پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


روحانی وزرای پیشنهادی ۳ وزارتخانه را به مجلس معرفی کرد

رییس جمهور، سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی‌فر و فخرالدین احمدی دانش ‏‏‏آشتیانی را برای تصدی وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش ...


جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.


ریسک اعتباری تجاری ایران کاهش یافت؛ سرنوشت تحولات طلا و دلار

بررسی تحولات اقتصاد ایران در تابستان امسال حاکی است که وضعیت ریسک اعتباری تجاری ایران در سال جاری از نمره ۷ به ۶ کاهش یافت و این امر بیانگر کاهش ریسک تجاری کشور است.


سردترین شهر در جهان با دمایی برابر با 48-

سردترین نقطه ای که انسان ها در آن زندگی می کنند به شهری به نام اویمایکون در روسیه تعلق دارد که دمای آن در روزهای زمستانی تا 48- درجه زیر صفر کشیده می شود. البته رکوردی که در این نقطه به ثبت رسیده 67- درجه بوده ولی دیگر چنین دمایی در این شهر تکرار نشده است. هرگونه مایعی که در فضای عمومی وجود داشته باشد یخ می زند. اگر آب دهانتان را بر روی زمین پرتاب کنید در زمان کوتاهی منجمد می شود


تحلیلی از حریفان ایران در راه جام جهانی

ورزش | شنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۲:۳۱ | نسخه چاپي

کره‌جنوبی با 19 بازیکن لژیونر و دیدارهای دوستانه خوب از هم اکنون آمادگی خود برای صعود به جام جهانی به رخ رقبا کشیده است.
به گزارش ایسنا، تیم‌های ملی کره جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه پنج حریف ایران در گروه A انتخابی جا‌م جها‌نی روسیه در قاره آسیا هستند و تلاش زیادی برای صعود به این مسابقات انجام می‌دهند. هر کدام از این تیم‌ها بازیکنان شاخصی را در ترکیب‌های تیمی خود دارند. تیمی مانند کره جنوبی از بازیکنان لژیونری بهره می‌برد که در لیگ‌های آلمان، انگلیس، پرتغال و ... به میدان می‌روند و تیمی به مانند قطر نیز از 17 بازیکن دو رگه استفاده می‌کند.
برای بررسی وضعیت این تیم‌ها نگاهی به بازیکنان، رنکینگ و شرایط آنها می‌اندازیم:
* کره جنوبی
تیم پنجاه و ششم جهان و چهارم آسیا
سرمربی: اولی اشتیلیکه
میانگین سنی: 26.3
بازیکنان: در ترکیب بیست و سه نفره تیم ‌ملی کره جنوبی تنها پنج بازیکن از لیگ این کشور به تیم ‌ملی راه پیدا کرده‌اند و بزرگترین غایب این تیم سون هیونگ مین، بازیکن تاتنهام انگلیس است که بنا به دلایلی به این تیم دعوت نمی‌شود.
بازیکنانی از تیم‌های کاوازاکی فورتو ناله ژاپن، ایسل کوبه ژاپن، کرزو اوکازاکی ژاپن، الهلال عربستان، گوانگجو چین، آگسبو‌رگ، دورتموند ، گوانگجو R&F چین ، هوفنهایم، شانگهای چین، سوانزی ، کریستال پالاس ، لخویا، القطر، الریان، چنگ کینگ لیفان چین و پروتو پرتغال در ترکیب تیم ملی کره‌جنوبی دیده می‌شوند.
* ازبکستان
تیم شصت و ششم جهان و ششم آسیا
سرمربی: ساموئل بابایان
میانگین سنی: 26.32
بازیکنان: دو بازیکن لژیونر ازبکستان به نام‌های الکساندر لوبانف و فوزیل موسایف در تیم‌های پر‌سپولیس و سپاهان به میدان می‌روند. دیگر بازیکنان لژیونر ازبکستان در تیم‌های بیجینگ گوآن چین، چانگ چوآن چین، لوکوموتیو مسکو، الشباب امارات، کراساندوار روسیه، الجیش، ام الصلال و اراد باسیه قزاقستان به میدان می‌روند.
* چین
تیم هشتاد و یکم جهان و هشتم آسیا
سرمربی: گائو هونگبو
میانگین سنی: 27.24
بازیکنان: چینی‌ها چند سالی است که دست به خرید ستاره‌های مطرح فو‌تبا‌ل جهان زده‌اند و به همین دلیل کمتر بازیکنی از این کشور راهی لیگ‌های دیگر می‌شود چرا که میزان حقوق آنها در چین بیشتر از کشورهای دیگر است و هیچ لژیونری را در ترکیب خود ندارند.
* قطر
تیم هشتادو سوم جهان و نهم آسیا
سرمربی: خوزه دنیل کارنرو
میانگین سنی: 26
بازیکنان: قطری‌ها با توجه به کمبود نیروی انسانی بازیکنان خارجی کشورهای دیگر را می‌خرند و پس از تغییر تابعیت در ترکیب تیم ‌ملی خود استفاده می‌کنند. آنها به جز یک بازیکن 19 ساله که در یوپن بلژیک بازی می‌کند هیچ لژیونر دیگری ندارد. البته حضور 17 بازیکن دو تابعیتی در تیم ‌ملی این کشور توانسته قطری‌ها را تا حدود زیادی به کشورهای درجه دو آسیا نزدیک کند.
بازیکنانی از کشورهای فرانسه، غنا، گینه، الجزایر، عربستان، کیپ ورده، بحرین، برزیل، اروگوئه، سودان، مصر و گینه استوایی در تیم ‌ملی این کشور به میدان می‌روند.
* سوریه
تیم یکصد و دهم جهان و چهارده آسیا
سرمربی: بدون سرمربی
میانگین سنی: 24
بازیکنان: سوریه به دلیل جنگ داخلی هنوز با بحران‌های مالی مواجه است و حتی تیم ‌ملی این کشور سرمربی ندارد و عمده بازیکنان این تیم در لیگ‌های لبنان، امارات، بحرین، عراق و اردن به میدان می‌روند. تنها یک بازیکن ملی‌پوش سوریه در تیم کاسیم پاشا ترکیه بازی می‌کند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: