مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


آموزش مراحل/

چگونه پیامک های پاک شده را برگردانیم؟

این اتفاق ممکن است برای هر کاربر تلفن همراه بیافتد. در این مطلب قصد داریم تا راهکارهایی را برای بازیابی پیامک های حذف شده به شما ارائه ‌دهیم. ...


پیام وزیر ارشاد برای افتخار آفرینی اصغر فرهادی در اسکار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دریافت جایزه اسکار فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی پیامی خطاب به وی صادر کرد.


پیام وزیر ارشاد برای افتخار آفرینی اصغر فرهادی در اسکار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دریافت جایزه اسکار فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی پیامی خطاب به وی صادر کرد.


یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی

بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در ...


بعد از اظهارات رئیس جمهور برعکس فکر می‌کنم؛ ایران سرشار ازامید است

بعد از اظهارات رئیس جمهور برعکس فکر می‌کنم؛ ایران سرشار ازامید است

ورزش | چهارشنبه ۲۶ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۳ | نسخه چاپي

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اظهاراتی که دکتر حسن روحانی در مورد عملکرد تیم ملی و دیدار با آرژانتین داشت گفت: این اظهارات یک پیام شفاف برای ما و همه مسئولان فوتبال داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، کارلوس کی روش پس از تمرین صبح امروز چهارشنبه تیم ملی بیشترین بخش صحبت هایش را به پاسخ دادن به اظهارات دکتر حسن روحانی رئیس جمهور اختصاص داد و از صحبت های به نیکی یاد کرد.
زمین فعلی از کمپ بهتر است
کی‌روش در ابتدای صحبت هایش به فراهم شدن زمین تمرین برای تیم ملی اشاره کرد و گفت: خوشحال هستیم که راه حل جدیدی برای زمین تمرین تیم ملی پیدا کردیم. درست است که زمین محل تمرین ما استانداردهای بین‌المللی را ندارد اما فضای زیبایی دارد. کیفیت اینجا بهتر از زمین آکادمی ملی فوتبال است. به همین خاطر قدردان مسئولان وزارت نفت هستیم که این زمین را در اختیار ما قرار داده اند.
جوانگرایی در تیم ملی ادامه خواهد داشت
وی در مورد دعوت شدگان به تیم ملی گفت: این جزو برنامه های من برای جوانگرایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی آینده است. توجه داشته باشید که تیم ملی آکادمی آموزشی نیست و نباید به آن اینگونه نگاه کرد اما باید براساس برنامه های کوتاه و بلند مدت برنامه ریزی کنیم. نگاه و بینش من جوانگرایی است و تا زمانی که در تیم ملی باشم این مسیر را ادامه خواهم داد.
تیم ملی با این جوانان مشکلی ندارد
به گزارش خبرگزاری مهر کی روش ادامه داد: همانطور که می بینید جوانان زیادی در تیم ملی حضور پیدا کرده اند و با انگیزه بالایی تمرین می کنند. تا زمانی که این بازیکنان هستند تیم ملی هیچ مشکلی نخواهد داشت. اگر این بازیکنان فرصت را داشته باشند که تمرینات با استانداردهای بالایی را انجام دهند و در بازیهای بین المللی زیادی شرکت کنند طبیعتا آنها آینده خوبی خواهند داشت اما اگر این امکانات نباشد یک علامت سوال بزرگ ایجاد خواهد شد.
وظیفه ام سنگین تر شد
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اظهار نظر رئیس جمهور در مورد عملکرد تیم ملی و دیدار برابر آرژانتین گفت: این اظهار نظر وظیفه من را سنگین تر کرده و حس می کنم که وظیفه بسیار سنگینی به من محول می شود. وقتی که رئیس جمهور محترم در مورد تیم ملی اینگونه اظهار نظر می کند طبیعتا وظیفه من سنگین تر می شود.
برداشتم تعریف از من نیست
کی روش ادامه داد: من فرمایشات ایشان را به عنوان تعریف از خودم برداشت نمی کنم و این را به عنوان چراغ راه آینده در نظر خواهم گرفت تا بتوانیم در آینده از آن استفاده کنیم.
سال نو را به ملت، دولت و رهبر ایران تبریک می گویم
کارلوس کی روش خاطرنشان کرد: حالا که در انتهای سال قرار داریم عید نوروز و سال جدید را به ملت ایران، دولت و رهبر معظم ایران تبریک می گویم. به خصوص اینکه ایران الان در موقعیتی سرشار از امید قرار گرفته است و فضای خوبی بر کشور حاکم است. به خاطر این نوروز هواداران عزیز ایران لیاقت یک هدیه بزرگ را دارند که امیدوارم مسئولان این هدیه را به مردم بدهند.
بعد از اظهارات رئیس جمهور برعکس فکر می کنم
به گزارش خبرگزاری مهر وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به حمایتی که آقای روحانی داشته اند آیا بازهم بر استعفا اصرار دارید گفت: در ایام میمون و مبارکی قرار داریم. قطعا صحبت هایی که رئیس جمهور مطرح کردند بسیار مهم است و من این صحبت ها را در قلبم نگه خواهم داشت. این فرمایشات را به عنوان یک مدال شخصی برای خودم برداشت نمی کنم بلکه الان دقیقا برعکس فکر می کنم. اگر تا الان تصور می کردم که به یک زمین استاندارد نیاز داریم اما الان احساس می کنم به 10 زمین استاندارد نیاز داریم.
فرمایشات رئیس جمهور یک پیام شفاف داشت
کی روش خاطرنشان کرد: فکر می کنم فرمایشات رئیس جمهور برای مسئولان یک پیام شفاف داشت. این پیام نشان می دهد که فوتبال ورزش مهمی است و به همین خاطر همه ما وظیفه سنگین و مهمی را روی دوش داریم. مطمئنا صحبت های ایشان در مورد دیدار با آرژانتین اتفاقی رخ نداده و یک هدف و دلیل پشت آن بوده است. آن بازی نشان دهنده غرور و افتخار و سطح واقعی فوتبال ایران در سطح بین المللی است. آن بازی باعث شد که ملت بزرگ ایران غرور زیادی کسب کنند. فرمایشات رئیس جمهور محترم برای من کاملا شفاف است. ما باید این بار کار را انجام دهیم اما به مراتب بهتر.
وظیفه همه ما سنگین تر شد
وی افزود: این سخنان وظیفه همه ما را سنگین می کند. ما دو بازی مهم پیش رو داریم و بعد از اینکه قرعه کشی انجام شد باید به بهترین نحو ممکن کارمان را انجام دهیم. بازهم از رئیس جمهور محترم بابت اظهاراتشان تشکر می کنم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟