یکی از قربانیان تعرض جنسی ترامپ+تصاویر

یکی از قربانیان سوءاستفاده جنسی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی ابعاد تازه ای از رفتار زننده وی ...


این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!

داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای اصلی خوشبختی در زندگی است. شما هم اگر این نشانه ها را دارید، بدانید که همسر خوبی نخواهید بود.
استقبال رژیم اسرائیل از اقدام آمریکا و ۳ کشور اروپایی علیه ایران

استقبال رژیم اسرائیل از اقدام آمریکا و ۳ کشور اروپایی علیه ایران

جهان | پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵ ساعت ۱۲:۷ | نسخه چاپي

سفیر رژیم صهیونیستی از نامه نگاری آمریکا و متحدان اروپایی این کشور با دبیر کل سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران، استقبال کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، «دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد از نامه مشترک آمریکا ، فرانسه، انگلیس و آلمان به دبیر کل سازمان ملل متحد درباره آزمایش موشکی ایران استقبال کرد.
مریکا ، انگلیس ، فرانسه و آلمان در نامه ای مشترک به سازمان ملل متحد مدعی شدند که آزمایش های موشکی بالستیک ایران در تضاد با قطعنامه های شورای امنیت است.
این چهار کشور غربی با ارسال نامه به دبیرکل سازمان ملل و نماینده اسپانیا مدعی شدند آزمایش موشکی اخیر ایران شامل شلیک موشک های بالستیک بوده که قادر به حمل کلاهک هسته ای است و در تضاد با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت در جولای گذشته است.
در این نامه در خصوص تهدید بودن این ازمایش های موشکی علیه رژیم اسرائیل ابراز نگرانی شده است و از شورای امنیت خواسته شده است تا پاسخ مناسبی به آزمایش های موشکی ایرن داده شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: