پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...



گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


منوچهری:عقیلی و نویدکیا بزرگ سپاهان هستند

ورزش | دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۱۹ | نسخه چاپي

مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: افرادی مثل نویدکیا و عقیلی از قدیمی های تیم محسوب می شوند و به طور قطع نبودن آن ها تاثیر گذار خواهد بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امین منوچهری پس از بازی تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: دیدار سختی مقابل نفت تهران داشتیم اما خوشحالیم که موفق شدیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم و از کسب 3 امتیاز مقابل این تیم نیز خوشحال هستیم.
وی درباره زاغی نژاد بیان کرد: وی قبلا نیز در کادر فنی ما حضور داشته است و خیلی خوشحالم که تواتنستیم با مربیگری وی به پیروزی دست یابیم.
وی افزود: ما تلاش کردیم با ضدحمله و بازی فیزیکی بتوانیم از سد نفت تهران بگذریم و به لطف خدا ، من موفق شدم تک گل این دیدار را به ثمر برسانم و از این بابت نیز بسیار خوشحال هستم.
منوچهری درباره حواشی به وجود آمده در سپاهان و تاثیر نویدکیا در این تیم اظهار کرد:من در نیم فصل به تیم اضافه شدم و از شرایط این تیم اطلاع چندانی ندارم. در این مدت شرایط سختی را تجربه کردیم و  نسبت به باشگاه ذوب آهن شناخت چندانی ندارم اما افرادی مثل نویدکیا و عقیلی از  قدیمی های تیم محسوب می شوند و قطعا نبودن آن ها در تیم تاثیر گذار خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: