ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.


پیام رهبر انقلاب به اجلاس سراسری نماز؛ باید اعتراف کنیم که حق این فریضه الهی ادا نشده است

رهبر انقلاب در پیامی به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز در البرز تاکید کردند که نماز، دری گشوده بر روی آحاد ملت است که از آن می‏‌توان به هدایت و رحمت خداوند رسید و زندگی را در سمت و سوی درست و سرشار از خیر و برکت قرار داد.


بازنده هدفمندی یارانه‌ها؛ فقرا یا ثروتمندان؟

یکی از اهدافی که هدفمندی یارانه‌ها دنبال می‌کرد، توزیع عدالت اقتصادی بود، اما حال پس از گذشت 6 سال، نه‌تنها توزیع درآمد بهبود نیافته، بلکه ...


یکی از بنیانگذاران «کشتی‌ کج» در کابینه ترامپ

ترامپ یکی از بنیانگذاران کشتی‌کج را برای یکی از پست‌ها در کابینه برگزیده است.


چرا «فردا» تعطیل نیست؟

در این گزارش به بررسی چرایی تعطیل‌نشدن هشتم ربیع‌الاول امسال، سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز ولایت امام عصر(عج) پرداخته شده است.


فردوسی پور مجری برگزیده «سه ستاره» شد؛ رامبد خنده را به خانه آورد

فردوسی پور مجری برگزیده «سه ستاره» شد؛ رامبد خنده را به خانه آورد

| يكشنبه ۰۱ فروردين ۹۵ ساعت ۲:۳۵ | نسخه چاپي

عادل فردوسی پور در ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه با عنوان «سه ستاره» به عنوان مجری برگزیده سال ۹۴ از طرف مردم انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، احسان علیخانی با اختتامیه ویژه برنامه سه ستاره در شبکه سه حاضر شد و به معرفی برگزیده های بخش های مختلف پرداخت.
در ابتدای این برنامه علی اصغر پورمحمدی معاون سیما به ارایه سخنانی درباره برنامه های تلویزیون و همچنین برنامه «سه ستاره» پرداخت.
علیخانی مجری این برنامه در ابتدا درباره نقد برنامه ها و سریال های تلویزیونی اظهار کرد: نقد دلسوزانه با مغرضانه حرف زدن متفاوت است وگرنه قطعا به رسانه نقدهای زیادی وارد است اما هرچقدر هم برنامه بسازید باز هم یک طیف راضی نخواهند شد.
عادل فردوسی پور مجری برگزیده شد
بخش پرطرفدار این برنامه انتخاب مجری برگزیده سال ۹۴ بود که با توجه به آرای مردمی عادل فردوسی پور مجری برنامه «نود» انتخاب شد.
عادل فردوسی بعد از گرفتن تندیس خود بیان کرد: مایه افتخار است چراکه این جایزه از طرف مردم است. خوشحالم کاری که در این سال ها انجام دادم نتیجه داده است مسلما هیچ کس نمی تواند، بگوید جایزه را دوست ندارد و من هم خیلی این تندیس را که از طرف مردم است دوست دارم.
رامبد جوان برگزیده بعدی این برنامه بود و در سخنانی اظهار کرد: خیلی ممنونم از توجه و حمایت مردم و واقعیت این است که برای من تنها هیجان این مسابقه اهمیت داشت وگرنه همه با هم رفیق هستیم و فقط این مهم است که کارهای خوب بسازیم. امیدوارم همین رفاقت باقی بماند و رشد کند.
در ادامه احسان علیخانی از فردوسی پور پرسید به چه کسی رای داده است و او ابتدا به دوستی خود با رامبد جوان اشاره کرد و توضیح داد: رفاقت من و رامبد جوان سابقه ای طولانی دارد. یکی از تاریخی ترین برنامه های «نود» حضور رامبد، سروش صحت و حبیب رضایی در برنامه بود. بعد از ان هم من به «خندوانه» رفتم. رامبد با عشق به «نود» آمد و من هم با عشق به «خندوانه» رفتم و دیشب هم محمد بحرانی صداپیشه جناب خان با عشق به آخرین برنامه «نود» در سال ۹۴ آمد.
رامبد خنده را به خانه ها آورد
فردوسی پور اضافه کرد: رامبد خنده را به خانه ها آورد و این اتفاقی بود که در شبکه ای که سراسری نیست رخ داد و واقعا جای تقدیر دارد. انرژی که او صرف می کند ستودنی است.
نفر برگزیده سوم در بخش اجرا داریوش فرضیایی بود که انتخاب وی به عنوان یکی از سه مجری برگزیده توسط یک کودک اعلام شد.
حضور فرضیایی به عنوان عمو پورنگ باعث شد بحث به خاله ها و عموهای کودکی سایر مجریان کشیده شد و شوخی بین مجریان به شیرین عقلی کشید و اینکه چه کسی چنین خصوصیتی را داراست.
پورنگ در ادامه این شوخی ها اظهار کرد که به من گفته اند که هم شیرین عقل هستم و هم شیرین زبان.
واکنش به حضور عادل فردوسی پور در برنامه کودک
رامبد جوان هم در واکنش به این سخن او عنوان کرد: درست است ولی ما فقط شیرین عقل هستیم.
احسان علیخانی نیز در واکنش به این شوخی ها و عباراتی که به کار می رود درباره عبارت شیرین عقلی توضیح داد: منظور دوستان از شیرین عقلی نوعی عشق به کار است، اینکه شما شبانه روز کار کنید، نقد همه گروه ها را در نظر بگیرید، بودجه هایی را که دیر می رسد و... و بعد با همه اینها باز هم کار کنید عشق می خواهد.
عادل فردوسی پور در این گفتگوها از رامبد جوان پرسید که چرا علیخانی را به «خندوانه» نمی آورد و او بیان کرد که چندین بار این مساله را مطرح کرده است.
علیخانی نیز بیان کرد که چندین بار برای حضورش در «خندوانه» دعوت شده است اما او نتوانسته در این برنامه شرکت کند.
در ادامه داریوش فرضیایی نیز از هر سه مجری خواست برنامه کودک را هم جدی بگیرند و به برنامه های کودک هم بروند.
رامبد جوان با این سخن فرضیایی اظهار کرد: عادل فردوسی پور را در برنامه کودک تصور کنید.
با شوخی های بین مجریان فضایی مفرح و شاد بر برنامه «سه ستاره» حاکم شد و گفتگوها به چاپ کتاب فردوسی پور رسید و اینکه نسخه ای از آن را به رامبد جوان داده اما او هنوز نخوانده است. علیخانی نیز با کشیده شدن بحث به این موضوعات از مهمانان خواست موضوعات شخصی شان را در مقابل مردم مطرح نکنند و بخش اجرا را با سلفی گرفتن فردوسی پور به پایان رساند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: