مراسم جشن امضای «داستان های دونفره» برگزار می شود

مراسم جشن امضای مجموعه داستان «داستان های دونفره» نوشته آزاده حسینی روز شنبه ۱۴ اسفند در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می شود.


فیفا ستاره های استقلال را حذف کرد؛ستاره گذاری در آسیا ممنوع است

در سایت رسمی فیفا، هیچ اثری از دو ستاره استقلال، که نماد قهرمانی این تیم در آسیا است، وجود ندارد.


تصویرسازی ناسا از ۷ خواهر کشف شده برای زمین!/ منظومه فراخورشیدی با احتمال وجود حیات

۴ اسفند ۹۵ ستاره‌شناسان گفتند که هفت سیاره‌ی فراخورشیدی در مدار ستاره‌ا‌ی نزدیک به زمین کشف کرده‌اند. خبر از این جهت مهم است که این سیارات خیلی شبیه به زمین هستند و ممکن است روی آن‌ها آب مایع وجود داشته باشد. وجود آب مایع روی سیارات می‌تواند به معنی حضور حیات باشد. در ضمن کشف این تعداد سیاره‌ی شبیه به زمین در مدار یک ستاره بی‌سابقه است.


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق ...


سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش ...


دقیقه ۲۴ دربی برای هادی

ورزش | پنجشنبه ۲۶ فروردين ۹۵ ساعت ۱۲:۲۲ | نسخه چاپي

نمایندگانی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در خصوص کنترل سکوها در دربی 82 جلساتی را پشت سر گذاشتند.
به گزارش میزان، در روزهای گذشته چند جلسه در مکان‌های مختلف به خصوص در یکی از اتاق‌های وزارت ورزش با حضور نفراتی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام شد.
در این جلسات، بحث بر سر کنترل هیجان روی سکوها بود. کنترل لیدرها و همچنین ایجاد فضایی برای لذت بردن از بازی، مهم ترین هدف انجام جلسات بود.
در بخش دیگری از این جلسات، مباحثی از قبیل دقایق حساس بازی، مثلا 10 دقیقه ابتدایی و انتهایی دربی هم وجود داشت که بحث به دقیقه 24 بازی کشید.
نمایندگان دو تیم قبول کردند در این دقیقه به احترام هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس، صحنه جدیدی از اتحاد بین سرخابی‌ها را با کمک تماشاگران به وجود بیاورند. در این دربی هم نام هادی نوروزی مانند دربی رفت حتی از سوی استقلالی‌ها شنیده خواهد شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟