به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شد

جامعه | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۹:۵۰ | نسخه چاپي

 مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: طی اعلام انجام شده از جانب وزارت ورزش و جوانان شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حیدرعلی کامیاب بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه در خصوص برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز افزود: برای اولین بار، شیراز از جانب وزارت ورزش و جوانان به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام معرفی شده و درسال آینده به طور حتم شاهد اتفاقات بسیار مناسبی در این راستا خواهیم بود.
وی در خصوص آمادگی شیراز برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی نیز تاکید کرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز باقی نمانده و خوشبختانه تمامی برنامه ریزی ها در حال عملیاتی شدن است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب در حال آماده شده برای این مسابقات است و خوشبختانه کار بسیار مناسبی در این ورزشگاه انجام شده است.
کامیاب ادامه داد: ۲۹ اردیبهشت سال آینده این مسابقات در شیراز آغاز می شود و در این راستا رسانه های استان فارس باید بیش از گذشته همراهی لازم را داشته باشند.
وی تصریح کرد: برگزاری این مسابقات فرصتی بسیار مناسب برای معرفی بیشتر شهر شیراز و استان فارس به جهانیان است که برای این مهم نیز دستگاه های مختلف باید برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟