ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس ...


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


در كميسيون جمعيت و توسعه سازمان ملل؛

خوشرو: نهاد خانواده در دستيابی به اهداف توسعه جايگاهی ويژه دارد

جامعه | چهارشنبه ۲۵ فروردين ۹۵ ساعت ۸:۱۶ | نسخه چاپي

سفیر و نماینده دائم کشورمان در کمیسیون جمعیت و توسعه سازمان ملل متحد سخنرانی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،غلامعلی خوشرو روز سه شنبه در چهل و نهمین نشست کمیسیون جمعیت و توسعه این سازمان، بر جایگاه بااهمیت نهاد خانواده در دستور کار تازه این کمیسیون و ضرورت حمایت همه جوامع و دولت ها از آن تأکید ورزید.
وی که به نمایندگی از طرف 25 کشور عضو گروه دوستداران خانواده سخن می گفت، افزود: خانواده همچنان از نظر روانی و اقتصادی نخستین و اصلی ترین حامی هر فرد به شمار می رود و در مسیر دستیابی به اهداف بین المللی توسعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
سفیر کشورمان در بخش دیگری از این سخنان، با تأکید بر تعهد جمهوری اسلامی ایران به ریشه کن سازی فقر و نابرابری در جامعه، به تشریح دستاوردهای کشورمان در حوزه های سلامت و بهداشت بویژه سلامت زنان و کاهش مرگ و میر کودکان و مادران پرداخت.
نماینده دائم کشورمان گفت: در حالی که در سال 1990 در هر 100 هزار تولد 120 مورد به مرگ و میر مادران منجر می شد، این رقم در سال 2015 به 17 نفر کاهش یافته است.
وی اضافه کرد که از سال 2014 انجام اصلاحات در سیستم درمانی کشور و با هدف پوشش کامل درمان و افزایش رضایت شهروندان از خدمات درمانی در جریان بوده است.
خوشرو ادامه داد: با توجه به تغییرات جمعیتی چند دهه گذشته و با توجه به اینکه جمعیت ایران رو به پیری گذاشته است، جمهوری اسلامی ایران دسترسی به نرخ باروری بالاتر را در دستور کار قرار داده و همزمان به رسیدگی به نیازمندی های سالمندان جامعه مشغول بوده و در همین جهت به تشکیل شورای ملی سالمندی در کشور اقدام کرده است.
چهل و نهمین نشست کمیسیون جمعیت و توسعه سازمان ملل با هدف بررسی سیاست های جمعیتی کشورها بویژه پس از تصویب سند توسعه پایدار سازمان ملل متحد در سال 2015 در روزهای 11 تا 15 آوریل2016 در مقر سازمان ملل در نیویورک در حال برگزاری است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: خوشرو ،