خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


فریب مهاجرت از مرز روسیه به اروپا را نخورید!

جامعه | دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۳ | نسخه چاپي

تبلیغ واسطه های قاچاق انسان در کشورهای مختلف و ارتباط آنان با شبکه های بین المللی برای انتقال مهاجران از مرز روسیه به اروپا، سبب شده است این مناطق به اصلی ترین نقاط مرزی تحت کنترل شدید مرزبانان روسی برای بازداشت افراد در حال عبور از مرز تبدیل شود که سه ایرانی نیز هنگام ورود به فنلاند دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا، سه مرد ایرانی که قصد عبور غیرمجاز از مرز روسیه - فنلاند را داشتند، یکشنبه شب توسط مرزبانان روس دستگیر شدند.
شبکه تلویزیونی روسیه24 امروز (دوشنبه) اعلام کرد: سه مرد ایرانی که در جمهوری کارلیا (شمال غربی روسیه) قصد عبور غیرقانونی از مرز روسیه با فنلاند را داشتند توسط نیروهای مرزبانی روسیه دستگیر شدند.
این افراد دارای ویزای شنگن نبودند و به همین دلیل تلاش کردند با عبور غیرقانونی و بدون مراجعه به گذرگاه مرزی رسمی وارد خاک فنلاند شوند.
بنا به این گزارش، یکی از دستگیر شدگان گفت: به خط مرزی ورود به خاک فنلاند نزدیک شده بودم که ناگهان مرزبانان با سگ آمدند. وی افزود: امیدوارم هر چه زودتر به میهن خود بازگردم.
بنا به گزارش اعلام شده، دستگیر شدگان در روزهای آینده از روسیه به ایران بازگردانده خواهند شد.
مرز روسیه -فنلاند از مناطقی مورد انتخاب اکثر مهاجران خارجی از روسیه برای رسیدن به اروپا است و تا کنون شمار زیادی در آنجا دستگیر شده اند.
روسیه دارای یکی از جدی ترین نظام های مرزبانی و کنترل مرزی در جهان است که در مرزهای حساس از جمله مسیر مهاجرت های غیرقانونی به غرب اروپا نظارت ها شدید تر می شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟