زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.اولین تصاویر لو رفته از مدل ۲۰۱۷ گلکسی A5 را ببینید

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز کرده و امروز هم تصاویر آن لو رفته‌اند.دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


آمریکا با فروش سوخو۳۰ روسیه به ایران مخالف است

آمریکا با فروش سوخو۳۰ روسیه به ایران مخالف است

جهان | چهارشنبه ۱۸ فروردين ۹۵ ساعت ۹:۳۲ | نسخه چاپي

آمریکا می گوید فروش جنگنده های سوخو۳۰ روسیه به ایران را بر اساس قوانین شورای امنیت وتو خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، معاون وزارت خارجه آمریکا می گوید این کشور بر اساس قوانین بین المللی از فروش هواپیماهای سوخو روسیه به ایران جلوگیری خواهد کرد.
توماس شانون معاون جان کری در امور سیاسی روز سه شنبه مدعی شد: فروش جنگنده سوخو۳۰ بر اساس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل ممنوع است و بر اساس این قوانین مانع فروش این هواپیماها به ایران خواهیم شد.
وی در جلسه استماع کنگره آمریکا با اشاره به برجام و لغو تحریم های ایران افزود: هرچند تحریم های موشکی ادامه خواهد داشت. وی گفت: فشارها علیه ایران را همچنان ادامه خواهیم داد.
شانون درباره فروش جنگنده سوخو به ایران به قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت اشاره کرد و گفت بر اساس این قانون فروش اینگونه سلاح ها بدون مجوز شورای امنیت ممنوع است.
شانون در کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا در مقابل فشار سناتورهای جمهوری خواه از فروش احتمالی تانکهای ۶۰ و بالگردهای جنگی ساخت روسیه به ایران خبر داد.
وی گفت: در صورت تلاش روسیه برای دریافت مجوز از شورای امنیت فروش این سلاح ها را به ایران وتو خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: