خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.«روزنه ای به باغ بهشت» مجموعه آثار نقاشان معاصر ایران است

«روزنه ای به باغ بهشت» مجموعه آثار نقاشان معاصر ایران است

| شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ساعت ۸:۴۴ | نسخه چاپي

«روزنه ای به باغ بهشت» مجموعه آثار نقاشان معاصر ایران با موضوع «شهدای شاخص کشوری» است.
به گزارش خبرگزاری مهر، «روزنه ای به باغ بهشت» شامل مجموعه ای از آثار نقاشان معاصر ایران است که در بزرگداشت شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس در نمایشگاهی به مناسبت سوم خرداد ماه سال گذشته عرضه شده است.
کتاب مذکور شامل آثار ۴۵ هنرمند نقاش معاصر کشورمان است. این کتاب حاوی ۱۱۵ تابلوی نفیس نقاشی از هنرمندان و نقاشان معاصر کشور با موضوع «شهدای شاخص کشوری» است.
مرتضی اسدی، سمیه اسماعیلی، کاظم چلیپا، نادیا حبیب‌وند، محمدکاظم حسنوند، رضوان صادق زاده، عبدالحمید قدیریان و محمد معمارزاده هنرمندان برگزیده نمایشگاه روزنه ای به باغ بهشت هستند.
«روزنه ای به باغ بهشت» مجموعه آثار نقاشان معاصر ایران است که به همت اداره کل تبلیغات و مراکز فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و زهرا میرصانع توسط انتشارات شاهد در موضوع هنر و نقاشی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس روانه بازار شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟