوده که قابلیت‌های ویژه‌ای در این عرصه دارد و بخشی از آن به توانمندی اتحاد جماهیر شوروی سابق باز می گردد.
موشک‌های سطح به سطح  ارتش فدراسیون روسیه بعضا به دوره قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی سابق باز می‌گردد که  یکی  از  این  موشک‌ها  آر- 7 (R-7 Sapwood) است. **موشک آر- 7 چه ویژگی‌هایی دارد؟
ارتش اتحاد جماهیر شوروی سابق پس از آنکه در دهه 60 میلادی به این موشک مجهز شد، توان آن را پیدا کرد که اقصی نقاط ایالات متحده آمریکا را هدف حمله هسته‌ای قرار دهد و این موضوع نگرانی امپریالیسم را برانگیخت.  قبل از تجهیز ارتش اتحاد جماهیر شوروی سابق به موشک  آر- 7 (R_7 Sapwood)   این موشک اولین پرتاب خود را در ماه می سال 1957 تجربه کرد. 
ساخت یک موشک قاره پیما در دهه 50 میلادی در شوروی  اغاز شد و تا سال ۱۹۵۲ چندین طرح شامل موشک های کروز و موشک های بالستیک چند مرحله ای مورد ازمون قرار گرفت.
در سال ۱۹۵۳ گروهی به رهبری کرلوف برای ساخت موشکی با  برد ۸۰۰۰ کیلومتر تشکیل شد و تا ژوئن سال ۱۹۵۴ طرح نهایی آماده شد و در تا اواخر همان سال ساخت ان مورد  تصویب قرار گرفت .
در مرحله نخست  کرلوف طرح ساده برای سوخت یعنی اکسیژن مایع  و نفت سفید را پیشنهاد داد . در سال ۱۹۵۶  دستور تست موشک قاره پیما داده شد و  یک مرکز جدید در قزاقستان با نام بایکنور احداث گردید که موشک  با قطار به انجا فرستاده می شد و در سال 1957 اولین پرتاب ماهواره اتحاد جماهیر شوروی صورت گرفت.
در تاریخ 16 جولای سال 1960 میلادی دو پرتاب آزمایش از موشک   آر- 7 (R_7 Sapwood) پایگاه نظامی پلستسک صورت گرفت و حد فاصل سال‌های 1960 تا 68 به عنوان یک موشک راهبردی در یگان‌های ارتش اتحاد جماهیر شوروی شناخته شد.

انهدام انهدام از دهه 60 میلادی تا پایان سال 2009، بیش از 1700 پرتاب از موشک‌های خانواده  آر- 7 (R_7 Sapwood) همچون مولینا و سایوز صورت گرفته و بیش از 90 درصد آن موفقیت‌آمیز بوده است.
انهدام
موشک_غول‌پیکر_کرملین_آماده_نابودی_شرق_آمریکا+_تصاویر_و_مشخصات_موشک_آر_هفت_پایگاه_های_نظامی_آمریکا_اتحاد_جماهیر_شوروی_حمله_هسته_ای_کلاهک_هسته_ای_
سایت راشن اسپیس (Russian Spaceweb) وب درباره موشک   آر- 7 (R_7 Sapwood) عنوان داشت: اولین آزمایش موشک مذکور به سال 1957 باز می گردد و بیش از نیم قرن در خدمت نیروی هوافضای فدراسیون روسیه و شوروی سابق بوده است.
این سایت ادامه داد:  آر- 7 (R_7 Sapwood) با وزن 280 تن، وزن سرجنگی 5 هزار و 500 کیلوگرم، برد بیش از 8 هزار کیلومتر، به کمک کمپرسور کا بی 59 روی لانچر می رود و قطری بیش از 10 متر دارد.
موشک   آر- 7 (R_7 Sapwood) با وزنی معادل 280 تن، وزن کلاهک بیش از 5 تن، وزن سوخت 253 تن، 2 مرحله ‌ای بوده و قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را داراست و می تواند شرق ایالات متحده آمریکا را هدف قرار دهد.
موشک مذکور با پتانسیل انهدام بالا در صورت شلیک از پایگاه یلستک می‌تواند شرق ایالات متحده آمریکا را با دقت بالا و قدرت تخریب انبوه مورد اصابت قرار دهد. منابع رسمی برد این موشک را 8 تا 10 هزار کیلومتر اعلام کردند.
موشک راهبردی آر_ 7 (R_7) می‌تواند در صورت بروز هرگونه درگیری نظامی پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه شرق اروپا و به خصوص در کشورهای لهستان، جمهوری چک، استونی، رومانی را مورد اصابت قرار دهد.
موشک_غول‌پیکر_کرملین_آماده_نابودی_شرق_آمریکا+_تصاویر_و_مشخصات_موشک_آر_هفت_پایگاه_های_نظامی_آمریکا_اتحاد_جماهیر_شوروی_حمله_هسته_ای_کلاهک_هسته_ای_
موشک_غول‌پیکر_کرملین_آماده_نابودی_شرق_آمریکا+_تصاویر_و_مشخصات_موشک_آر_هفت_پایگاه_های_نظامی_آمریکا_اتحاد_جماهیر_شوروی_حمله_هسته_ای_کلاهک_هسته_ای_ موشک_غول‌پیکر_کرملین_آماده_نابودی_شرق_آمریکا+_تصاویر_و_مشخصات_موشک_آر_هفت_پایگاه_های_نظامی_آمریکا_اتحاد_جماهیر_شوروی_حمله_هسته_ای_کلاهک_هسته_ای_ آر- 7 (R_7 Sapwood)   اولین  موشک قاره پیما (ICBM) جهان بود و این موشک  از دهه 60 میلادی به عنوان یک سلاح  هسته ای به خدمت ارتش اتحاد جماهیر شوروی سابق درآمد.
موشک_غول‌پیکر_کرملین_آماده_نابودی_شرق_آمریکا+_تصاویر_و_مشخصات_موشک_آر_هفت_پایگاه_های_نظامی_آمریکا_اتحاد_جماهیر_شوروی_حمله_هسته_ای_کلاهک_هسته_ای_
آر- 7 (R_7 Sapwood) موشکی دو مرحله ای  است و دارای چهار موتور  ار دی ۱۰۷ سوخت مایع  خوشه ای در دور بدنه اصلی موشک قرار دارد و مرحله دوم در واقع در بدنه اصلی موشک می باشد  که از  نوع  ار دی ۱۰۸ و سوخت مایع است . هر دو مرحله یا به عبارتی هر پنج موتور با هم روشن می شود؛ ولی میزان مصرف سوخت موتور اصلی بسیار  بیشتر است .  این موشک چهار موتور خوشه  ای دارد. آر- 7 (R_7 Sapwood) یک موشک بالستیک است  و مسئولان نظامی شوروی ۷ سکوی پرتاب برای این موشک ۳۴ متری تدارک دیده بودند. 
البته رقابت های منطقه ای فدراسیون روسیه و آمریکا در یک دهه اخیر وارد مرحله جدیدی شده و تصمیم جدید استقرار هزاران نیروی نظامی در استونی و لهستان و رومانی و .... به نگرانی های روس ها برای دفاع از امنیت ملی خود به کمک موشک های سطح به سطح افزوده است.
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد این کشور قصد دارد ماه فوریه 2017، به طور دائم یگانی زرهی در شرق اروپا مستقر کند. استقرار این یگان که به طور چرخشی در مناطق مختلف کشورهای شرق اروپا پایگاه خواهد داشت، در چارچوب تلاش هایی صورت می گیرد که هدف از آن بازدارندگی در قبال حمله احتمالی روسیه است. لورا سیل سخنگوی پنتاگون تصریح کرد:  استقرار چرخشی این یگان به گونه ای بی وقفه صورت خواهد گرفت تا حضور یک یگان زرهی دائمی (در اروپای شرقی) تضمین شده و بهینه سازی مراحل آموزش و استمرار تمرین های نظامی با حضور دیگر متحدان ناتو امکان پذیر شود
ماه فوریه گذشته، واشنگتن اعلام کرد قصد دارد در سال 2017، بودجه حضور نظامی خود را در اروپا به سه میلیارد و 400 میلیون دلار برساند. رقمی که از چهار %D
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟