۲۱ سیاستمدار ایرانی در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنند + تصاویر

مقام های ارشد ایرانی در کدام منطقه پایتخت زندگی می کنند؟ در میانه موج فیش حقوقی نگاهی داریم به منازل مسکونی آن‌ها در این شهر. اینکه هر یک کجا ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


پرسپولیس 0 - 1 پیکان/ نخستین شکست سرخ‌ها در لیگ (+جدول)

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان با برتری شاگردان جلالی به پایان رسید.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


"ابوصقار کفتار" کیست؟ + تصاویر

جهان | جمعه ۲۰ فروردين ۹۵ ساعت ۱۵:۲۴ | نسخه چاپي

اخیرا یکی از قصی القلب ترین تروریست های سوریه به درک واصل شد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛  تروریست های تکفیری  در سوریه جنایت های گوناگونی را مرتکب شده اند و دیدن این جنایت ها دل هر انسانی را به درد می آورد.
تروریست های تکفیری با حمایت و پشتیبانی ایالات متحده آمریکا، انگلیس، فرانسه، کشورهای مرتجع منطقه همچون رژیم سعودی و ... انواع جنایت ها از جمله سربریدن ، زنده زنده سوزاندن ، در قفس محبوس کردن زنان ، جویدن جگر انسان های بیگناه ، از روی پشت بام پرتاب کردن افراد  و ... را انجام دادند.
یکی از تروریست های تکفیری که در کشتن انسان های بیگناه  سبقه طولانی داشت ، ابوصقار بود؛ او جنایت هایی همچون سربریدن و مثله کردن پیکرهای سربازان ارتش سوریه  را در کارنامه دارد . البته یکی از مشمئز کننده ترین اقداماتی که انجام داد ، جویدن جگر یک سرباز ارتش سوریه در سال 2013 بود. 

ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_
برخی از تروریست هایی که در سوریه در حال جنگ با ارتش و نیروهای دفاع وطنی این کشور هستند از جمله خطرناک ترین جنایتکاران جهان به شمار می آیند که بقای خود را در کشتن و سربریدن و جویدن جگر انسان های بیگناه می بینند.
روزنامه لبنانی السفیر تأکید کرد که پس از انتشار ویدیوی وحشیانه ابو صقار درحالیکه برخی او را به عنوان یکی از نمادهای مخالفان معرفی می کردند، مجامع بین المللی دریافتند که ارتش سوریه در حال نبرد با چه گروههایی است.
**انقلاب ابوصقار کفتار؟
ابو صقار یکی از عناصر ارتش موسوم به آزاد سوریه بود. اخیرا نواری ویدیویی منتشر شد که نشان می‌داد ابو صقار از سرکردگان گروهک موسوم به گردان عمر فاروق” پس از مثله کردن پیکر یکی از سربازان سوری، قلب او را بیرون می کشد و به دندان می گیرد.  بعد از منتشر شدن این ویدئو در چهارگوشه جهان، مردم،  جنگ در سوریه را به جای  انقلاب سوریه، انقلاب ابوصقار کفتار نامیدند.
ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_ ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_
این تروریست که از اهالی شهرک بابا عمرو در  حمص  بود، پس از کنترل ارتش سوریه بر حمص به جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه) پیوست. پس از آن تصاویری از اقدام این تروریست در قطع سر چندین نفر در سوریه منتشر شد. در یکی از این تصاویر، وی سر قطع شده دو نفر را در دست گرفته بود.
پس از آن مدتها از این تروریست خبری نبود، تا اینکه به تازگی خبر کشته شدن وی  منتشر شد.  السفیر به نقل از منابع سوری خاطرنشان کرد، ابی صقار در جریان کمین ارتش سوریه برای عناصر مسلح در حومه شمالی لاذقیه از پا درآمد.
ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_ ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_
دیده بان حقوق بشر اعلام کرد :  اینگونه اقدامات، جنایت  به شمار می‌آید که باید از طریق دادگاه بین المللی جنایات جنگی به آنها رسیدگی شود و عاملان اینگونه جرائم مجازات خواهند شد.  این سازمان اعلام کرد که فردی که در این فیلم است ، سرکرده گردان «عمر الفاروق» معارض حکومت سوریه بوده که در حمص حضور دارد  .
**مصاحبه ابوصقار با رسانه سلطنتی انگلیس ابوصقار در مصاحبه با  بی بی سی برای توجیه جنایت خود مدعی شد: قصد تلافی داشتم. چرا که خانواده من در حمله هوایی ارتش کشته شد و من هم 14 بار تیر خورده ام . وی تهدید کرد که اگر دولتهای غربی به آنها سلاح ندهند، کارهای بدتری در حق ملت و ارتش سوریه خواهند کرد. بی بی سی با پوشش جنایات هر روزه تروریست ها، با تمرکز روی ابوصقار ، به تریبونی برای توجیه اقدامات ضدبشری آنها تبدیل شده است.
ابو صقار» در توجیه به دندان کشیدن قلب سرباز سوری می‌گوید: به دنیا می‌گویم اگر خون‌ریزی‌ها در سوریه متوقف نشود، کل ملت سوریه ابو صقار خواهد شد ! (یکی از جملات ابوصقار پس از آدمکشی در غرب سوریه).
ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_ ابوصقار_کفتار_کیست؟_+_تصاویر_هند_جگر_خوار_سربریدن_ولادیمیر_پوتین_ارتش_آزاد_جبهه_النصره_ارتش_سوریه_ این تروریست با به دندان کشیدن قلب سرباز سوری می گوید: ای سربازان بشار اسد قلب‌ها و جگرهایتان را خواهیم خورد؛ سازمان دیده‌بان حقوق بشر با انتشار تصویر این تروریست اعلام کرد که فیلم‌های دیگری از این شخص منتشر شده که با شلیک موشک مناطق شیعه نشین لبنان را هدف قرار داده و با پیکرهای سربازانی که ادعا می‌کند وابسته به حزب الله هستند، عکس یادگاری می‌گیرد.
**نظر  ولادیمیر پوتین  درباره آدمخوار سوری و معارضان
در زمان دور اول مذاکرات ژنو در سال 2013 ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه  با طعنه گفت: امیدوارم معارضان آدم خوار سوریه را در کنفرانس ژنو ملاقات نکنم؛ سخن وی اشاره ای بود  به ابوصقار، تروریستی که سینه سرباز سوری را در مقابل دوربین شکافت و قلب وی را خورد.
پوتین بعد از پایان کنفرانس سران روسیه-اروپا در اورال گفت: این درندگان ممکن است اعضای بدن هیات روسیه را نیز بخورند؛ از این رو تضمین امنیت و سلامت هیات روس در کنفرانس ژنو کار بسیار دشواری خواهد بود.
واقعا جای سوال است که چنین جنایتکاری که جگر خواری یکی از عادت هایش بوده ، چگونه از سوی مقامات آمریکایی مواخذه نمی شود و با پهپادها هدف قرار نمی گیرد؟  پاسخ مشخص است؛ چون برخی تروریست ها به هرمیزان هم که خشن و افراطی باشند ، به دلیل آنکه با نظام سوریه مشکل دارند؛ مصونیت خواهند داشت و سیاست های دوگانه آمریکا ادعاهای مقامات کاخ سفید را درباره مبارزه با تروریسم به چالش می کشد.
البته مدعیان حقوق بشر که برای  جلوگیری از کشته شدن یک سگ یا گربه به سرعت سازمان های مردم نهاد تشکیل می دهند ، جنایت هایی که در سوریه به وقوع می پیوندد را نادیده می گیرند و این موضوع جای تامل جدی دارد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟