واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


فرهاد کاظمی: بازیکنان نمی‌دانند در چه سطحی بازی می‌کنند

ورزش | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۲۰:۱۷ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان خراسان گفت: در روزی که موقعیت به سپاهان ندادیم، نتیجه بازی را واگذار کردیم.

به گزارش ایلنا، فرهاد کاظمی در پایان دیدار سیاه‌جامگان مقابل سپاهان که با شکست یک بر صفر شاگردانش همراه بود، اظهار داشت:کار سیاه‌جامگان این است که تیم‌های حریف را از بحران در می‌آورد! پرسپولیس و فولاد در بازی با مقابل سیاه‌جامگان از بحران درآمدند و در این مسابقه نیز سپاهان برابر سیاه‌جامگان با گل دقیقه 90، از بحران خارج شد.

وی تصریح کرد: متأسفانه بازیکنان ما نمی‌دانند در چه سطحی بازی می‌کنند و هرچه به آنها گفته می‌شود را انجام نمی‌دهند و این مسئله سبب شد که در ضد حمله گل بخوریم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان با بیان این مطلب که بازیکنان را با ریموت باید کنترل کنیم، عنوان کرد: با وجود اینکه به سپاهان هیچ موقعیتی نداده بودیم، اما نتوانستیم یک امتیاز از آنها بگیریم و بازی را واگذار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سیاه‌جامگان به بازیکنی نیاز دارد که در عمق بازی کند و به کناره‌ها نرود، اما متأسفانه بازیکنی را وارد میدان کردیم که از عمق حرکت نکرد.

کاظمی گفت: مصدومیت احمدی کار تیم را سخت کرد، در صورتی که اگر در بازی حضور داشت می‌توانستیم در 20 دقیقه آخر، بازی بهتری انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: به خاطر شرایط بازیکنان و شکست مقابل سپاهان 30 درصد از قرارداد کل تیم با نظر هیئت مدیره کسر می‌شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟