لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


قطع شبانه درختان در مجموعه ورزشی انقلاب برای توسعه کافی شاپ!

یکی از بخش‌های خصوصی که قسمتی از مجموعه ورزشی انقلاب را برای فعالیت اجاره کرده است، در اقدامی عجیب چند درخت را قطع کرده تا فضای کافی شاپ و محل یک بازی را گسترش دهد!


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


علی لاریجانی، رییس شورای‌عالی فراکسیون‌ها شد

ابتکار لاریجانی، اصول‌گرایان مجلس را زیر یک سقف برد

اصول‌گراها در مجلس بالاخره اکثریت شدند

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره تکلیف فراکسیون‌بندی‌های مجلس دهم هم مشخص شد.مجمع عمومی کانون‌های صدابرداران و پژوهشگران به تعویق افتاد

مجمع عمومی کانون‌های صدابرداران و پژوهشگران به تعویق افتاد

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۲۱:۱۸ | نسخه چاپي

مجمع عمومی و انتخابات کانون های صدابرداران و پژوهشگران که قرار بود این هفته برگزار شود به درخواست اعضای این کانون ها به تعویق افتاد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع عمومی نوبت اول و انتخابات کانون های صدابرداران و پژوهشگران که قرار بود دوشنبه و سه شنبه این هفته برگزار شود به درخواست اعضای این کانون ها به تعویق افتاد.
به دلیل ترافیک کاری روزهای پایانی سال، همزمانی سه شنبه پایانی سال با یکی از مجامع و به درخواست متعدد اعضای کانون ها، مجمع عمومی نوبت اول و انتخابات کانون صدابرداران ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۵ و کانون پژوهشگران ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود. 
مجمع عمومی نوبت اول وانتخابات دیگر کانون ها طبق جدول از قبل اعلام شده برگزار خواهد شد و تغییری در برگزاری دیگر مجامع بوجود نیامده است. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: