خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


قیمت گوشی‌های جدید نوکیا مشخص شد

می‌دانیم که گوشی‌های جدید نوکیا در سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شوند و تا این لحظه مشخص شده که این شرکت قصد دارد سه تلفن همراه هوشمند جدید در رده‌های ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


ابراهیمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت در گفتگو با پایش:

مردم احمدی نژاد را بر روحانی ترجیح می دهند

سیاست | شنبه ۲۱ فروردين ۹۵ ساعت ۱۳:۴ | نسخه چاپي

  سایت خبری «پایش»: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اقدامات مثبت احمدی نژاد در هشت سال ریاست جمهوری و حمایت مردمی از وی گفت: دولت روحانی تاکنون بروز و ظهوری در رفع مشکلات نداشته و این شاید باعث شود مردم احمدی نژاد را بر روحانی ترجیح دهند.

 ابراهیمی در گفتگو با سایت خبری «پایش» با اشاره به احتمال نامزدی محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت: ایشان هم مثل هر فرد ایرانی آزاد است و می تواند در انتخابات نامزد شود.

 وی در خصوص میزان موفقیت احمدی نژاد در صورت نامزد شدن در انتخابات آینده گفت: وی زمینه رای و پشتوانه مردمی دارد و احتمال موفقیتش زیاد است.

 نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در شهرها از ایشان به گرمی استقبال می کنند. بعنوان مثال زمانی که در استان ما  در خراسان جنوبی حضور یافت، استقبال مردمی زیاد بود.

ابراهیمی افزود: احمدی نژاد کارهای ارزشمندی انجام داده گرچه در برخی کارها خطایی هم داشت.

 وی با بیان اینکه پیروزی در انتخابات آینده به عملکرد دولت فعلی هم بستگی دارد، اضافه کرد: باید صبر کرد و دید که تا یک سال آینده چه تحولی در اقتصاد بوجود می آید. البته در حال حاضر وضعیت اقتصادی کشور خوب نیست و مردم رونقی در کسب و کار خود نمی بینند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به ادامه وجود رکود اقتصادی اشاره کرد و افزود: درست است که دولت در زمینه تورم گام های خوبی برداشت اما ممکن است در آینده، هم تورم و هم رکود مشکلاتی برای مردم ایجاد کند.

ابراهیمی اضافه کرد: آقای احمدی نژاد در شرایطی دوباره وارد عرصه شده که تمایل طبقات محروم جامعه بخصوص در شهرستانها به اوست چرا که وی در هشت سال ریاست جمهوری تلاشها و تحرکات خوبی برای مناطق محروم داشت و همین اقدامات وی خیلی از خلاها و کمبودها را از بین می برد.

وی با بیان اینکه اقدامات رئیس جمهور سابق مردم را به آینده امیدوار می کرد، افزود: بعنوان مثال مسکن مهر طبقات محروم را صاحب خانه کرد و حتی آنهایی که در خواب هم خانه دار شدن را نمی دیدند، صاحب مسکن شدند.

 نماینده سابق بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر برخی منتقدان مبنی بر تشدید تورم با احداث مسکن مهر افزود: کار کردن تورم هم به همراه دارد اما منفعت آن بیشتر از تورم بود.

ابراهیمی افزود: اگر احمدی نژاد در دو سال آخر ریاست جمهوری درجا نمی زد، یکی از موفق ترین روسای جمهور کشور محسوب می شد.

وی با اشاره به تشدید تحریم ها در اواخر دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد گفت: شرایط ویژه بود مثلا تحریم ها کمرشکن و مردم در زحمت بودند اما در کنار تحریمها کارهای مثبت و مهمی انجام شد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: امروز دولت آقای روحانی هر پروژه ای را افتتاح می کند، اساس و بنیانش در دولت قبل گذاشته شد مثل پروژه های پارس جنوبی و طرح های نفت و گاز.

ابراهیمی اضافه کرد: البته برخی افراد مثل بابک زنجانی از فرصت های پیش آمده مثل تحریم سوء استفاده کردند که قوه قضائیه هم برخورد کرد ولی شخص احمدی نژاد هیچ خیانت و سوء استفاده ای از بیت المال نکرد و هیچ کس هم چنین ادعایی نداشت.

وی اضافه کرد: در مجموع در زمان ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد امید به آینده وجود داشت.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت روحانی گفت: دولت روحانی از نظر کاری منظم اما خیلی کند و کم تحرک است و تاکنون بروز و ظهوری در رفع مشکلات نداشته و این شاید باعث شود مردم احمدی نژاد را بر روحانی ترجیح دهند.

ابراهیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی معتقدند صلاحیت احمدی نژاد تائید نخواهد شد، گفت: شورای نگهبان نظارت استصوابی و نظر خود را دارد. برخلاف حقیقت تصمیم نمی گیرند و اگر دلیلی نداشته باشند کسی را رد صلاحیت نمی کنند.

وی تصریح کرد: شورای نگهبان یک فیلتر اعتماد ساز است که ضرورت دارد همه به نظر نهایی آن تمکین کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟