روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام می کنم که نقض برجام را از سوی هیچکدام از اعضای 1+5 تحمل نخواهیم کرد و به آن پاسخ مناسب خواهیم داد.


دختری که هدفش برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش است

عضو تیم جوانان قایقرانی ایران که در روزهای سرد تهران با کلاه قندیل بسته تمرین می‌کرد تنها انگیزه‌اش را برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش می‌داند ...


انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


شهرام حقیت دوست:

حقیت دوست: مخاطب «مضحکه‌ای شبیه قتل» را باور می‌کند

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۱۰ | نسخه چاپي

شهرام حقیقت‌دوست از دلایل موفقیت نمایش «مضحکه‌ای شبیه قتل» گفت.

شهرام  حقیقت‌دوست بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص نمایش «مضحکه‌ای شبیه قتل» و ایفای نقش در آن گفت: در طول سال‌ها همکاری با حسین کیانی قلم و فضای مورد نظر او، دیدگاه و توجه‌اش نسبت به نمایش ایرانی را به خوبی می‌شناسم به همین دلیل بازی در «مضحکه‌ای شبیه قتل» تنها به سبب ویژگی نقش نبود.
وی ادامه داد: انتخاب این متن برای اجرا از طرف گروه اتفاقی تحمیلی بود چرا که ما قصد داشتیم «مرگ در حمام بنفش» را به روی صحنه ببریم اما جواب منفی گروه بازبینی و فرصت داشتن سالنی برای اجرا باعث شد با تمرینات کوتاهی و «مضحکه‌ای شبیه قتل» را به روی صحنه ببریم که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی مواجه شدیم.
حقیقت‌دوست درباره ویژگی نمایش «مضحکه‌ای شبیه قتل» بیان کرد: در دو دوره اجرای این نمایش در سال 94 حضور داشتم اما دهه 80 احمد مهرانفر ایفای این نقش را بر عهده داشت. به عقیده من این اثر نمایشی یکی از بهترین کمدی‌های ایرانی است و توانسته در دو دهه 80 و  90 به جهت مضمون و فضای منطبق آن با هر اجتماعی و در هر مقطع زمانی تماشاگر را به سمت خود جذب کند، مخاطبان قلم طناز و فضای ملموس نمایش «مضحکه‌ای شبیه قتل» را به خوبی درک و باور می‌کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: