مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


خزان مازندران

استان مازندران به دلیل موقعیت جغرافیایی از ویژگی های خاص آب و هوایی برخوردار است. خزان برگ های پائیزی جنگل و مراتع این استان زیبایی طبیعت را ...


نابود شدن 120 بی ام وی صفر کیلومتر در تصادف قطار+تصاویر

بیشترین آسیب در این تصادف به مدل های X3، X4، X5 و X6 وارد شده است.


2 میلیارد تومان هزینه تایید صلاحیت یک کاندیدای مجلس!

سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات روز گذشته نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون تایید صلاحیت‌ها واکنش نشان داد.


پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

جامعه | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۹:۵۰ | نسخه چاپي

 مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: طی اعلام انجام شده از جانب وزارت ورزش و جوانان شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حیدرعلی کامیاب بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه در خصوص برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز افزود: برای اولین بار، شیراز از جانب وزارت ورزش و جوانان به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده و درسال آینده به طور حتم شاهد اتفاقات بسیار مناسبی در این راستا خواهیم بود.
وی در خصوص آمادگی شیراز برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی نیز تاکید کرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز باقی نمانده و خوشبختانه تمامی برنامه ریزی ها در حال عملیاتی شدن است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب در حال آماده شده برای این مسابقات است و خوشبختانه کار بسیار مناسبی در این ورزشگاه انجام شده است.
کامیاب ادامه داد: ۲۹ اردیبهشت سال آینده این مسابقات در شیراز آغاز می شود و در این راستا رسانه های استان فارس باید بیش از گذشته همراهی لازم را داشته باشند.
وی تصریح کرد: برگزاری این مسابقات فرصتی بسیار مناسب برای معرفی بیشتر شهر شیراز و استان فارس به جهانیان است که برای این مهم نیز دستگاه های مختلف باید برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: