خودرویی با امکانات یک هتل+تصاویر

در فاصله بین کنسول و شیشه جلو می توانید گیاهانی مانند بونسای یا برخی از گلها را نگهداری کنید.


دوستی فوق العاده زیبای یک پسر 3ساله و سگش

پسر سه ساله ای به نام «بادی» که فرزندخوانده یک خانواده آمریکائی محسوب می شود، با سگ خود به نام «ریگان» دوستی فوق العاده جالبی برقرار کرده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


خوش استایل ترین ستاره های هفته

مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری ...


خودرویی با امکانات یک هتل+تصاویر

در فاصله بین کنسول و شیشه جلو می توانید گیاهانی مانند بونسای یا برخی از گلها را نگهداری کنید.


احمد خاتمی: شورای نگهبان امانتدار حکومت انقلابی است/ بله قربان‌گو نیستیم

سیاست | جمعه ۰۶ فروردين ۹۵ ساعت ۹:۲۶ | نسخه چاپي

 امام جمعه موقت تهران گفت: برخی فکر می‌کردند اگر تحریم‌ها برداشته شود، ایران گلستان می‌شود، کسانی که مسئله تحریم‌ها را خیلی بزرگ کردند و این تفکر اشتباه را در اذهان مردم جا انداختند، سخت در اشتباه هستند.
آیت الله سید احمد خاتمی در نشست تخصصی حیات طیبه با اشاره به اینکه این سال دارای این ویژگی است که آغاز و پایان آن مصادف با ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) است، اظهار داشت: امیدواریم سال 95، به یمن وجود مبارک این بانوی بزرگوار، سالی خوب برای همه مسلمانان عالم و محبان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باشد.
خاتمی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در اول سال 95 در حرم مطهر رضوی، که به صراحت فرمودند، تا آمریکا آدم نشود ما با او هیچ رابطه ای برقرار نمی‌کنیم، تصریح کرد: از منظر ایشان، آمریکائی‌ها هیچ گاه خواهان رابطه با کشور ما به عنوان دو دولت مستقل نبوده است بلکه خواهان سلطه بوده و همواره روحیه استکباری دارد.
وی افزود: آمریکائی‌ها می خواهند با زور خودشان را بر ما تحمیل کنند و این دنیا را مانند روستا و خودشان را کدخدای آن روستا می دانند. ما باید همواره با قدرت و با سلاح مقاومت شاخ آنها را بشکنیم.
خاتمی به عنصر تقوا، صبر و مقاومت در برابر دشمنان اشاره و عنوان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در این زمینه فرمایشات فراوانی دارند.ما می‌توانیم با سلاح صبر و ایمان نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم.
وی افزود: برخی فکر می‌کردند اگر تحریم‌ها برداشته شود، ایران گلستان می‌شود، کسانی که مسئله تحریم‌ها را خیلی بزرگ کردند و این تفکر اشتباه را در اذهان مردم جا انداختند که کشور ما از پا افتاده و با معظل بزرگی رو به رو بوده است، سخت در اشتباهند.ما از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در تحریم بودیم منتهی این مسئله فراز و نشیب داشت.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: تفکر یک حکومت اسلامی این است که هیچگاه به دشمن نباید اعتماد کرد زیرا آنان برای رسیدن به خواسته‌های شوم خودشان از هیچ فسادی فروگذار نیستند و حاضرند هر کاری انجام دهند.
وی با بیان اینکه یک حکومت دینی و انقلابی، معتقد است که حکومت غاصب صهیونیست هیچ مشروعیتی ندارد، اظهار داشت: کسانی که تفکر انقلابی دارند هیچگاه نگاه خوش بینانه به دشمن ندارند و همواره به خدا توکل می‌کنند. آنان، می‌دانند غرب و به ویژه آمریکا شمشیر کشیده‌اند و همواره آماده جنگند. زیرا نمی‌توانند در هیچ گوشه دنیا حکومت دینی را تحمل کنند.
خاتمی افزود: این تفکر غیر اسلامی و نادرست است که ما نباید هیچ کمکی به حکومت‌های در حال جنگ داشته باشیم و در این حوزه ها دخالت کنیم. در جایی که ما یک امت واحد هستیم و کمک به هم نوع از دستورات و سفارشات دینی ماست.
وی با اشاره به اینکه سیستم دفاعی ما بازدارنده است، گفت: کشور ما سیستم دفاعی بسیار قوی دارد. اما جهت‌گیری ما تهاجم نیست ما قدرتمند نمی‌شویم که به سایر کشورها تجاوز کنیم. این استراتژی راهبردی ما است.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، افزود: در 50 سال اخیر آمریکا به 25 کشور جهان به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم حمله نظامی کرده است. در کشورهای عراق و افغانستان مداخله کرده است. دلیل اینکه طی 37 سال به کشورمان حمله نکرده است، این است که با سیستم اطلاعاتی دقیقشان متوجه این مسئله شده‌اند که قدرت دفاعی قوی داریم.
وی افزود: ما ارباب‌پذیر و بله قربان‌گو نیستیم ما انقلاب کردیم که به دنیا بگوییم هیچ قدرت و کشوری نمی‌تواند بر ما سلطه کند. این حکومت در دست ما یک امانت است و شورای نگهبان امانتداران این حکومت هستند.
خاتمی با اشاره به فرمایشات امام راحل(ره) که تمام مقصد ما مکتب ماست افزود: منش ما منش انقلابی است و نباید از یاد ببریم که یک حکومت انقلابی هستیم.
2929

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: