تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی ...


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


لیست اصلاح طلبان برای مرحله دوم انتخابات مجلس؛ سکوت در۱۷حوزه انتخابیه

سیاست | چهارشنبه ۱۸ فروردين ۹۵ ساعت ۱۰:۳۸ | نسخه چاپي

لیست امید شامل نامزدهای اصلاح طلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم منتشر شد.اصلاح طلبان در این مرحله در حوزه‌های انتخابیه مهریزوبافق از استان یزد، در یکی از حوزه‌های استان مرکزی، کل استان مازندران، یکی از حوزه‌های استان گلستان، شهر کرمانشاه، یکی از حوزه‌های استان کردستان، یکی از حوزه‌های استان زنجان، آبادان، ایذه و مسجدسلیمان و یکی از حوزه‌های چهارمحال‌و‌بختیاری سکوت کرده است.
این فهرست به شرح زیر است:
استان آذربایجان‌شرقی
تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی، میر‌علی‌اصغر الموسوی، شهاب‌الدین بی‌مقدار، عباس عباس‌زاده

مرند و جلفا: کریم شافعی
اهر و هریس: بیت‌الله عبدالهی
سراب: مجید نصیرپور
شبستر: آقاپور
استان آذربایجان‌غربی
ارومیه: هادی بهادری، مجید دودکانلوی میلان

سلماس: شهروز برزگ
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف‌پور
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: محمد میرزایی
استان اردبیل
اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی

پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین
استان اصفهان
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی

سمیرم: اصغر سلیمی
استان تهران
دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی‌نیکو

رباط‌کریم و بهارستان: ابراهیم نکو
شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی‌شاه‌نشین
استان چهارمحال‌و‌بختیاری
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی

استان خراسان‌رضوی
تربت‌حیدریه و مه‌ولات: باستانی

استان خوزستان
اهواز: همایون یوسفی، جواد کاظمی‌نسب، علی ساری

بهبهان: محمودرضا ضرغامی
ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی
استان زنجان
زنجان و طارم: سیدافضل موسوی، کریم خان‌محمدی

ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی
خدابنده: احمد بیگدلی
استان فارس
شیراز: علی اکبری

نورآباد ممسنی: گودرزی
داراب: انصاری
نیریز و استهبان: اصغر مسعودی
استان کردستان
سنندج، دیواندره و کامیاران: سالار مرادی

استان کرمانشاه
سنقر و کلیایی: رستگاری

استان گلستان
گرگان و آق‌قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد، نبی هزارجریبی

کردکوی و ترکمن و بندرگز: نورقلی‌پور
مینودشت و کلاله و مراوه‌تپه: شهرام کوسه‌غراوی
استان گیلان
رشت: حسنی

رودبار: منوچهر جمالی
استان لرستان
بروجرد: هادی مقدسی و فاطمه مقصودی

خرم‌آباد و دوره: بیرانوندی
دورود و ازنا: حسین گودرزی
استان مرکزی
اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی

شازند: ابراهیمی
استان هرمزگان
بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد

استان همدان
رزن: حسن لطفی

ملایر: علیرضا امامی
در مرحله دوم،تکلیف69 کرسی باقیمانده مجلس روشن می شود.
منبع: شرق 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟