توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


استودیو تلویزیونی «بهاران» افتتاح شد

استودیو تلویزیونی «بهاران» افتتاح شد

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۸:۵۳ | نسخه چاپي

استودیو تلویزیونی «بهاران» با اعلام رمز مقدس یا زهرا(س) از سوی سردار بهمن کارگر افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، استودیو تلویزیونی «بهاران» با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار فرجیان زاده معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و مدیران شبکه های ۱، ۲ و ۵ سیما با اعلام رمز یا زهرا (س) افتتاح شد.
با افتتاح این استودیو مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس که اردوهای راهیان نور در آن برگزار می شود تحت پوشش زنده تلویزیونی شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد.
در این مراسم سردار کارگر با تقدیر از زحمات رسانه ملی عنوان کرد: صدا و سیما در ارتقای کمی و کیفی اردوهای راهیان نور نقشی اساسی داشته است.
وی افزود: سرافراز خود از اعضای هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است و من از او و معاونان و دیگر مسئولان سازمان تشکر می کنم.
در ادامه سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در ارتباط زنده با استودیو «بهاران» با اشاره به رسالت مهم رسانه ملی در انعکاس این اردوها گفت: این استودیو منعکس کننده حقایق بزرگ راهیان نور است و رسانه ملی رسالت بزرگی را در این زمینه بر عهده دارد.
سردار فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور در سپاه و بسیج هم درصحبت هایی به اهمیت انعکاس چنین اقداماتی اشاره کرد.
همچنین در این مراسم سردار فرجیان زاده معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به افزایش آمار بازدید کنندگان از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اظهار کرد: انشاء الله امسال نیز شاهد ادامه این روند افزایشی خواهیم بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: