فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.هویت پیکر شهید «محسن حججی» تایید شد

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی 100 درصد تایید شده است.


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه ...


هویت پیکر شهید «محسن حججی» تایید شد

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی 100 درصد تایید شده است.


رسولی: مردم ریاست جمهوری را از فرد ترمز بریده گرفتند؛ کوهکن: احمدی‌نژاد ۶۵ درصد رای دارد

سیاست | چهارشنبه ۱۸ فروردين ۹۵ ساعت ۱۴:۱۴ | نسخه چاپي

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید اگر حقوقدان شورای نگهبان باشد و احمدی‌نژاد کاندیدای ریاست‌جمهوری شود او را به دلیل «مدبر نبودن» رد صلاحیت می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، محسن کوهکن نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری و حسن رسولی عضو بنیاد امید ایرانیان و از چهره های نزدیک به محمدرضا عارف در میزگردی پیرامون تحلیل و آسیب شناسی نتیجه دور اول انتخابات مجلس دهم در کافه خبر حضور یافتند. رسولی در این نشست انتقاداتی را متوجه حمایت اصولگرایان از احمدی نژاد کرد، کوهکن هم هشدارهایی را درباره شیوه نقد اصلاح طلبان به رییس جمهور سابق بیان داشت.

کوهکن در بخشی از این میزگرد از شیوه برخورد اصلاح‌طلبان در نقد احمدی نژاد انتقاد کرد و گفت: با این شیوه‌ای که دوستان اصلاح‌طلب در نقد محمود احمدی نژاد در پیش گرفتند دارند، مقبولیت او را بالا می‌برند.

این منتخب مجلس دهم از حوزه انتخابیه لنجان، با اشاره به اینکه من هیچ گاه آرزو نمی کنم در این مملکت آقای احمدی نژاد دوباره رییس جمهور شود، افزود: به ضرس قاطع می‌گویم اگر تهران و یکی دو مرکز استان را حذف کنید، هرکسی که وارد صحنه انتخابات شود و نظرسنجی کنید، نشان می دهد که 65 درصد احمدی نژاد رای دارد. کما اینکه جددیترین نظرسنجی‌ها نیز همین را می‌گوید. دلیلش هم همین شیوه ای است که اصلاح طلبان در نقد دولت سابق در پیش گرفته اند. همینکه دائما تکرار می‌کنید «احمدی نژاد گند زد، خراب کرد و ...»

کوهکن تصریح کرد: وقتی طوری تبلیغ کنید که فردی مظلوم واقع شود، فرقی ندارد عملکردش چه باشد، اما نتیجه اش این می شود که مردم به سمت او بر می‌گردند. خواهش من از اصلاح‌طلبان این است که اگر قرار است احمدی نژاد را نقد کنند، به نوعی نقد نکنند که انعکاسش در جامعه افزایش مقبولیت او باشد.

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: من موافق احمدی نژاد نیستم، من منتقد او هستم. من اگر حقوقدان شورای نگهبان باشم و احمدی نژاد کاندیدا شود، می‌گویم ایشان مدیر و مدبر نیست! اما علی رغم این حرف، معقتدم هم نیستم که او در فضای عمومی جامعه رای ندارد.

حسن رسولی هم در بخشی از این میزگرد با اشاره به اینکه احمدی نژاد رییس جمهور برآمده از جریان اصولگرا بود، گفت: من در سال 84 استاندار خراسان و طبعا مجری انتخابات بودم. آقای احمدی نژاد در مرحله دوم انتخابات آن سال توانست نظر اکثریت اصولگرایان را به سمت خود جلب کند و در نهایت رییس جمهور جریان اصولگرا شود. اینکه بگوییم جریان اصولگرا منتقد آقای احمدی نژاد هستند یا بودند؛ شاید در محفلی مثل امروز قابل بحث باشد ولی قضاوت و وجدان و افکار عمومی این را نمی پذیرد.

وی افزود: آقای احمدی نژاد از جریان اصولگرا رای گرفت با دستبوسی رهبری شروع کرد و با قهر و خانه نشینی خاتمه داد... او حتما در دولت دومش قابل دفاع نبود ولی اصولگرایان از او حمایت کردند. هنوز هم برخی دوستان اصولگرا از احمدی نژاد تبعیت می کنند.

عضو بنیاد امید ایرانیان در مقام مقایسه سبک دولت داری روحانی و احمدی نژاد گفت: سبک کشور داری آقای روحانی نسبت به آقای احمدی‌نژاد که اتفاقا هردو تا برخواسته از پایگاه اصولگرایی هستند، زمین تا آسمان متفاوت است. هیچ کدام از آنها حوزه اصلاح طلبی بالا نیامدند. اما امروز در کشور آرامشی می بینیم که در دولت احمدی نژاد نمی دیدیم. شما هر روز که بلند می شوید رییس جمهورتان یک پرت و پلایی نمی گوید که کشور را با مشکل روبرو کند! این خودش یک نعمت است. مردم ریاست جمهوری را از یک فرد ترمز بریده گرفتند و به کسی دادند که ترمز و کلاژ را بلد است و مناسبات را هم خوب می شناسد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟