لغو کنسرت چگونه برطرف شد؟

داستان تلخ کنسرت کلهر در همدان

بعد از رسانه‌ای‌شدن نامه انصراف کلهر از کنسرت همدان، تمامی مسئولان نهادهای مرتبط و حتی بعضا نامرتبط با برگزاری این کنسرت با او و تهیه‌کننده این برنامه تماس گرفتند و خواهان برگزاری این برنامه در همدان شدند.


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش از جریان امور امنیتی خارج شد.چه میکنن این نیمکت‌نشین‌های پرسپولیس! / کاریکاتور

«برانکو: اوکراینی‌های نیمکت‌نشین پرسپولیس عالی کار می‌کنند!» این اظهار نظر دستمایه کارتون محمدرضا میر شاه ولد در خبر ورزشی امروز ...


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


اوباما در پی دیدار با حسن روحانی است

جهان | جمعه ۰۳ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۳۸ | نسخه چاپي

پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن خبر داد، اوباما در ماه مارس ۲ نامه به مقام های عالی ایران از جمله حسن روحانی ارسال کرده و خواستار دیدار با او شده است.
در این نامه که توسط پایگاه صهیونیستی MEMRI منتشر شده است، اوباما گفته ایران فرصت کمی برای تعامل با آمریکا بر سر مسایلی چون عراق, سوریه و یمن دارد.
این نامه در ادامه مدل تعامل آمریکا و کوبا نوشته شده و از آن روند، الگو گرفته است و هدف آن فشار برای تغییر رفتار منطقه ای ایران است! واشنگتن تاکنون این ادعا را تایید نکرده است.
این خبر توسط کانال خبری روزنامه ایران منتشر شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟