متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


«دنیای فرشته ها» ویژه برنامه نمایشی شبکه کودک هنگام تحویل سال

«دنیای فرشته ها» ویژه برنامه نمایشی شبکه کودک هنگام تحویل سال

| شنبه ۲۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۳۷ | نسخه چاپي

«دنیای فرشته ها» ویژه برنامه نمایشی شبکه کودک هنگام تحویل سال است که به تهیه کنندگی مهران رسام در ۱۸۰ دقیقه قبل از تحویل سال شروع می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه نمایشی «دنیای فرشته ها» به تهیه کنندگی مهران رسام و کارگردانی مجید پرکار قرار است به عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه کودک و نوجوان روی آنتن برود. پخش این مجموعه نمایشی که حدود ۱۸۰ دقیقه است یک ساعت قبل از تحویل سال ۹۵ شروع شده و تا بعد از آن ادامه دارد.
در قسمتی از این مجموعه نمایشی که به صورت تولیدی ضبط شده است خانواده، تحویل سال را جشن می گیرند که با تحویل سال ۹۵ همزمان خواهد شد.
بخشی از بازیگران این مجموعه کودکان و نوجوانانی هستند که در دهه ۶۰ و ۷۰ در سریال ها و مجموعه های نمایشی بازی می کرده اند و از جمله آنها می توان به علیرضا رئیسی، حمیدرضا مرادی و... اشاره کرد و همچنین پرستو گلستانی و احمدرضا اسعدی نیز دیگر بازیگران این مجموعه هستند.
این مجموعه داستان خانواده است که روزهای قبل از عید خود را می گذرانند. پدربزرگ و مادربزرگی در این مجموعه حضور دارند و داستان حول فرزندان و نوه های آنها می گذرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: