زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

دیدار تاکتیکی مقامات مسکو-تل آویو؛ ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله + تصاویر

جهان | شنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۸:۵۸ | نسخه چاپي

بنیامین نتانیاهو همچون گذشته با سخنانی ایران و حزب الله را هدف حمله قرار داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ چند روزی بوده که سخن از دیدار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در رسانه های منطقه  وجود دارد.
این دیدار که به نظر می رسد به دلیل نگرانی های عمیق مقامات تل آویو از ایجاد صلح پایدار در منطقه (اخیرا) انجام شده ، نشان می دهد رژیم صهیونیستی به دنبال پیگیری منافع و ارتباطات اسرائیل و تروریست های تکفیری است.
***بازخوانی دیدار مقامات مسکو-تل آویو 
روزنامه  هاآرتص گزارش داد:  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در جریان دیدار (اخیر) با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: بلندی‌های جولان  باید بخشی از اسرائیل باقی بماند و این خط قرمز ماست.

دیدار_تاکتیکی_مقامات_مسکو-تل_آویو/ادعای_گستاخانه_نتانیاهو_ضد_ایران_و_حزب_الله_+_تصاویر_ادعای_نتانیاهو_ارتش_اسرائیل_ادعای_ضد_ایرانی_نتانیاهو_داعش_ولادیمیر_پوتین_دیدار_پوتین_و_نتانیاهو_ دیدار_تاکتیکی_مقامات_مسکو-تل_آویو/ادعای_گستاخانه_نتانیاهو_ضد_ایران_و_حزب_الله_+_تصاویر_ادعای_نتانیاهو_ارتش_اسرائیل_ادعای_ضد_ایرانی_نتانیاهو_داعش_ولادیمیر_پوتین_دیدار_پوتین_و_نتانیاهو_
این روزنامه تصریح کرد: نتانیاهو اخیرا  وارد مسکو شد تا درباره همکاری نظامی نزدیک‌تر در جهت اجتناب از رویدادهایی میان اسرائیل و روسیه مذاکره کند؛ کشوری که سال گذشته میلادی به منظور حمایت از  بشار اسد، رئیس جمهور سوریه عملیات نظامی را آغاز کرد.  در این نشست  زیو الیکین وزیر جذب مهاجر، عمیر ایشل فرمانده نیروی هوایی و  جاکوب نایجل  رئیس موقت شورای امنیت ملی اسرائیل نیز حضور داشتند.
نتانیاهو در آغاز این نشست مدعی شد: ما هر کاری می‌کنیم تا از ایجاد یک خط مقدم ترور دیگر علیه اسرائیل در بلندی‌های جولان  جلوگیری کنیم.  وی همچنین به پوتین گفت: تسلیحات پیشرفته از سوریه و عراق ممکن است به دست حزب الله  لبنان، یکی از متحدان دولت دمشق بیفتد.  نخست وزیر اسرائیل گفت: دیدارم با  پوتین با هدف هماهنگی امنیتی با روسیه بود و در این دیدار بر تقویت همکاری امنیتی و ممانعت از سوء تفاهمات تاکید شد که دستاورد بسیار مهمی است و باید آزادی عمل ارتش اسرائیل و نیروی هوایی و منافع حیاتی‌مان را برای دفاع از خود حفظ کنیم.
دیدار_تاکتیکی_مقامات_مسکو-تل_آویو/ادعای_گستاخانه_نتانیاهو_ضد_ایران_و_حزب_الله_+_تصاویر_ادعای_نتانیاهو_ارتش_اسرائیل_ادعای_ضد_ایرانی_نتانیاهو_داعش_ولادیمیر_پوتین_دیدار_پوتین_و_نتانیاهو_
نتانیاهو مدعی شد: اسرائیل بر خط قرمزهای خود از انتقال سلاح از ایران و سوریه به  حزب الله  گرفته تا ایجاد یک خط مقدم علیه  تل‌آویو در بلندی‌ها جولان  تاکید خواهد داشت. اینها خط قرمزهای ما محسوب می‌شوند و ما به تضمین آنها ادامه خواهیم داد. بلندی‌های جولان  با توافق یا بدون توافق تحت حاکمیت اسرائیل باقی خواهند ماند.
نتانیاهو گفت:  پوتین هیچ موضعی را درباره جولان مطرح نکرد و تنها به موضع رسمی وزرات خارجه روسیه در این باره اکتفا کرد؛ اما من معتقدم هیچ کس تصور نمی‌کند که ما از  بلندی‌های جولان  چشم بپوشیم.
**پیوند عمیق اسرائیل و تروریست های تکفیری
نتانیاهو در حالی این سخنان را مطرح می کند که  ارتش اسرائیل و مقامات جاسوسی این کشور خود از بزرگترین تروریست های منطقه ای همچون داعش و جبهه النصره حمایت کرده و به آن ها غذا، سلاح و پول می دهند و حتی آن ها را در بیمارستان های شمال سرزمین های اشغالی مداوا می کنند تا بتوانند در مقابل مقاومت به عملیات تروریستی ادامه دهند.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی  فاش کرد بخش بهداشت و درمان ارتش این رژیم سال گذشته 543 زخمی از اعضای گروه های تروریستی در سوریه را معالجه کرده است. اویخای ادرعی این موضوع  را در حالی اخیرا اعلام کرد که رژیم صهیونیستی پیش از این نیز صدها نفر از زخمی های گروه های مسلح را از زمان آغاز بحران سوریه درمان کرده و کمک های زیادی در اختیار گروه های مسلح قرار داده است تا نوار مرزی  جولان اشغالی  را به کنترل خود در آورند. 
مقامات تل آویو  از زخمی های گروه های مسلح که در بیمارستان های ارتش این رژیم تحت معالجه بودند، عیادت کرده اند که در این خصوص می توان به  بنیامین نتانیاهو نخست وزیر  اسرائیل  اشاره کرد.
دیدار_تاکتیکی_مقامات_مسکو-تل_آویو/ادعای_گستاخانه_نتانیاهو_ضد_ایران_و_حزب_الله_+_تصاویر_ادعای_نتانیاهو_ارتش_اسرائیل_ادعای_ضد_ایرانی_نتانیاهو_داعش_ولادیمیر_پوتین_دیدار_پوتین_و_نتانیاهو_
به طور کلی  رسانه ها و مقامات اسرائیلی همواره تلاش می کنند تا با ادعاهای مختلف به اعتبار ایران و حزب الله لطمه بزنند که تاکنون موفق نشده اند؛ رژیم صهیونیستی تاکنون ادعاهای مختلفی از جمله شلیک موشک 27 متری ، استقرار نیروهای ویژه سپاه در شرق سوریه،  شایعه بیماری سید حسن نصرالله و وجود زیر ساخت های ترور ایران در جنوب سوریه را مطرح کرده اند که هیچ کدام صحت نداشته است و نمونه آن زمانی که دروغ پردازی درباره بیماری دبیر کل حزب الله مطرح گردید،  وی چندی بعد در ضاحیه جنوبی سخنرانی کرد و دروغ اسرائیل آشکار شد.
اظهارات مقامات ارشد  تل آویو  درباره موضوعات مختلف ضد ایرانی در حالی مطرح می‌شود که  اسرائیل  در جنگ های مختلف انسان های بسیاری را به شهادت رسانده  و یا  زخمی کرده که نمونه آن فاجعه قانا در سال 1996 میلادی است. ***داعش و جبهه النصره  ضد حزب الله  
داعش و جبهه النصره  ضد حزب الله   هستند و لذا تمام اقدامات تروریستی این دو گروه و همپیمانان آن ها در سوریه  در راستای مقابله  با محور مقاومت انجام می‌شود و تا زمانی که این اقدامات ادامه دارد ، یقینا اسرائیل و مقامات تل آویو پشتیبان تروریست‌های داعش و جبهه النصره خواهند بود  و خطری از سوی این تروریست ها اسرائیل را تهدید نمی کند.
مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی  اعتقاد دارند که احتمال تهدید داعش علیه اسرائیل بسیار کم است و سخن از پیشروی های این گروه در سوریه ،  برای  تل آویو  تهدیدی به شمار نمی آید.
مسئول میز لبنان و سوریه در سرویس اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی، گفت: اعلامیه‌ها و بیانیه‌های داعش و النصره، نشان می‌دهد که آن‌ها قصدی برای اقدام علیه اسرائیل ندارند؛ با اینکه ابزارهای آن را در اختیار دارند و احتمال بسیار کمی وجود دارد که آن ها از طریق  جولان  علیه ما اقدام کنند.
اسرائیل به عنوان یکی از  بزرگترین حامیان  تروریسم در منطقه  نقش مهمی در التهابات سوریه و به خصوص جبهه جنوبی این کشور دارد؛ حملات ارتش اسرائیل در سال 2012 به مرکز تحقیقات نظامی ریف دمشق، در سال 2014 به حومه قنیطره، مرکز امنیتی دیماس و فرودگاه صادرات و واردات دمشق و در سال 2015 به جنوب سوریه و به شهادت رساندن سمیر قنطار هیچگاه  فراموش نمی شود و این یک تروریسم سازمان یافته بوده که موساد رهبری آن را بر عهده دارد. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟