وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


کیک تولد و میهمانی خاص بازیگر زن مشهور+تصاویر

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1356 در تهران است. الهام حمیدی در سالروز تولدش یک کیک تولد متفاوت خاص داشت.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری ...


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...


عارف: چرا رقبای ما درس نمی گیرند؟

سیاست | يكشنبه ۰۵ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۹:۴۶ | نسخه چاپي

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، مهم ترین رسالت و اولویت مجلس دهم را پاسخگویی به مطالبات مردم عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، محمدرضا عارف روز یکشنبه در گردهمایی حامیان امید در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی رشت اظهار داشت: اگر اکثریت مجلس را به دست آوریم، اولویت اصلی برنامه ما پاسخگویی به مطالبات مردم است.
وی راهبرد کلی را تحقق مشارکت حداکثری و تامین منافع و مصالح ملی ذکر و اضافه کرد: در راهبرد خود مجلسی می خواهیم که علاوه بر راس امور بودن، پاسخگو و در برگیرنده متخصصان و متعهدان و نماد مردم سالاری دینی و عصاره ملت باشد.
عارف امید و آرامش را در جامعه یک ضرورت خواند و افزود: در عین حال، مبنای فعالیت های سیاسی و حکومتی باید بر اخلاق و عقلانیت استوار باشد.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، ادامه داد: بر این باوریم که برای رسیدن به هدف، به هیچ وجه نباید از ارزش و اخلاق عدول کنیم و اخلاق مداری را مبنای حرکت خود قرار داده ایم.
عارف با طرح این سئوال که چرا رقبای ما از این فضا درس نمی گیرند، بیان کرد: چرا نمی آییم با همبستگی، هدف های سیاسی را در یک فضای رقابتی دنبال کنیم؛ اصل رقابت خوب است تخریب برای چه؟ تهمت برای چه؟ چرا فرزندان متدین انقلاب را به بی دینی متهم و بر چسب ناجوانمردانه می زنیم؟
منتخب اول مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم ما با آگاهی و شعور بالای خود، پای صندوق های رای می روند و به گفتمان اعتدال رای خواهند داد.
عارف افزود: ما هیچ وقت پاسخ بد اخلاقی ها را ندادیم، چراکه وقت این کارها را نداریم، ما به دنبال اصول و راهبردهای خود هستیم و اتکای ما بعد از خدا، به مردم است.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، تاکید کرد: همه ما زیر چتر واحد اصلاحات قرار گرفته ایم و در عین حال، با جریان اعتدالی همگرا هستیم و اولویت ما نیز منافع ملی است.
وی پیام 24 خرداد را حاکمیت اخلاق، عقلانیت و گذشتن از منافع فردی ذکر و اضافه کرد: ما هیچ وقت فراتر از منافع ملی کار نکردیم و همواره در راستای تعهد به ارزش های انقلاب و میثاق با شهدا عمل کرده ایم و مردم می خواستند این مسیر را ادامه دهیم و محکم تر از قبل هم ادامه دهیم.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، اظهار کرد: ملت ایران در هفتم اسفندماه، گام محکمی برداشت و این گام را در دهم اردیبهشت تکمیل خواهد کرد.
عارف افزود: ما در پاسخگویی به مطالبات مردم، ظرفیت سازی خواهیم کرد و جریان های سیاسی نباید از موقعیت خود سوءاستفاده کنند، باید مردم در فضای رقابتی حرف خود را بزنند و نگاه همه به صندوق آراء باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های انتخاباتی بیان کرد: ما هیچگاه بد اخلاقی و عبور از ارزش ها و خط قرمز را از ناحیه اصلاحات ندیدیم؛ چه کسی به خود حق می دهد به این جوانان برچسب بزند؟
منتخب اول مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: نتیجه انتخابات در تهران روشن بود؛ مردم برای اولین بار در تهران به یک لیست کامل رای دادند و این، نگاه مردم به گفتمانی بود که برآمده از انقلاب است.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، ادامه داد: مردم پاسدار ارزش ها هستند و از رقیبان هم خواهش می کنم در این چند روزی که از انتخابات باقی مانده، این موضوع را رعایت کنند.
وی با تاکید بر این مطلب که همبستگی و همدلی باید شعار همه ما باشد، گفت: ما در مجلس با همه رقبا شراکت می کنیم، ما یک نظام و یک رهبر داریم، مجلس دهم همگام با مردم و دولت است و با اختیارات قانونی نظارتی و برای پیشبرد امور کار را انجام می دهد نه آنکه مچ گیری کند.
عارف افزود: مردم باید به عنوان وظیفه ملی، در صندوق های رأی شرکت کنند تا حماسه سیاسی در دهم اردیبهشت ماه تکمیل شود.
عارف اولویت کشور و مجلس دهم را مسائل اقتصادی، معیشتی، کنترل تورم، اشتغال و رونق اقتصادی ذکر کرد.
عارف همچنین با گرامیداشت روزهای پرفضیلت ماه رجب و یادآوری سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس ، این روز را افتخار ملی کشور اعلام کرد.
وی در خاتمه سخنانش از اینکه دو بار و در کمتر از یک سال، توفیق حضور در گیلان را یافته، ابراز خرسندی و خاطرنشان کرد: گیلان مهد صبر، شجاعت و ایمان و مهد تمدن اصلاحات و آرمان های انقلاب است و محل ظهور بزرگمردان عرصه سیاست، علم و فرهنگ است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: