این پورشه پانامرا 2017 را در نمایشگاه ژنو خواهید دید (+عکس)

پانامرا تا کنون فروش بسیار خوبی را در چین نصیب خود کرده است، اما پورشه بر این باور است که اسپورت‌های توریسمو طرفداران اروپایی بیشتری خواهد ...
آتش نشانان جهان برای اطفای حریق از این غول‌ها استفاده می‌کنند! (+عکس)

آتش نشان‌ها در سرتاسر جهان برای انجام عملیات و اطفای حریق، از دستگاه‌های فوق پیشرفته استفاده می‌کنند.


AFC ایرانی ها را از لیگ قهرمانان کنار می گذارد!

AFC ایرانی ها را از لیگ قهرمانان کنار می گذارد!

ورزش | سه شنبه ۱۰ فروردين ۹۵ ساعت ۱۹:۵ | نسخه چاپي

 یک روزنامه عربستانی اعلام کرد که با رد درخواست ایران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، کشورمان تا ۱۱ فروردین فرصت دارد زمین بی‌طرف را برای میزبانی از نمایندگان عربستان معرفی کند.

به گزارش جام نیوز، کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از اختلاف فوتبالی که بین ایران و عربستان به وجود آمد تصمیم گرفت که بازی های نمایندگان دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا را در کشور بی طرف برگزار کند؛ تصمیمی که سعودی ها را خوشحال کرد چرا که پیشنهاد خود آنها بود اما تیم های ایرانی و فدراسیون فوتبال ایران از چنین تصمیمی راضی نیستند و اعتراض خود را بیان داشته اند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۲۵ مارس به دو کشور ایران و عربستان فرصت داده بود که میزبان های خود در لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کنند. با وجود آنکه این تاریخ به پایان رسیده است اما فدراسیون فوتبال ایران هنوز هیچ کشوری را به عنوان میزبان پیشنهاد نداده است و این ابهامات زیادی را به وجود آورده است.
روزنامه السبق عربستان به نقل از یک منبع آگاه در AFC مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارد و محرومیت های دیگری را برای آنها در نظر بگیرد چرا که تا الان به خواسته AFC پاسخ نداده اند و هیچ کشوری را به عنوان میزبان خود انتخاب نکرده اند.
تیم های عربستانی دو کشور قطر و امارات را به عنوان میزبان بازی های خود با نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرده اند این در حالی است که تیم های ایرانی هنوز به صورت رسمی میزبان خود را انتخاب نکرده اند.
البته ذوب آهن در نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران نوشته است تاکید کرده که اگر فدراسیون فوتبال با بازی در کشور ثالث موافقت کند آنها ترجیح می دهند که بازیشان با نماینده عربستان در استرالیا برگزار شود. این در حالی است که هنوز فدراسیون فوتبال ایران با وجود آنکه مهلت AFC به پایان رسیده است اما هیچ واکنشی از خود نشان نداده است.
از سوی دیگر روزنامه الریاض عربستان خبر داد که ایران درخواست کرده مهلت انتخاب کشور بی‌طرف برای برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان ۱۰ روز دیگر تمدید شود، اما AFC با این موضوع مخالفت و اعلام کرده پیشنهاد ایران باید تا روز ۱۱ فروردین ارائه شود.
 طبق آنچه روزنامه الریاض نوشته است، با رد درخواست ایران از سوی AFC، کشورمان تا چهارشنبه هفته جاری مهلت دارد کشوری بی‌طرف را برای میزبانی از نمایندگان عربستان معرفی کند.
بر اساس ادعای منابع آگاه عربی، فدراسیون ایران ازبکستان و عمان را مدنظر دارد؛ هر چند مسئولان فدراسیون فوتبال چنین موضوعی را به صورت رسمی رد یا تأیید نکرده‌اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟