واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


کیان افشار: آلزایمر یکی از تلخ‌ترین اتفاقات جهان است

| چهارشنبه ۱۸ فروردين ۹۵ ساعت ۹:۸ | نسخه چاپي

کیومرث پوراحمد به دلیل تجربه شخصی با مادرشان تصمیم به بازسازی معضل آلزایمر در فیلم «کفشهایم کو؟» گرفت.
بهاره کیان افشار بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص فیلم «کفشهایم کو؟» گفت: کیومرث پوراحمد به دلیل تجربه شخصی با مادر عزیزشان که همه ما خیلی دوستشان داریم، تصمیم به بازسازی این معضل در فیلم «کفشهایم کو؟» گرفت.
وی تصریح کرد: گاهی برای بازسازی یک تجربه شخصی دردناک و دراماتیک، مشخصه‌های خاص سینما را کنار می‌گذاری و دلت را روایت می‌کنی؛ به نظرم در روند فیلم «کفشهایم کو؟» نباید این موضوع را فراموش کنیم و باید قدری خالصانه‌تر به این اثر نگاه کنیم.
وی در ادامه عنوان کرد: سال‌ها پیش وقتی برای اولین بار در مورد بیماری آلزایمر شنیدم فکر می‌کردم اینکه انسان حافظه‌اش را از دست بدهد به هیچ وجه مریضی تلخ و بدی نیست و فراموشی بخشی از خاطره‌های بد آدم خیلی هم خوب است.
وی افزود: اما بعدها متوجه شدم این بیماری چقدر وحشتناک است؛ چرا که به تدریج تمام سیستم اعصاب بدن مختل می‌شود و انسان عکس‌العمل‌هایش را نسبت به حیاتی‌ترین مسائل زندگی از دست می‌دهد. به طوری که حتی نیازهای اولیه زندگی مانند بلع را فراموش می‌کند و این یکی از تلخ ترین اتفاقات جهان است.
گفتنی است؛ «کفشهایم کو؟» آخرین ساخته کیومرث پوراحمد کارگردان برجسته کشورمان است که در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و در حال حاضر روی پرده سینماهای کشور است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟