خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


حلقه پنهان بابك زنجاني دستگير شد (+عكس)

با دستور مقام قضایی و پیگیری های دستگاه امنیتی کشور و تلاش پلیس اینترپل ایران، سرانجام حلقه مفقوده و بعبارتی جعبه سیاه بابک زنجانی دستگیر ...


تحرکات جدید در مجلس برای محرمانه شدن حقوق مدیران

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه هرکس در مصوبه شفافیت حقوق مدیران دخالت کند با مردم ایران طرف شده، گفت: از افرادی که قصد تغییر تعمدی ...


تحرکات جدید در مجلس برای محرمانه شدن حقوق مدیران

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه هرکس در مصوبه شفافیت حقوق مدیران دخالت کند با مردم ایران طرف شده، گفت: از افرادی که قصد تغییر تعمدی ...


استیماچ:نویدکیا را سر تمرین راه نمی‌دهم

ورزش | جمعه ۲۷ فروردين ۹۵ ساعت ۱۱:۳۱ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت که عده‌ای در داخل باشگاه علیه این تیم هستند.

 به گزارش ایسنا ایگور استیماچ پس از تساوی خانگی مقابل استقلال اهواز اظهار کرد: بازی سختی در پیش داشتیم. ما به جایگاه این تیم هیچ وقت نگاه نکردیم و برای پیروزی به درون زمین رفتیم اما بدن بازیکنان من به دلیل بازی سخت در مقابل استقلال تهران تخلیه شده بود و آنها نتوانستند به خوبی بازی کنند.
وی با بیان اینکه اتفاقات هفت روز گذشته به شدت بر روی این تیم تأثیر گذاشته ادامه داد: با همه صحبت‌هایی که پیرامون سپاهان هست باید به بازیکنانم تبریک بگویم چرا که آنها همه توانایی های خود را در زمین گذاشتند تا پیروز شوند. تعداد موقعیت زیادی ایجاد کردند اما مثل همیشه دقیق نبودند.
سرمربی سپاهان با انتقاد از داوری ادامه داد: دیگر دوست ندارم درباره داوری‌ها بر ضد سپاهان حرف بزنم چرا که داوران عادت کرده‌اند که در هر بازی یک پنالتی از سپاهان نبینند.
اسپیماچ با انتقاد از برخی هواداران سپاهان تصریح کرد: متأسفانه افرادی که باید عشق خود را نشان بدهند به بازیکنان سپاهان توهین می‌کنند. من برایم مشخص نیست که چرا در این تیم هواداران این گونه بازیکنان خود را با غضب خطاب می‌کنند. تنها کسی که مسئول نتایج ضعیف سپاهان است من هستم اما متاسفانه تعدادی از تماشاگران مدام به تیم توهین می‌کنند. آیا آنها فکر نمی‌کنند کمک کردن راهش از توهین نمی گذرد؟ آیا آنها نمی‌دانند با 90 دقیقه تشویق می‌توانند تیم خود را حمایت کنند؟
استیماچ اضافه کرد: من به تماشاگران سپاهان می گویم اگر بازیکنی در زمین ندوید یا لباسش از عرق خیس نشد آن موقع می توانند به آن بازیکن خرده بگیرند اما بازیکنان من همگی خیس عرق بودند. تماشاگران سپاهان باید بدانند که عشق به سپاهان در سختی‌ها مشخص می‌شود نه اینکه سپاهان در اوج قرار داشته باشد.
وی در پاسخ به خبرنگاری که از او در مورد معرفی یک مربی ایران برای فصل آینده سپاهان سوال کرد گفت: من نمی‌توانم در مورد شایعات صحبت کنم و قراردادم در این باشگاه مشخص است. اتفاقاً حالا که چنین مشکلی برای این تیم ایجاد شده من می‌خواهم محکم و تا آخر کار بایستم. مخصوصاً امروز که دیدم و شنیدم که عده‌ای از درون باشگاه علیه تیم خود عمل کرده و علیه سپاهان مبارزه می کنند. من می‌خواهم از امروز به بعد عشق خود را به سپاهان با محکم ایستادن نشان دهم.
سرمربی کروات سپاهان درباره حضور محرم نویدکیا در کمیته فنی سپاهان گفت: اصلا برایم مهم نیست که اعضای این کمیته چه کسانی هستند و بنده فقط به نظر باشگاه احترام می‌گذارم. عده‌ای شاید بخواهند موقعیت مرا خراب کنند اما بنده به نظر باشگاه نگاه می‌کنم. بحث من این است که چرا عده ای خوب تمرین نمی کنند و یا چرا خوب بازی نمی کنند. به هیچ وجه نویدکیا را سر تمرین راه نمی‌دهم به خاطر او باعث تخریب من شده است. ادامه همکاری من و نویدکیا میسر نیست.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟