طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای انگلیس محسوب می شود.


یکی از قربانیان تعرض جنسی ترامپ+تصاویر

یکی از قربانیان سوءاستفاده جنسی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی ابعاد تازه ای از رفتار زننده وی ...


این جا عکس‌ها با شما حرف می‌زنند

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۱۳ | نسخه چاپي

هنر ترکیبی وسیله‌ای شده تا عکس‌ها راوی داستان خود شوند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در نمایشگاهی فرصتی ایجاد شده تا صدای عکس‌ها را بشنوید و قصه هر شخصیت را از زبان خودش گوش کنید.«ماجرای نبودنت» عنوان مجموعه‌ای است که در خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته شده است.
محمدصادق دهقانی هنرمند این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما درباره این مجموعه گفت: آثار موجود در این نمایشگاه در قالب هنر ترکیبی هستند که به این وسیله عکس و صدا ترکیب شده‌اند تا مخاطب روایت هر اثر را خودش از زبان کار بشنود.
وی افزود: برای اولین بار چنین نمایشگاهی توسط خود من در سال 92 با حضور اعضاء انجمن عکاسان ایران در بیرجند برگزار شد و این مجموعه نیز برگزیده سه نمایشگاه قبل است که 21 اثر را شامل می‌شود.
وی در خصوص انتخاب عنوان این نمایشگاه اظهار داشت: در این مجموعه اتفاقی که می‌افتد این است که مخاطب با کسی روبرو می‌شود که هم وجود دارد و هم نیست چرا که همان طور که ذکر شد، این آثار گزیده‌ای از نمایشگاه‌های گذشته من هستند به همین جهت «ماجرای نبودنت» عنوانی است که برای این نمایشگاه انتخاب کرده‌ام.
وی ادامه داد: از ویژگی‌ دیگر این نمایشگاه خیریه بودن آن است، چرا که تمامی این آثار به نفع دختران بی‌سرپرست «موسسه همدم» به فروش می‌رود.
گفتنی است این نمایشگاه از 18 اسفند با حضور هنرمندان، بازیگران و فعالان عرصه فرهنگ و هنر افتتاح شد و تا 26‌ این ماه برقرار خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: