۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل جای گرفته‌اند.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


ولایتی: تمدید تحریم‌ها انتقامی بود که از پیروزی‌های ایران در منطقه گرفتند

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع پس از دیداری که بانماینده ویژه رییس‌جمهور روسیه در امور سوریه داشت، تمدید تحریم‌های 10 ساله علیه ایران را ...


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


تدوین مستند «زنی که نام ندارد» آغاز شد

| پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۵۴ | نسخه چاپي

ساخت این مستند در زندان زنان صورت گرفته و درباره زنانی است که به دلیل جرم‌های گوناگون زندانی شده‌اند.
دری رضایی تهیه‌کننده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص مستند «زنی که نام ندارد» گفت: ایده اولیه زمانی که دکتر پورحسین مدیر شبکه مستند بود، کلید خورد و با توجه به اینکه ایشان دکترای روانشناسی دارند و تحقیقاتی در این مسائل داشتند، ایده اولیه را پیشنهاد دادند و مرحله نوشتن فیلمنامه و ادامه کار به ما محول شد.
وی افزود: با تغییرات سازمان صدا و سیما و حضور تاجیک به عنوان مدیر جدید شبکه مستند، ایشان هم از این مستند حمایت کردند و پیشنهاد دادند که هر قسمت به صورت مجزا یک فیلم مستند باشد.
وی تصریح کرد: بعد از آن پیگیر دریافت مجوز حضور در زندان زنان شدیم و با توجه به سختی این مجوز، قوه قضائیه به ما اعتماد کرد. صبوری کردند و خدا را شکر این کار انجام شد و اکنون در مرحله تدوین مستند هستیم.
وی در خصوص قصه این مستند اظهار داشت: این مستند به جرم می‌پردازد، ابتدا قرار بود به زندان‌ها بپردازد اما با توجه به اینکه حوزه زندان‌ها متفاوت بود، ما در خصوص زندان زنان این مستند را ساختیم.
رضایی خاطرنشان کرد: در این مستند اولین چیز مهمی که مخاطب برداشت می‌کند، شرایط ارتکاب به جرم و مواد مخدر است و به نهاد خانواده تأکید می‌شود. چرا که اکثر کسانی که مرتکب جرم می‌شوند، از مشکلات خانوادگی ضربه می‌خورند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: