مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


۱۱سکانس از رفتارهای متفاوت احمدی‌نژاد

امروز ششم آبان ماه شصتمین سالگرد تولد محمود احمدی نژاد است. فردی که از سال ۸۴ تا ۹۲ دو دوره پرحاشیه را در پاستور سپری کرد.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


هزینه محافظت از مدیر توئیتر چقدر است؟

فناوری | دوشنبه ۳۰ فروردين ۹۵ ساعت ۱۸:۲۹ | نسخه چاپي

جک دورسی، مدیرعامل توئیتر، سال گذشته حقوق نگرفت اما توئیتر بیش از 68 هزار دلار برای حفاظت از او خرج کرد.
جک دورسی که بنیان‌گذار توئیتر نیز هست، هنگامی که پس از سال 2008، سال گذشته با عنوان مدیرعامل و مهم‌ترین سمت موجود در توئیتر به این شرکت بازگشت، درخواست حقوق یا سهام تشویقی نکرد.
طبق آمارهای سالانه‌ای که توئیتر منتشر می‌کند و در وب‌سایت بیزینس‌اینسایدر آمده است، تنها پاداشی که دورسی 39‌ ساله سال گذشته از این شرکت دریافت کرد، 68506 دلار برای امنیت منزل مسکونی و محافظت بود.
دورسی مالک 3.4 درصد از سهام توئیتر است که با توجه به ارزش 17.58 دلاری برای هر سهم، حدودا 419 میلیون دلار ارزش دارد. او در ماه اکتبر اعلام کرده بود که یک سوم از سهام خود را برای توزیع میان کارکنان، به این شرکت باز خواهد گرداند.
آنتونی نوتو، مدیر ارشد امور مالی توئیتر هنگامی که در سال 2014 استخدام شد 72.7 میلیون دلار حقوق می‌گرفت. این بانکدار سابق وال‌استریت هنگامی که در سال 2015 به منطقه خلیج سانفرانسیسکو نقل مکان کرد تا برای توییتر کار کند، 150 هزار دلار دریافت ‌کرد.
حقوق پایه نوتو که در سال 2014، 124 هزار دلار بود، سال گذشته به 250 هزار دلار رسید، در حالی که سهام توئیتر در سال 2015، 35 درصد کاهش داشت.
نکته قابل توجه دیگری که در این گزارش آمده این است که مدیرعامل پیشین توئیتر، دیک کاستلو و مدیر فروش پیشین این شرکت، کوین ویل، هر کدام به ترتیب 41209 دلار و 69962 دلار بابت خدمات خودروهای شخصی خود از توئیتر دریافت می‌کردند.
منبع: خبرگزاری ایسنا
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: