لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


نماینده روسیه در سازمان ملل متحد درگذشت

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای خبر درگذشت ویتالی چورکین نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل را تایید کرد.


لیست امید در دور دوم انتخابات مجلس نهایی شد؛ اسامی ۵۸ نامزد مورد حمایت در سراسر کشور

سیاست | پنجشنبه ۱۹ فروردين ۹۵ ساعت ۲۲:۳۲ | نسخه چاپي

 لیست اسامی نامزدهای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی (‌ ائتلاف امید ) اعلام شد.
بهگزارش ایلنا، لیست امید در دور دوم انتخابات به شرح زیر اعلام شد:
آذربایجان شرقی
تبریز: زهرا ساعی ـ میرعلی‌اصغر الموسوی - شهاب‌الدین بیمقدار ـ عباس عباس‌زاده (اختصاصی اصلاح‌طلبان)
اهر و هریس: بیت الله عبدالهی   
سراب: مجید نصیرپور   
شبستر: معصومه آقاپور   
مراغه و عجبشیر: مهدی دواتگری   
مرند: کریم شافعی   
آذربایجان غربی   
ارومیه: سید هادی بهادری و مجید میلان  (اختصاصی اصلاح‌طلبان)
میاندوآب: همایون هاشمی و محمد میرزائی   
ماکو: عین الله شریف پور   
اردبیل
محمد فیضی      
پارس آباد: شکور پورحسین   
اصفهان   
شهرضا: سمیه محمودی
سمیرم: اصغر سلیمی   
ایلام
ایلام مهران، شیروان،چرداول: جلال میرزائی ـ در مورد کرسی دوم، متعاقبا اعلام نظر خواهد شد
دهلران، دره شهر و آبدانان : شادمهر کاظم زاد
تهران
دماوند: قاسم میرزائی نیکو
رباط کریم: خانعلی ابراهیم نکو
چهارمحال و بختیاری
اردل و فارسان و کوهرنگ: علی کاظمی 
خراسان رضوی
تربت حیدریه:  سعید باستانی
خوزستان   
اهواز: همایون یوسفی ـ جواد کاظم نسب الباجی  ـ علی ساری   
بهبهان: محمودرضا ضرغامی
در مورد این چهار حوزه متعاقبا اعلام نظر خواهد شد: ایذه و باغملک - بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان - آبادان      
مسجد سلیمان، لاری، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری
زنجان
زنجان: سید افضل موسوی ـ کریم خان محمدی   
خدابنده : احمد بیگدلی   
فارس   
شیراز: علی اکبری
داراب و زرین دشت: رضا انصاری   
نیریز و استهبان: اصغر مسعودی   
نورآباد و ممسنی: مسعود گودرزی   
کردستان
سنندج، دیواندره و کامیاران: سالار مرادی
مریوان: امید کریمیان   
کرمانشاه
کرمانشاه: نظر مساعد به هر دو کاندیدا (‌ سید سعید حیدری طیب و احمد صفری )‌
سنقر: محمد عمادی رستگار
گلستان   
گرگان: نورمحمد تربتی نژاد  و نبی هزار جریبی   
کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز: بهروز نورقلی پور   
گیلان
رشت: محمد صادق حسنی
رودبار: منوچهر جمالی   
لرستان
خرم اباد: سید محمد خان بیرانوندی و مرتضی محمودوند   
بروجرد: فاطمه مقصودی   
درود و ازنا: حسین گودرزی
مازندران   
بابل: نظر مساعد به هر دو کاندیدا (‌همت الله طاهرنژاد و حسین نیازآذری )‌
مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب: سید مهدی مقدسی
شازند: علی ابراهیمی   
ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری
هرمزگان
بندرلنگه، بستک و پارسیان: خالد زمزم نژاد ( اختصاصی اصلاح‌طلبان)
همدان   
ملایر: علیرضا امامی
رزن : حسن لطفی   
یزد
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم :.....

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟