دفاع پرسپولیس مطمئن نیست؛ فشارها باید از روی طارمی برداشته شود

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دلایل ناکامی مهاجم این تیم در گلزنی، گفت: باید فشار از روی مهدی طارمی برداشته شود و گلزنی در این ...


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


صف‌آرایی علیه تولید داخلی؛ صنعت کاغذ زمین‌گیر بازی تعرفه

صنعت کاغذ چندسالی است حال و روز خوشی ندارد و واردات بی رویه در کنار سیاست های تعرفه ای نادرست، زیان زیادی را متوجه تولیدکنندگان کرده است.


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


سعی می‌کنم حاشیه‌ها را جمع کنم

سلطان‌حسینی: می‌خواهیم در سپاهان از نویدکیا استفاده کنیم

ورزش | پنجشنبه ۲۶ فروردين ۹۵ ساعت ۱۶:۱۳ | نسخه چاپي

نایب رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان اعلام کرد محرم نویدکیا در کمیته فنی باشگاه فعالیت خواهد کرد.
محمد سلطان حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص جلسه باشگاه در خصوص تصمیم گیری درباره نویدکیا، اظها‌ر کرد: اول باید بگویم بنده به عنوان مدیر کل استان سعی دارم حاشیه‌ها را جمع کنم و در این راه نه کسی را می کوبم و نه از کسی حمایت خواهم کرد. تنها چیزی که وجود دارد این است که باید از تمامی ظرفیت‌های باشگاه سپاهان استفاده کرد. در حال‌ حاضر جایگاهی که امروز نصیب سپاهان شده است، نشان از این دارد که بنده به عنوان مدیر کل کم کاری کردم و در کنارش بازیکنان، مربیان و هو‌اد‌ا‌ران نیز کم کاری‌هایی را داشتند که البته سهم هر یک متفاوت است.
وی با بیان این که محرم از ظرفیت‌های فو‌تبا‌ل اصفهان است و نامش با نام سپاهان عجین شده است، تصریح کرد: در جلسه‌ای که دیشب با محرم نویدکیا داشتم، متوجه شدم که نویدکیا دلش با سپاهان است و البته ما نیز نمی‌خواهیم بازیکن را از دست بدهیم. به گفته محرم، او با کمی مصدومیت مواجه است و زانویش مشکل دارد. تصمیم بر آن شد که این بازیکن در کمیته‌ فنی به باشگاه کمک کند.
سلطان حسینی در پاسخ به این سوال که پس نویدکیا در ادامه بازی‌ها در تمرینات و ترکیب نخواهیم دید، پاسخ داد: تصمیم ایشان است. او گفته به لحاظ جسمی و به خاطر مشکلی که دارد نمی‌تواند بازی کند اما شاید این مشکل جدی تا هفته‌ آینده مرتفع شود و شاید هم در ترکیب قرار بگیرد اما تصمیمی که فعلا گرفته شده، در درجه اول به نفع سپاهان است و در ادامه به نفع کادر مدیریتی و سرپرستی خواهد بود.
وی ا‌دا‌مه‌ داد: هو‌اد‌ا‌ران سپاهان واقعا نگران وضعیت این تیم هستند. حتی هو‌اد‌ا‌ر 65 ساله که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، با من تماس گرفت و با گریه از من خواهش می‌کرد که وضعیت این تیم هر‌ چه‌ سریع‌تر رو به بهبود برود.
نایب رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان در ادامه در پاسخ به این سوال مبنی بر این که شما در واقع با این تصمیم قصد دارید نویدکیا را در حاشیه قرار دهید، خاطر‌ نشان کرد: به هیچ وجه چنین چیزی نیست. کمیته‌ فنی ما در هفته‌ گذشته سه، چهار جلسه برگزار کرده است و قرار شده حداقل هر هفته‌ یک جلسه گذاشته شود و در مورد تیم تصمیم گیری شود.
او در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد این کمیته‌ فنی نمایشی باشد نیز ا‌دا‌مه‌ داد: مطمئن باشید جایی که من باشم، ساختار نمایشی نخواهید دید. می‌خواهیم از نویدکیا استفاده ببریم زیرا او به خوبی فو‌تبا‌ل ایران را می‌شناسد و ارتباط خوبی با بازیکنان دارد.
سلطان حسینی در پاسخ به این سوال که آیا به محرم پیشنهاد دادید که دوره‌های مربیگری را طی کند و در ادامه از این بازیکن در کادرفنی استفاده کنید، خاطر‌ نشان کرد: چرا که نه. به محرم پیشنهاد می‌کنم برای مدیریت باشگاهداری و مربیگری حر‌فه‌ای را دنبال کند. شاید در آینده بتوان از این بازیکن استفاده کرد.
وی با تاکید بر اینکه نویدکیا حتی در تاشکند نیز دچار سرماخوردگی شده بود، یادآور شد: پزشک تیم گفت به دلیل این که محرم سرما خورده است. اگر در کنار تیم باشد ممکن است مابقی بازیکنان نیز سرما بخورند.
نایب رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان در ادامه با اشاره به این که ما جام حذفی و هم لیگ حذفی را از دست دادیم، اظها‌ر کرد: به احتمال زیاد به دور بعد مسابقات آسیایی صعود نخواهیم کرد و فعلا همه چیز در حد اما و اگر است. امیدوارم که در آینده با تصمیمات خوب کمیته‌ فنی بتوانیم سپاهان خوبی را در آینده ببینیم.
وی در ادامه در واکنش به این که آیا محرم نویدکیا اعلام کرده است من باید در سپاهان باشم و مربی باید از تیم برود، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و صحبت محرم در واقع چیز دیگری است.
سلطان حسینی با اشاره به این که باید حاشیه‌های اطراف سپاهان تمام شود، ا‌دا‌مه‌ داد: باید کمک کنیم تا این تیم مردمی روزهای خوبی را داشته باشد. جا دارد از مدیر عامل فولاد مبارکه نیز تشکر کنم که با شرایط بد مالی که داشته و دارد تمام تلاشش را انجام داده و می‌دهد و به فکر ورزشگاه نقش جهان است و تمامش را انجام می‌دهد تا این ورزشگاه به اتمام برسد.
نایب رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که عقیلی عنوان کرده که هنوز حکم کمیته‌ انضباطی اعلام نشده است، گفت: این امر به مدیر‌عامل باشگاه بر می‌گردد و از وظایف من نیست.
وی در پاسخ به این سوال مبنی بر این که آیا در فصل آینده سپاهان با مربی ایرانی کارش را آغاز خواهد کرد، توضیح داد: همه چیز به کمیته‌ فنی باشگاه بر می‌گردد و ممکن است در گزینه‌های کمیته‌ فنی هم مربی خارجی مدنظر باشد و هم ایرانی و آنها هستند که تصمیم گیری خواهند که مربی در فصل آینده بر روی نیمکت بنشیند. البته این را هم باید بگویم که ما نیز به عنوان ناظر در جلسات کمیته‌ فنی شرکت خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: