جنازه یک داعشی خوراک گربه‌ها شد+عکس

در جریان عملیات آزادسازی موصل تصویری منتشر شده که لاشه‌ی یک داعشی را در حالی که خوراک گربه‌ها شده، نشان می دهد.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواریدستگيري 120 نفر از اراذل و اوباش در پاتک شبانه پليس تهران

اجراي طرح هاي برخورد با اراذل و اوباش موجب شده تا ديگر به مانند گذشته اراذل سطح يک و 2 نداشته باشيم و اغلب اين افراد که تحت عنوان اراذل و اوباش به دام مي افتند؛ اراذل سطح 3 که تحت عنوان مزاحمان نواميس و مخلان نظم و امنيت عمومي تلقي مي شوند،هستند.


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


نوبلی ها به همراه دانشمندان یك درصد برتر به ایران می آیند

دانش | دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۴۰ | نسخه چاپي

رئیس شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی گفت: نخستین کنگره شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن ( USERN ) با حضور برندگان جایزه نوبل در رشته پزشکی و دانشمندان یک درصد برتر دنیا در تهران برگزار می شود.
دکتر نیما رضایی در گفت و گو با ایرنا افزود: از برندگان جایزه نوبل و دانشمندان یک درصد برتر دنیا برای حضور در این رویداد علمی دعوت شده که تاکنون پرفسور جان گوردن برنده جایزه نوبل 2012 در رشته پزشکی از انگلیس این دعوت را پذیرفته است.
وی با اشاره اینکه این کنگره بین المللی آبان ماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود، اظهار کرد: این رویداد علمی فرصتی مغتم برای معرفی دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی است.
رضایی به راه اندازی شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی از ابتدای سال 2016 در ایران اشاره کرد و گفت: دبیرخانه این کنگره در دانشگاه علوم پزشکی تهران مستقر است.
وی با اشاره به اینکه تعداد اعضای فعال این شبکه به بیش از 1300 محقق برجسته داخلی و خارجی رسیده است افزود: علاوه بر پژوهشگران ایرانی، محققان برجسته، برندگان جایزه نوبل و دانشمندان یک درصد برتر دنیا ازآمریکا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان، ژاپن، استرالیا، سوئد، مجارستان، مراکش و تونس عضو این شبکه هستند.
رضایی ادامه داد: ایجاد 37 گروه آموزشی و تحقیقاتی، انعقاد تفاهم نامه های متعددی و راه اندازی دفاتر این شرکت در چندین کشور از جمله اقدامات انجام شده است.
وی، ترویج دانش بدون در نظر گرفتن مرز جغرافیایی و ارتباط افراد برجسته همچون برندگان جایزه نوبل و دانشمندان یک درصد برتر با محققان جوان از مهمترین اهداف راه اندازی این شبکه برشمرد و گفت: سعی کرده ایم دانشمندان حوزه های مختلف را در قالب این شبکه به هم نزدیک تر کنیم.
رضایی با اشاره به اینکه دانشمندانی از رشته های مختلف مانند ریاضیات، فیزیک، شیمی پزشکی و علوم روان شناختی در این شبکه حضور خواهند داشت، درباره ضوابط و معیار ورود اعضا این شبکه گفت: برندگان جوایز نوبل یا جزو یک درصد دانشمندان برتر دنیا می توانند عضو این شبکه شوند.
سومین نشست این شبکه روز شنبه ( چهارم اردیبهشت) با حضور میهمانانی از خارج کشور در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.در این نشست دو تفاهم نامه با دانشگاه واشنگتن آمریکا و دانشکده پزشکی هانوفر آلمان امضا شد و این تبادلات علمی در حوزه های آموزش و پژوهش از مهمترین محورهای این تفاهم نامه است که کمک می کند تا کارهای موثر تری انجام شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: