خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


واعظی: دیدیم وضع خیلی ناجور است، «لیست امید» را درست کردیم

واعظی: دیدیم وضع خیلی ناجور است، «لیست امید» را درست کردیم

سیاست | چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۶:۳۵ | نسخه چاپي

وزیر ارتباطات دولت روحانی، درباره انتخابات اخیر گفته است: یک شب دیدیم وضع خیلی ناجور است، به ذهنمان آمد یک اسم انتخاب کنیم، صبح آن روز جمع شدیم و بحث «لیست امیدم را انتخاب کردیم.
به گزارشپایگاه خبری نماینده، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پس از برگزاری انتخابات مجلس در هفتم اسفند در دیدار جمعی از منتخبان مجلس دهم، گزارشی از فعالیت و رایزنی‌های حزب متبوعش (اعتدال و توسعه) در ایجاد گام دوم یا همان ائتلاف اصلاح‌طلبان، حامیان دولت و بخشی از اصولگرایان ارائه و همچنین مواضع جدیدی پیرامون تهیه نام فهرست امید بیان کرد.
مواضع وزیر کابینه تدبیر و امید در خصوص برگزاری انتخابات مجلس در مرحله دوم نیز قابل توجه است.
وی در خصوص نامگذاری فهرست «امید» در انتخابات مجلس، گفت: یک شب دیدیم وضع خیلی ناجور است، به ذهنمان آمد یک اسم انتخاب کنیم، صبح آن روز جمع شدیم و بحث «لیست امیدم را انتخاب کردیم و بعد هم توسط بزرگان جناب آقای هاشمی و خاتمی اعلام شد، این سیر تحولی بود که دنبال شد.
وزیر ارتباطات، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در مرحله دوم انتخابات، نیز خطاب به همفکرانش در اردوگاه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان، اظهارداشت: اگر این روش را در دور دوم انتخابات هم ادامه دهیم، قطعا ما پیروز و موفق هستیم. ولی اگر این توفیق نسبی که نصیب ما شده، اینگونه شود که هرکدام به دنبال تسویه حساب خودمان برویم و هرکدام به دنبال یارکشی باشیم، همه ما بازنده هستیم. تردید نکنید.
این وزیر کابینه دولت یازدهم اضافه می‌کند: مرحله‌ای را که مربوط به خودمان بود، دنبال کردیم، اما همه مسائل در داخل مجلس است.
واعظی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شکل‌گیری فهرست امید در مرحله اول انتخابات و نتایج اعلام شده، گفت: نتیجه این بود که یک عقلانیت در این انتخابات در مقابل تندروی‌ها، تبلیغات یک سویه و رد صلاحیت ها شکل بگیرد، مردم هم از این روش و رویکرد استقبال کردند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟