جدیدترین موشک کروز دریایی ایران شلیک شد

جدیدترین موشک کروز دریایی ایران با نام «نصیر» در جریان رزمایش نیروی دریایی ارتش شلیک شد‎.شلیک موشک در رزمایش نیروی دریایی


اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام می شود، از جمله مهم ترین سفرهای مقامات عالی به پاکستان محسوب می شود و و حکایت از دوستی عمیق و پیوند ناگسستنی میان دو کشور و دو ملت همسایه دارد.


مرگ دلخراش 2 تن بر اثر آتش گرفتن خودرو سواری پژو

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از برخورد دو دستگاه سواری و مرگ دلخراش دو تن از حادثه‌دیدگان خبر داد.


«سعید» بعد از ۶ سال صاحب دست‌ و پا شد

«سعید ایمانی» کارگر ساده دهه هفتادی ست که ۶ سال است بدون دست و پا زندگی می کند. سعید بعد از مصاحبه با خبرگزاری مهر موردتوجه قرار گرفت و با کمک مخاطبان توانسته دست و پاهای تازه ای داشته باشد.


قابل اعتمادترین خودروهای جهان را بشناسید (+نمودار)

هر چه بروز مشکلات در میان تعداد خودرو کمتر باشد، امتیاز بیشتری به خودروساز تعلق می‌گیرد.


تدوین مستند «زنی که نام ندارد» آغاز شد

| پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۵۴ | نسخه چاپي

ساخت این مستند در زندان زنان صورت گرفته و درباره زنانی است که به دلیل جرم‌های گوناگون زندانی شده‌اند.
دری رضایی تهیه‌کننده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص مستند «زنی که نام ندارد» گفت: ایده اولیه زمانی که دکتر پورحسین مدیر شبکه مستند بود، کلید خورد و با توجه به اینکه ایشان دکترای روانشناسی دارند و تحقیقاتی در این مسائل داشتند، ایده اولیه را پیشنهاد دادند و مرحله نوشتن فیلمنامه و ادامه کار به ما محول شد.
وی افزود: با تغییرات سازمان صدا و سیما و حضور تاجیک به عنوان مدیر جدید شبکه مستند، ایشان هم از این مستند حمایت کردند و پیشنهاد دادند که هر قسمت به صورت مجزا یک فیلم مستند باشد.
وی تصریح کرد: بعد از آن پیگیر دریافت مجوز حضور در زندان زنان شدیم و با توجه به سختی این مجوز، قوه قضائیه به ما اعتماد کرد. صبوری کردند و خدا را شکر این کار انجام شد و اکنون در مرحله تدوین مستند هستیم.
وی در خصوص قصه این مستند اظهار داشت: این مستند به جرم می‌پردازد، ابتدا قرار بود به زندان‌ها بپردازد اما با توجه به اینکه حوزه زندان‌ها متفاوت بود، ما در خصوص زندان زنان این مستند را ساختیم.
رضایی خاطرنشان کرد: در این مستند اولین چیز مهمی که مخاطب برداشت می‌کند، شرایط ارتکاب به جرم و مواد مخدر است و به نهاد خانواده تأکید می‌شود. چرا که اکثر کسانی که مرتکب جرم می‌شوند، از مشکلات خانوادگی ضربه می‌خورند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟