فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند ...


تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


عکس روز نشنال جئوگرافیک

با چنین عکسی می توان موجی را برای همیشه ثبت کرد و سطح صافشان را به دقت دید.


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. در این تصاویر مردی را مشاهده می کنید که به کودکان یاد می دهد چگونه با مارها رفتار کنند و آنها را در دست بگیرند. ماری که می خواهیم به شما نشان دهیم به تازگی در این روستا و حتی در کل هندوستان به شهرت رسیده است


عکس روز نشنال جئوگرافیک

با چنین عکسی می توان موجی را برای همیشه ثبت کرد و سطح صافشان را به دقت دید.


سوارز، اولین صید تابستانی بارسلونا

ورزش | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۲۳:۴ | نسخه چاپي

دنیس سوارز، محصول آکادمی باشگاه بارسلونا که در حال حاضر برای ویارئال بازی می کند، تابستان آتی به باشگاه سابقش باز خواهد گشت.
به گزارش ورزش سه، سوارز دو فصل پیش از بارسلونا جدا شد و بصورت قرضی راهی سویا شد. درخشش او سبب شد تا مسئولان ویارئال او را تابستان 2015 به خدمت بگیرند اما بارسلونا بندی برای جذب دوباره این بازیکن در قرارداش گنجاند. لوئیس انریکه تمایل زیادی داشت تا سوارز زمستان 2016 به بارسلونا بازگردد اما مدیران ویارئال به شدت با این مساله مخالفت کردند و این بازیکن در ال مادریگال ماندنی شد.
روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسلونا در مصاحبه با برنامه استادیو استادیو و در مورد سوارز گفت:  ما علاقه داشتیم تا این بازیکن را زمستان به خدمت بگیریم اما امکانش میسر نشد. او برای ویارئال ارزش فراوانی داشت و این باشگاه حاضر به از دست دادن وی نشد. البته احتمالا او تابستان آتی به بارسلونا باز خواهد گشت. سوارز از جمله بازیکنانی است که مورد توجه ما قرار دارد و می تواند فصل بعد برای بارسلونا بازی کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: