ژنرال ضد ایران وزیر دفاع آمریکا می شود؟

دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ژنرال بازنشسته «جیمز ماتیس» فرمانده پیشین «یگان نیروهای مشترک آمریکا» را به عنوان وزیر دفاع تیم خود ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


روسیه تولید نفت خود را ۳۰۰ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد

مذاکرات ما با کشورهای غیر عضو اوپک به ماه اجازه می دهد تا انتظار داشته باشیم برخی کشورها به این توافق بپیوندند و مجموعا در کاهش حدود 300 هزار ...


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


مظلومی: برای قهرمانی ۳ امتیاز داربی را میخواهیم

ورزش | جمعه ۲۷ فروردين ۹۵ ساعت ۱۱:۲۹ | نسخه چاپي

سرمربی استقلال اظهار کرد حساسیت بین هواداران داربی را حساس می‌کند.

به گزارش وب سایت نود ، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از داربی ۸۲ پایتخت اظهار کرد: راجع به داربی زیاد می شود صحبت کرد. حساسیت در بین هواداران بازی را حساس تر می کند. در نیمه اول زیاد کارهای تاکتیکی به چشم نمی آید و در نیمه دوم تدابیر تاکتیکی به نحو مطلوب ارائه می شود.
او اضافه کرد: ما به دنبال آرامش در تیم هستیم و عزم خود را جزم کرده ایم تا پرسپولیس را شکست دهیم. استقلال می‌خواهد قهرمان شود و می شود، این سه امتیاز برایش خیلی مهم است. امیدواریم تیم خوب پرسپولیس را شکست دهیم و راه خود را هموار کنیم. نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را شناخته ایم. بازیکنانمان کاملا از وضعیت حریف آگاه هستند و امیدواریم به هدفمان برسیم.
سرمربی آبی‌پوشان پایتخت درباره تاثیر بازی با سپاهان روی داربی ۸۲ پایتخت گفت: بازی به بازی فرق می کند. نیمه دوم احتیاط کردیم و باعث شدیم حریف حمله کند. این بازی با سایر بازی ها فرق دارد.
مظلومی در پاسخ به این سوال که برنده داربی قهرمان لیگ‌بررتر می‌شود، تاکید کرد: نه، فقط شانس قهرمانی اش بالاتر می رود. الان امتیازات نزدیک است و حساسیت ها هم بالا است. ۱۲ امتیاز هم در سایر بازی ها خوابیده و تنها پیروز این میدان راهش هموار می شود.
سرمربی استقلال درباره اینکه آیا از باختن در داربی می‌ترسد گفت: به جرات می گویم از داربی نمی ترسم و تیم را با احتیاط به زمین نمی فرستم. در بازی رفت حریف به آب و آتش زد و تیم ما عقب رفت. در همه داربی هایی که من بوده ام، بازی صفر بر صفر نشده است. این نشان می دهد ما ترس نداریم. گاهی شرایط ایجاب می کند که دفاع بکنیم. به هرحال بازیکنان گاهی اوقات جوان و کم تجربه هستند. ما می خواهیم تماشاگران گل ببینند و مردم لذت ببرند.
او درباره نقاط ضعف ضعف پرسپولیس و استقلال گفت: نمی توانم راجع به این دو مسئله صحبت کنم. بعد از بازی به این سوال جواب می دهم.
سرمربی استقلال همچنین درباره احتمال شکست استقلال و بدتر شدن شرایطش گفت: ما اشتباه کردیم اول فصل امتیازات را گرفتیم و این مسئله توقعات را از ما بالا برد. همه با تمام نیرو برابر ما به میدان می روند. دیده‌ایم که یک تیم برابر ما با ۸ نفر دفاع کرده است. ما اول فصل خوب نتیجه گرفتیم ولی تیم رقیب ما یعنی پرسپولیس در نیم فصل دوم امتیازات را گرفت و برعکس شده است. شاید اگر این اتفاق برای ما می‌شد، همه از ما تعریف می کنند.
او همچنین درباره احتمال بازی نکردن استقلال به دلیل تاخیر ایران نوین در پرداخت مطالباتش گفت: من کارهای فنی را انجام می دهم و اگر مدیر باشگاه بگوید بازی نکنید، ما به میدان نمی رویم.
مظلومی درباره اظهارات پرسپولیسی ها مبنی بر قوی تر بودن استقلال، تاکید کرد: این حرفها سیاست مدارانه است. ما به آنها احترام می گذاریم ولی این حرف ها رد گم کردن است. ما سعی کردیم بازیکنان وارد این مسئله نشوند و بابت این مسئله هم عذرخواهی می کنیم.
او درباره غایبان تیمش نیز خاطر نشان کرد: روزبه چشمی و محسن کریمی مصدوم هستند و سایرین هستند. دستم برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی بسته است.
مظلومی همچنین درباره توقعش از تماشاگران گفت: بازی رفت یک الگو بود و دیدیم که شعارها مناسب بود و برای آقای نوروزی هماهنگ شده بود. رقابت در زمین است و بیرون باید اصول اخلاقی رعایت شود. من بعد از نشست خبری هم رفتار تماشاگران را تحسین کردم. امیدوارم این مسئله دوباره رعایت شود. ما زندگیمان زود می گذرد و منش پهلوانی است که می ماند.
مظلومی درباره اینکه آیا پیشکسوتان استقلال مثل پرسپولیس از این تیم حمایت کرده،اند یا نه، گفت: بله امروز هم چند پیشکسوت ما به تمرین می آیند. آنهایی که باید حمایت کنند، این کار را می کنند.
او در پایان درباره کمپین محیط زیستی جهت پاکیزگی ورزشگاه نیز اظهار کرد: مردم که رعایت می کنند و آنهایی هم که رعایت نمی کنند ان‌شاءالله هدایت شوند (باخنده). ما در این مسائل همیشه پیش قدم هستیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: