بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


واکنش رقبای فرهادی به «ترامپ» و تحریم مراسم اسکار

اصفر فرهادی، کارگردانی فیلم «فروشنده» که در میان رقبای اسکار خارجی تنها فیلمسازی است که به صورت مستقیم هدف این قانون مهاجرتی قرار گرفت.


تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


سایه سنگین کابوس حزب‌الله بر سر آل‌سعود/

گاف بزرگ رسانه‌های سعودی درباره حزب‌الله + تصویر

سیاست | جمعه ۲۸ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۵۳ | نسخه چاپي

به نظر می‌رسد کابوس حزب‌الله خواب و قرار را از سعودی‌ها و رسانه‌های وابسته به آنها ربوده و این رسانه‌ها برای تخریب وجهه این جنبش مردمی و مقاوم به انواع خبرسازی‌ها و انتشار خبرهای دروغ و بی‌اساس متوسل شده و ابایی هم از این کار ندارند.

به گزارش تسنیم، رسانه‌های رژیم‌های مرتجع عربی حاشیه خلیج فارس به‌ویژه سعودی به‌سبب کابوس حزب‌الله، در یک بحران عمیق به سر می‌برند. کسانی که مقالات، برنامه‌ها، تحلیل‌ها و اخبار رسانه‌های شیوخ نفتی را پیگیری می‌کنند، به‌وضوح مشاهده می‌کنند که کابوس حزب‌الله بر این رسانه‌ها سایه  افکنده و آرامش را از آنها ربوده و دچار روان‌پریشی و جنون شده‌اند. این رسانه‌ها هر روز حجم عظیمی از اخبار و مقالات و تحلیل‌های خود را به تخریب وجهه حزب‌الله اختصاص داده، ماشین رسانه‌ای و تبلیغاتی آل سعود چنان هجمه‌ای را علیه مقاومت مردمی حزب‌الله به راه انداخته‌اند تا با توجه به فرمان اخیر آل سعود مبنی بر جرم و ممنوع بودن هرگونه حمایت از حزب‌الله در عربستان، موجی از رعب و وحشت را در میان مردم این کشور به راه انداخته و آنها را از دوستی و همبستگی با این جنبش مردمی برحذر دارند.  

گاف_بزرگ_رسانه‌های_سعودی_درباره_حزب‌الله_+_تصویر_گاف_رسانه‌های_سعودی_رسانه‌های_سعودی_حزب_الله_ العهد نوشت حالت برخی رسانه‌های آل سعود شبیه مرد شکست‌ خورده‌ای است که در خیابان‌ها هذیان می‌گوید و هدف خود را گم کرده است، هذیان‌گویی در دنباله‌روهای شاهزادگان سعودی و رسانه‌هایشان از جمله عکاظ موج می‌زند که امروز در دروغ بزرگی مدعی شده  است حزب‌الله  هشت وزیر در کابینه تمام سلام نخست وزیر لبنان دارد. این روزنامه در تیتری نوشت : هشت وزیر حزب‌الله از کنفرانس‌های عربی طرد می‌شوند که این وزیران پست‌های وزارت خارجه، فرهنگ، حمل و نقل، انرژی، صنایع، آموزش، وزیران مشاور در امور پارلمان و کار را در اختیار دارند. العهد نوشت بنا به ادعای عکاظ، اینها هشت وزیر حزب‌الله در دولت لبنان هستند، آیا جریان 14 مارس لبنان این خبر مهم را شنیده،‌ واکنش آنها طی روزهای آینده چگونه خواهد بود؟ برای رد ادعای عکاظ و اثبات این دروغ بزرگ آنها نگاهی کوتاه به ترکیب کابینه تمام سلام نخست وزیر لبنان داریم: دولت لبنان پس از 10 ماه رایزنی با 24 وزیر به‌ریاست تمام سلام با حضور گروه‌های سیاسی مختلف تشکیل شد که بر اساس فرمول هشت به سه، یعنی هشت وزیر برای سه گروه شامل هشت مارس، چهارده مارس و هشت وزیر برای رئیس جمهوری، نخست وزیر و ولید جنبلاط تشکیل شده است. به‌خلاف ادعای دروغین عکاظ، وزیر خارجه وابسته به جریان ملی آزاد از گروه‌های مسیحی مهم لبنان، وزیر کار عضو جریان 14 مارس، وزیر فرهنگ وابسته به جریان  المرده، وزیر حمل و نقل عضو جنبش امل، وزیر انرژی عضو حزب الطاشناق، وزیر آموزش وابسته به جریان ملی آزاد بوده و فقط وزیر صنایع و وزیر مشاور در امور پارلمان وابسته به حزب‌الله هستند. نگاهی به ترکیب دولت لبنان: نخست وزیر: تمام سلام، متمایل به جریان 14 مارس وزیران تیم رئیس جمهوری، نخست وزیر و حزب سوسیالیست ترقی‌خواه جنبلاط شامل: 1 - سمیر مقبل وزیر دفاع و معاون نخست وزیر 2 - عبدالمطلب الحناوی، وزیر جوانان و ورزش 3 - ألیس الشبطینی، وزیر امور مهاجران  4 - محمد المشنوق، وزیر محیط زیست  5- آلان حکیم، وزیر اقتصاد و تجارت 6 - وائل ابوفاعور، وزیر بهداشت 7 - اکرم شهیب‌، وزیر کشاورزی وزیران جریان هشت مارس: 1 - جبران باسیل، وزیر خارجه (فراکسیون التغییر و الاصلاح به‌ریاست میشل عون) 2 - الیاس بوصعب، وزیر آموزش (فراکسیون التغییر و الاصلاح به‌ریاست میشل عون) 3 - ارتور نظریان، وزیر انرژی (حزب الطاشناق) 4 - رونی عریجی، وزیر فرهنگ (جریان المرده) وزیران جنبش امل شامل : 1 - علی حسن خلیل، وزیر دارایی 2 - غازی زعیتر وزیر حمل و نقل وزیران حزب‌الله شامل : 1 - محمد فنیش، وزیر مشاور دولت در امور پارلمان  2 - حسین الحاج حسن وزیر صنایع وزیران جریان 14 مارس (جریان وابسته به غرب و رژیم آل سعود) 1 - اشرف ریفی، وزیر دادگستری که اخیراً استعفا کرد. 2 - نهاد المشنوق، وزیر کشور 3 - رشید درباس، وزیر امور اجتماعی 4 - بطرس حرب ، وزیر ارتباطات 5 - سجعان قزی، وزیر کار 6 - رمزی جریج، وزیر اطلاع‌رسانی 7 - میشل فرعون، وزیر گردشگری 8 - نبیل دوفریج، وزیر مشاور در امور توسعه اداری. همان طور که ذکر شد، به‌خلاف این ادعا و گاف بزرگ رسانه‌ سعودی، حزب‌الله تنها دو وزیر در کابینه تمام سلام دارد به‌نام‌های محمد فنیش، وزیر مشاور دولت در امور پارلمان و  حسین الحاج حسن وزیر صنایع و این دروغ‌گویی صحت اظهارات اخیر سید حسن نصرالله رهبر مقاومت لبنان را نشان داد که آل سعود جام کینه‌هایش را جرعه به جرعه سر می‌کشد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟