قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


تولد احمدی‌نژاد و هیلاری کلینتون در یک روز!+عکس

محمود احمدی نژاد و هیلاری کلینتون در یک روز به دنیا آمدند بر اساس تصویر شناسنامه محمود احمدی نژاد (رئیس جمهور دوره های نهم و دهم جمهوری اسلامی ایران)، تولد وی در روز ششم آبان ماه 1335 شمسی است.


مطمئن‌ترین راه برای رزرو هتل‌های نوروزی

جامعه | پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۵۳ | نسخه چاپي

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و افزایش چندین برابری میزان سفرها، تب و تاب خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نیز با افزایش چندین برابری بالا می‌گیرد.
در سال های گذشته با افزایش قیمت پروازها و هتل ها در بازهی زمانی نوروز و پیش از آن، که ناشی از افزایش تقاضا است، بارها مشاهده شده به علت کمبود ظرفیت برخی هتل ها سودجویان حوزهی گردشگری با سوءاستفاده از این شرایط اقدام به اخذ هزینههای گزاف از مسافران کرده و خدمات شایستهای نیز در قبال آن به مشتریان عرضه نکرده‌اند.
همه ساله مسافرانی که با وسیله شخصی خود سفر نمیکنند، برای خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و یا حتی رزرو هتل به مراکز فروش خدمات گردشگری مراجعه می کنند اما بدلیل افزایش بیش از پیش تقاضا در این بازهی زمانی برخی از مسافران با مشکلات متعددی مواجه می شوند.
جزیره کیش یکی از مناطقی است که در ایام نوروز خواهان زیادی دارد و یکی از روشهایی که امروزه مسافران برای رزرو هتل های کیش بکار میگیرند استفاده از موتورهای جستوجو برای پیدا کردن سایتهای رزرو اینترنتی هتل است.
در دهها صفحاتی که از جستوجو برای مراکز خدمات گردشگری و رزرو هتل به دست میآید، بسیاری از سایتها از کیفیت خدمات مناسب و شایسته‌ای بهره‌مند نیستند و احتمال عدم رضایت مسافر همچنان وجود دارد چرا که بسیاری از سایتهایی که امکان رزرو آنلاین هتل را فراهم میکنند با انتشار عکسهای غیر واقعی و لوکس با نیت فروش بیشتر در نوروز، مسافر را گمراه میکنن%

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: