زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض در رفت و آمد است. برای شناخت بیشتر از ملتی که در لطیفه ها از هر چیز به دردنخوری برق تولید می کنند، با زنی ایرانی که زندگی کاری اش را در این کشور می گذراند، صحبت کرده ایم.


بازار راه خودش را می رود

ارز تک نرخی در این دولت منتفی است

حدود دو ماه از نوسانات ارزی و افزایش جهشی نرخ دلار در کشور آن هم بعد از یک ثبات ۳ ساله می گذرد؛ روزهایی که بازار، شاهد تکانه های ارزی در کشور ...


6 اقدامی که قبل از خرید خودرو باید انجام دهید

 هر کسی که قصد خرید خودرو دارد باید قبل از اقدام به این کار اطلاعات خود و نیازهایش را برای انتخاب در نظر گرفته و بر اساس نیاز، بودجه و شرایط اقدام به خرید خودرو کند.


کشف ۴ جسد غیرآتش نشان از زیر آوار

در حالی که عملیات تجسس و آواربرداری از ساختمان پلاسکو وارد پنجمین روز خود شده است، با تلاش امدادگران ساعتی پیش جسد ۴ نفر از شهروندان، کشف و ...شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

جامعه | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۹:۵۰ | نسخه چاپي

 مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: طی اعلام انجام شده از جانب وزارت ورزش و جوانان شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حیدرعلی کامیاب بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه در خصوص برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز افزود: برای اولین بار، شیراز از جانب وزارت ورزش و جوانان به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده و درسال آینده به طور حتم شاهد اتفاقات بسیار مناسبی در این راستا خواهیم بود.
وی در خصوص آمادگی شیراز برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی نیز تاکید کرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز باقی نمانده و خوشبختانه تمامی برنامه ریزی ها در حال عملیاتی شدن است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب در حال آماده شده برای این مسابقات است و خوشبختانه کار بسیار مناسبی در این ورزشگاه انجام شده است.
کامیاب ادامه داد: ۲۹ اردیبهشت سال آینده این مسابقات در شیراز آغاز می شود و در این راستا رسانه های استان فارس باید بیش از گذشته همراهی لازم را داشته باشند.
وی تصریح کرد: برگزاری این مسابقات فرصتی بسیار مناسب برای معرفی بیشتر شهر شیراز و استان فارس به جهانیان است که برای این مهم نیز دستگاه های مختلف باید برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟