رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.الجزیره و گریم مرگ بر چهره دخترک سوری+عکس

تصویر منتشر شده از اجرای گریم "مرگ" بر چهره دختر خردسال سوری توسط چهره‌پرداز شبکه الجزیره قطر، رسوایی جدیدی برای این شبکۀ حامی تروریسم به بار ...


طرح سه فوریتی برای ازسرگیری همه فعالیت‌های هسته‌ای ایران

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روز یکشنبه ۱۴ آذر طرحی ۳ فوریتی را برای از سرگیری همه فعالیت‌های هسته‌ای به صحن علنی ارائه می‌دهند.


این جا عکس‌ها با شما حرف می‌زنند

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۱۳ | نسخه چاپي

هنر ترکیبی وسیله‌ای شده تا عکس‌ها راوی داستان خود شوند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در نمایشگاهی فرصتی ایجاد شده تا صدای عکس‌ها را بشنوید و قصه هر شخصیت را از زبان خودش گوش کنید.«ماجرای نبودنت» عنوان مجموعه‌ای است که در خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته شده است.
محمدصادق دهقانی هنرمند این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما درباره این مجموعه گفت: آثار موجود در این نمایشگاه در قالب هنر ترکیبی هستند که به این وسیله عکس و صدا ترکیب شده‌اند تا مخاطب روایت هر اثر را خودش از زبان کار بشنود.
وی افزود: برای اولین بار چنین نمایشگاهی توسط خود من در سال 92 با حضور اعضاء انجمن عکاسان ایران در بیرجند برگزار شد و این مجموعه نیز برگزیده سه نمایشگاه قبل است که 21 اثر را شامل می‌شود.
وی در خصوص انتخاب عنوان این نمایشگاه اظهار داشت: در این مجموعه اتفاقی که می‌افتد این است که مخاطب با کسی روبرو می‌شود که هم وجود دارد و هم نیست چرا که همان طور که ذکر شد، این آثار گزیده‌ای از نمایشگاه‌های گذشته من هستند به همین جهت «ماجرای نبودنت» عنوانی است که برای این نمایشگاه انتخاب کرده‌ام.
وی ادامه داد: از ویژگی‌ دیگر این نمایشگاه خیریه بودن آن است، چرا که تمامی این آثار به نفع دختران بی‌سرپرست «موسسه همدم» به فروش می‌رود.
گفتنی است این نمایشگاه از 18 اسفند با حضور هنرمندان، بازیگران و فعالان عرصه فرهنگ و هنر افتتاح شد و تا 26‌ این ماه برقرار خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: