گزینه های احتمالی دبیرکلی جمعیت هلال احمر

با انتصاب علی اصغر احمدی، دبیر کل جمعیت هلال احمر به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور، گمانه زنی ها برای انتخاب دبیرکل جدید هلال احمر افزایش یافته ...


یکی از بنیانگذاران «کشتی‌ کج» در کابینه ترامپ

ترامپ یکی از بنیانگذاران کشتی‌کج را برای یکی از پست‌ها در کابینه برگزیده است.


بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


این گربه دزد عاشق لباس‌های مردانه است+عکس

جامعه | شنبه ۰۷ فروردين ۹۵ ساعت ۱۴:۱۷ | نسخه چاپي

گربۀ دزدی پیدا شده که تنها به لباس‌های مردانه علاقه نشان می دهد و آن‌ها را می‌دزد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوانگربۀ دزدی پیدا شده که تنها به لباس‌های مردانه علاقه نشان می دهد و آن‌ها را می‌دزدد.
این گربه 6 ساله سابقه دزدی داشته اما صاحبش می‌گوید اخیرا این گربه خیلی عجیب شده‌است. به طوری که  در مدت 2 ماه 60 تکه لباس مردانه دزدیده‌است. این گربه نیوزیلندی حداقل 50 جفت جوراب دزدیده که باعث شده صاحبش خانم سارا ناثان بیانیه‌ای بنویسد و در اطرافش پخش کند.
گربه
او در این بیانیه از افرادی که لباس‌هایشان ربوده شده به خاطر رفتار بد گربه‌اش جدا  عذر خواهی کرده، البته این موضوع که او تنها به لباس آقایان علاقه نشان می‌دهد بسیار عجیب است.
خوشبختانه این گربه تنها لباس‌های تمیز را می‌دزدد. اما در خانه‌های قبلی این دزد تفاوت زیادی بین لباس‌های مرد و زن قائل نمی‌شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: