رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


بازیگر مشهور سینما از مخالفان خود شکایت و به پلیس فتا معرفی می کند

| شنبه ۰۷ فروردين ۹۵ ساعت ۱۰:۵۱ | نسخه چاپي

حسام نواب صفوی که در زمان انفجارهای بروکسل در اروپا بوده، در واکنش به برخی انتقادات از مطالب قبلی اش تهدید کرد مخالفانش را به دادگاه خواهد کشاند و یا تحویل پلیس فتا خواهد داد.

  به گزارش سایت خبری «پایش» وی در اینستاگرام خود نوشت: فکر میکنم تقریبا نصف بیشتر دنیا را دیده ام اگر امنیت برقرار شود باز هم به جهانگردی خواهم پرداخت من فقط مشاهدات عینی خودم را برای شما تعریف کردم نمیدانم چرا خیلیها از اینکه گفتم ایران امنیت دارد ناراحت شدند این نکته را بدانید هدف اصلی گروه های تروریستی تکفیری ،ایرانیها هستند اگر نیروهای دفاعی ایران نبودند آنها تا قلب تهران آمده بودند مردان ما را در خیابان گردن میزدند و زنان ما را به عنوان کنیز تجاوز و بعد میفروختند کاری که رژیم بعثی میخواست بکند ولی جوانان و شهدای ما اجازه ندادند ،در همه جای دنیا جرم واقع میشود ولی واقعا اینها که امنیت کشور را زیر سوال میبرند بی انصافند یک زمان اروپا امنیت داشت اما آلمان نازی آن را به خاک و خون کشید تا پارسال اروپا امن بود اما امروز به واسطه داعش امن نیست بنده نه از کسی لوح تقدیر گرفتم نه نانم را به روز در میآرم یک وطن پرست هستم و هر کسی که توانسته امنیت ایران را حفظ کند بر پیشانی او بوسه خواهم زد در خصوص توهینهای وطن فروشها اگر یک موش ترسو نیستید بجای اینکه در فضای مجازی متلک بندازید مرد و مردانه در هر دادسرایی که میخواهید مرا احضار کنید تا جواب شما را بدهم من اینقدر قدرت ندارم که بتوانم امنیت کشور را تامین کنم هر چند که میگویم هر کسی بخواهد به خاک ایران چپ نگاه کند اولین سرباز خواهم بود اما با توجه به رشد نود و دو درصدی توهین و نشر اکاذیب و دستگیری پنجاه هزار نفر، اینقدر توانایی دارم که این افراد وطن فروش و بی تربیت را روانه دادسرای جرائم اینترنتی کنم در خارج از ایران هم که باشید اسم و إدرستان را از طریق پلیس و ای پی آدرس پیدا خواهم کرد .ضمن تقدیر مجدد از سربازان کشورم به توهین کنندگان میگویم واقعا خجالت بکشید نیروهای ما بخاطر امنیت شما در مرزها میجنگند وشهید میشوند .بی صبرانه منتظر احضار شما توهین کنندگان به وطن و خودم از طریق دادسرا هستم اما مطمئن هستم حتی یک نفرتان هم عرضه دعوای مردانه را ندارد و به قول معروف من با شیری میجنگم که جلویم نعره بزند نه موشی که که در تاریکی از پشت سرم فقط فرار کند تله موش هم همان کار را میکند فروردین نود و پنج .نواب صفوی. تهران

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟