دوری یک ماهه علیرضا بیرانوند از میادین

دروازه بان پرسپولیسی ها بازی پیش روی این تیم در هفته دهم لیگ برتر را از دست داد.


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.



تدوین مستند «زنی که نام ندارد» آغاز شد

| پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۵۴ | نسخه چاپي

ساخت این مستند در زندان زنان صورت گرفته و درباره زنانی است که به دلیل جرم‌های گوناگون زندانی شده‌اند.
دری رضایی تهیه‌کننده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص مستند «زنی که نام ندارد» گفت: ایده اولیه زمانی که دکتر پورحسین مدیر شبکه مستند بود، کلید خورد و با توجه به اینکه ایشان دکترای روانشناسی دارند و تحقیقاتی در این مسائل داشتند، ایده اولیه را پیشنهاد دادند و مرحله نوشتن فیلمنامه و ادامه کار به ما محول شد.
وی افزود: با تغییرات سازمان صدا و سیما و حضور تاجیک به عنوان مدیر جدید شبکه مستند، ایشان هم از این مستند حمایت کردند و پیشنهاد دادند که هر قسمت به صورت مجزا یک فیلم مستند باشد.
وی تصریح کرد: بعد از آن پیگیر دریافت مجوز حضور در زندان زنان شدیم و با توجه به سختی این مجوز، قوه قضائیه به ما اعتماد کرد. صبوری کردند و خدا را شکر این کار انجام شد و اکنون در مرحله تدوین مستند هستیم.
وی در خصوص قصه این مستند اظهار داشت: این مستند به جرم می‌پردازد، ابتدا قرار بود به زندان‌ها بپردازد اما با توجه به اینکه حوزه زندان‌ها متفاوت بود، ما در خصوص زندان زنان این مستند را ساختیم.
رضایی خاطرنشان کرد: در این مستند اولین چیز مهمی که مخاطب برداشت می‌کند، شرایط ارتکاب به جرم و مواد مخدر است و به نهاد خانواده تأکید می‌شود. چرا که اکثر کسانی که مرتکب جرم می‌شوند، از مشکلات خانوادگی ضربه می‌خورند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: