خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.قابل توجه خریداران؛

مقایسه گوشی های HTC 10 و آیفون 7


فریب مهاجرت از مرز روسیه به اروپا را نخورید!

جامعه | دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۳ | نسخه چاپي

تبلیغ واسطه های قاچاق انسان در کشورهای مختلف و ارتباط آنان با شبکه های بین المللی برای انتقال مهاجران از مرز روسیه به اروپا، سبب شده است این مناطق به اصلی ترین نقاط مرزی تحت کنترل شدید مرزبانان روسی برای بازداشت افراد در حال عبور از مرز تبدیل شود که سه ایرانی نیز هنگام ورود به فنلاند دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا، سه مرد ایرانی که قصد عبور غیرمجاز از مرز روسیه - فنلاند را داشتند، یکشنبه شب توسط مرزبانان روس دستگیر شدند.
شبکه تلویزیونی روسیه24 امروز (دوشنبه) اعلام کرد: سه مرد ایرانی که در جمهوری کارلیا (شمال غربی روسیه) قصد عبور غیرقانونی از مرز روسیه با فنلاند را داشتند توسط نیروهای مرزبانی روسیه دستگیر شدند.
این افراد دارای ویزای شنگن نبودند و به همین دلیل تلاش کردند با عبور غیرقانونی و بدون مراجعه به گذرگاه مرزی رسمی وارد خاک فنلاند شوند.
بنا به این گزارش، یکی از دستگیر شدگان گفت: به خط مرزی ورود به خاک فنلاند نزدیک شده بودم که ناگهان مرزبانان با سگ آمدند. وی افزود: امیدوارم هر چه زودتر به میهن خود بازگردم.
بنا به گزارش اعلام شده، دستگیر شدگان در روزهای آینده از روسیه به ایران بازگردانده خواهند شد.
مرز روسیه -فنلاند از مناطقی مورد انتخاب اکثر مهاجران خارجی از روسیه برای رسیدن به اروپا است و تا کنون شمار زیادی در آنجا دستگیر شده اند.
روسیه دارای یکی از جدی ترین نظام های مرزبانی و کنترل مرزی در جهان است که در مرزهای حساس از جمله مسیر مهاجرت های غیرقانونی به غرب اروپا نظارت ها شدید تر می شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟