مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


حلقه پنهان بابك زنجاني دستگير شد (+عكس)

با دستور مقام قضایی و پیگیری های دستگاه امنیتی کشور و تلاش پلیس اینترپل ایران، سرانجام حلقه مفقوده و بعبارتی جعبه سیاه بابک زنجانی دستگیر ...


ترامپ: نمی‌گویم با توافق هسته‌ای چه خواهم کرد

رئیس جمهوری منتخب آمریکا در مصاحبه‌ای با وجود انتقاد از توافق هسته‌ای ایران گفت که قصد ندارد درباره آن به اظهار نظر بپردازد.


احمد مسجدجامعی از شورای شهر استعفا داد

احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به رییس شورای شهر تهران از سمت خود استعفا داد.


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


کره شمالی دو موشک بالستیک آزمایش کرد

کره شمالی دو موشک بالستیک آزمایش کرد

جهان | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۴۲ | نسخه چاپي

منابع نظامی کره جنوبی از آزمایش دو موشک بالستیک کوتاه برد از سوی کره شمالی در صبح امروز به وقت محلی خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه روسیا الیوم، منابع وابسته به ارتش کره جنوبی از آزمایش موشکی جدید کره شمالی خبر دادند.
این منابع اعلام کردند: کره شمالی صبح پنجشنبه و ساعت ۵:۲۰ صبح به وقت محلی از اقلیم هوانگ هی به سوی آبهای شمال شرقی بندر وانسان در ساحل شرقی کره شمالی دو موشک کوتاه برد شلیک کرده است.
منابع مذکور افزودند: موشک های شلیک شده مسافتی در حدود ۵۰۰ کیلومتر را طی کرده اند.
ستاد مشترک نیروهای مسلح کره جنوبی بیان کرد: ارتش کره جنوبی به دقت اوضاع را زیر نظر دارد و آماده هر اقدام تحریک آمیز نظامی احتمالی از سوی کره شمالی است.
از سوی دیگر یوشیدا سوگا دبیر ارشد کابینه ژاپن از کره شمالی خواست که از اقدامات تحریک آمیز خودداری کند.وی اعلام کرد: توکیو به همکاری با آمریکا و کره جنوبی ادامه خواهد داد.
سوگا تاکید کرد: دولت بیدار و آماده رویارویی با همه شرایط است.
در همین حال یک مسئول وابسته به سازمان ملل اعلام کرد: شلیک دو موشک کوتاه برد کره شمالی ناقض مصوبات شورای امنیت محسوب می شود.
وی که نامش را فاش نکرد افزود: سازمان ملل نشست خاصی برگزار نمی کند و تحریم های جدیدی در صورت شلیک موشک کوتاه برد اعمال نمی کند
از سوی دیگر خبرگزاری کره جنوبی گزارش داد: کره شمالی به دنبال توقیف همه دارایی های کره جنوبی در این کشور در واکنش به تحریم های جداگانه ای که دولت کره جنوبی علیه آن اعمال کرده است.
این در حالی است که سخنگوی کمیته رسمی کره شمالی که مسئول تعامل با کره جنوبی است اعلام کرد: ما ابطال همه توافقات مربوط به همککاری اقتصادی و تبادلات امضا شده میان دو کره را اعلام می داریم.همه دارایی های شرکت های کره جنوبی و دستگاه مربوط آن در نزد ما را مصادره خواهیم کرد زیرا کره جنوبی اقدام به توقف برنامه گردشگری به کوه کومکانگ و توقف فعالیت منطقه صنعتی کیسونگ کرده است.
شایان ذکر است که سئول یک ماه قبل اقدام به توقف فعالیت منطقه صنعتی کیسونگ که طرحی مشترک میان دو کره بود به طور کامل گرفت.در دوم مارس گذشته شورای امنیت تصمیم به اعمال تحریم های بیشتر علیه پیونگ یانگ گرفت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: آزمایش موشک ،

دیدگاه شما چیست؟