مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت این دوره منتشر کرده است.


اعدام‌های گروهی داعش در موصل+تصاویر

در حالیکه ساعتی قبل عملیات بزرگ آزادسازی موصل آغاز شده است، داعش با انتشار یک فایل ویدئویی از اعدام وحشیانه شماری از کسانی که آنها را جاسوس ...


محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آنها گفت

محافظ سابق آنجلینا جولی و برد پیت به بیان نکاتی از زندگی آنجلینا جولی و برد پیت پرداخت.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند. در این هفته جناح‌های سیاسی کشور هم فعالیت‌های آهسته اما پیوسته خود را برای انتخابات ۹۶ ادامه دادند.


واعظی: دیدیم وضع خیلی ناجور است، «لیست امید» را درست کردیم

واعظی: دیدیم وضع خیلی ناجور است، «لیست امید» را درست کردیم

سیاست | چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۶:۳۵ | نسخه چاپي

وزیر ارتباطات دولت روحانی، درباره انتخابات اخیر گفته است: یک شب دیدیم وضع خیلی ناجور است، به ذهنمان آمد یک اسم انتخاب کنیم، صبح آن روز جمع شدیم و بحث «لیست امیدم را انتخاب کردیم.
به گزارشپایگاه خبری نماینده، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پس از برگزاری انتخابات مجلس در هفتم اسفند در دیدار جمعی از منتخبان مجلس دهم، گزارشی از فعالیت و رایزنی‌های حزب متبوعش (اعتدال و توسعه) در ایجاد گام دوم یا همان ائتلاف اصلاح‌طلبان، حامیان دولت و بخشی از اصولگرایان ارائه و همچنین مواضع جدیدی پیرامون تهیه نام فهرست امید بیان کرد.
مواضع وزیر کابینه تدبیر و امید در خصوص برگزاری انتخابات مجلس در مرحله دوم نیز قابل توجه است.
وی در خصوص نامگذاری فهرست «امید» در انتخابات مجلس، گفت: یک شب دیدیم وضع خیلی ناجور است، به ذهنمان آمد یک اسم انتخاب کنیم، صبح آن روز جمع شدیم و بحث «لیست امیدم را انتخاب کردیم و بعد هم توسط بزرگان جناب آقای هاشمی و خاتمی اعلام شد، این سیر تحولی بود که دنبال شد.
وزیر ارتباطات، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در مرحله دوم انتخابات، نیز خطاب به همفکرانش در اردوگاه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان، اظهارداشت: اگر این روش را در دور دوم انتخابات هم ادامه دهیم، قطعا ما پیروز و موفق هستیم. ولی اگر این توفیق نسبی که نصیب ما شده، اینگونه شود که هرکدام به دنبال تسویه حساب خودمان برویم و هرکدام به دنبال یارکشی باشیم، همه ما بازنده هستیم. تردید نکنید.
این وزیر کابینه دولت یازدهم اضافه می‌کند: مرحله‌ای را که مربوط به خودمان بود، دنبال کردیم، اما همه مسائل در داخل مجلس است.
واعظی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شکل‌گیری فهرست امید در مرحله اول انتخابات و نتایج اعلام شده، گفت: نتیجه این بود که یک عقلانیت در این انتخابات در مقابل تندروی‌ها، تبلیغات یک سویه و رد صلاحیت ها شکل بگیرد، مردم هم از این روش و رویکرد استقبال کردند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: