ادعای حمله با شوکر برقی به زن دستفروش اهوازی +عکس/ شهرداری تکذیب کرد

در ساعت های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره مرگ زن دستفروش اهوازی در حمله ماموران شهرداری اهواز با شوکر منتشر شد. عکس این زن نیز به صورت گسترده ...رئیس ستاد مردمی قالیباف:

سال بعد در خبرها می‌نویسند «رییس‌ جمهور قالیباف»!

رئیس ستاد مردمی قالیباف در سال 92 می‌گوید: قالیباف شخصا برای انتخابات برنامه‌ای ندارد، اما ساختار سیاسی اطراف ایشان حتما برنامه دارند. شیران ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


مساله مهم خانه جوانان مدیریت هویت‌یابی دوره جوانی است

معاون امور سازمان های مردم نهاد وزارت کشور با بیان اینکه مساله مهم خانه جوانان، مدیریت هویت‌یابی دوره جوانی است گفت: باید نسلی را آماده کنیم تا کشور را در همه ابعاد به پیش ببرد.


فریب مهاجرت از مرز روسیه به اروپا را نخورید!

جامعه | دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۳ | نسخه چاپي

تبلیغ واسطه های قاچاق انسان در کشورهای مختلف و ارتباط آنان با شبکه های بین المللی برای انتقال مهاجران از مرز روسیه به اروپا، سبب شده است این مناطق به اصلی ترین نقاط مرزی تحت کنترل شدید مرزبانان روسی برای بازداشت افراد در حال عبور از مرز تبدیل شود که سه ایرانی نیز هنگام ورود به فنلاند دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا، سه مرد ایرانی که قصد عبور غیرمجاز از مرز روسیه - فنلاند را داشتند، یکشنبه شب توسط مرزبانان روس دستگیر شدند.
شبکه تلویزیونی روسیه24 امروز (دوشنبه) اعلام کرد: سه مرد ایرانی که در جمهوری کارلیا (شمال غربی روسیه) قصد عبور غیرقانونی از مرز روسیه با فنلاند را داشتند توسط نیروهای مرزبانی روسیه دستگیر شدند.
این افراد دارای ویزای شنگن نبودند و به همین دلیل تلاش کردند با عبور غیرقانونی و بدون مراجعه به گذرگاه مرزی رسمی وارد خاک فنلاند شوند.
بنا به این گزارش، یکی از دستگیر شدگان گفت: به خط مرزی ورود به خاک فنلاند نزدیک شده بودم که ناگهان مرزبانان با سگ آمدند. وی افزود: امیدوارم هر چه زودتر به میهن خود بازگردم.
بنا به گزارش اعلام شده، دستگیر شدگان در روزهای آینده از روسیه به ایران بازگردانده خواهند شد.
مرز روسیه -فنلاند از مناطقی مورد انتخاب اکثر مهاجران خارجی از روسیه برای رسیدن به اروپا است و تا کنون شمار زیادی در آنجا دستگیر شده اند.
روسیه دارای یکی از جدی ترین نظام های مرزبانی و کنترل مرزی در جهان است که در مرزهای حساس از جمله مسیر مهاجرت های غیرقانونی به غرب اروپا نظارت ها شدید تر می شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: