با درخواست سنا، ترامپ به سرنوشت نیکسون نزدیک می‌شود

کمیته اطلاعاتی سنا خواستار دسترسی به همه اسناد ستاد انتخاباتی ترامپ شد این در حالی است که داماد رئیس جمهوری ایالات متحده در رابطه با پرونده روسیه ، نقل محافل سیاسی شده است.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


بازی استقلال 3D پخش می‌شود!

العینی‌ها برای هواداران خود یک سورپرایز دارند.


تفاوت روحانی و جهانگیری یک روز بعد از انتخابات!

حامد بذرافکن با عنوان «دولت دوازدهم و مطالبات مردم» این کارتون را در نیش خط منتشر کرد.


لیست امید در دور دوم انتخابات مجلس نهایی شد؛ اسامی ۵۸ نامزد مورد حمایت در سراسر کشور

سیاست | پنجشنبه ۱۹ فروردين ۹۵ ساعت ۲۲:۳۲ | نسخه چاپي

 لیست اسامی نامزدهای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی (‌ ائتلاف امید ) اعلام شد.
بهگزارش ایلنا، لیست امید در دور دوم انتخابات به شرح زیر اعلام شد:
آذربایجان شرقی
تبریز: زهرا ساعی ـ میرعلی‌اصغر الموسوی - شهاب‌الدین بیمقدار ـ عباس عباس‌زاده (اختصاصی اصلاح‌طلبان)
اهر و هریس: بیت الله عبدالهی   
سراب: مجید نصیرپور   
شبستر: معصومه آقاپور   
مراغه و عجبشیر: مهدی دواتگری   
مرند: کریم شافعی   
آذربایجان غربی   
ارومیه: سید هادی بهادری و مجید میلان  (اختصاصی اصلاح‌طلبان)
میاندوآب: همایون هاشمی و محمد میرزائی   
ماکو: عین الله شریف پور   
اردبیل
محمد فیضی      
پارس آباد: شکور پورحسین   
اصفهان   
شهرضا: سمیه محمودی
سمیرم: اصغر سلیمی   
ایلام
ایلام مهران، شیروان،چرداول: جلال میرزائی ـ در مورد کرسی دوم، متعاقبا اعلام نظر خواهد شد
دهلران، دره شهر و آبدانان : شادمهر کاظم زاد
تهران
دماوند: قاسم میرزائی نیکو
رباط کریم: خانعلی ابراهیم نکو
چهارمحال و بختیاری
اردل و فارسان و کوهرنگ: علی کاظمی 
خراسان رضوی
تربت حیدریه:  سعید باستانی
خوزستان   
اهواز: همایون یوسفی ـ جواد کاظم نسب الباجی  ـ علی ساری   
بهبهان: محمودرضا ضرغامی
در مورد این چهار حوزه متعاقبا اعلام نظر خواهد شد: ایذه و باغملک - بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان - آبادان      
مسجد سلیمان، لاری، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری
زنجان
زنجان: سید افضل موسوی ـ کریم خان محمدی   
خدابنده : احمد بیگدلی   
فارس   
شیراز: علی اکبری
داراب و زرین دشت: رضا انصاری   
نیریز و استهبان: اصغر مسعودی   
نورآباد و ممسنی: مسعود گودرزی   
کردستان
سنندج، دیواندره و کامیاران: سالار مرادی
مریوان: امید کریمیان   
کرمانشاه
کرمانشاه: نظر مساعد به هر دو کاندیدا (‌ سید سعید حیدری طیب و احمد صفری )‌
سنقر: محمد عمادی رستگار
گلستان   
گرگان: نورمحمد تربتی نژاد  و نبی هزار جریبی   
کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز: بهروز نورقلی پور   
گیلان
رشت: محمد صادق حسنی
رودبار: منوچهر جمالی   
لرستان
خرم اباد: سید محمد خان بیرانوندی و مرتضی محمودوند   
بروجرد: فاطمه مقصودی   
درود و ازنا: حسین گودرزی
مازندران   
بابل: نظر مساعد به هر دو کاندیدا (‌همت الله طاهرنژاد و حسین نیازآذری )‌
مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب: سید مهدی مقدسی
شازند: علی ابراهیمی   
ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری
هرمزگان
بندرلنگه، بستک و پارسیان: خالد زمزم نژاد ( اختصاصی اصلاح‌طلبان)
همدان   
ملایر: علیرضا امامی
رزن : حسن لطفی   
یزد
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم :.....

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟