یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


علی لاریجانی، رییس شورای‌عالی فراکسیون‌ها شد

ابتکار لاریجانی، اصول‌گرایان مجلس را زیر یک سقف برد

اصول‌گراها در مجلس بالاخره اکثریت شدند

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره تکلیف فراکسیون‌بندی‌های مجلس دهم هم مشخص شد.


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


بیهوشی مردان ثروتمند در انباری زوج جنایتکار

حوادث | چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۳۶ | نسخه چاپي

زوج تبهکار با ربودن رانندگان خودروهای لوکس، آنها را بیهوش کرده و دو روز تمام دست و پا بسته در انباری خانه حبس می‌کردند. ٤ روز خوراندن ماده بیهوشی به یکی از طعمه‌ها درنهایت سناریوی تلخ یک جنایت را رقم زد و زن و شوهر به همراه پسر جوان مجبور به اعتراف در مقابل کارآگاهان پلیس شدند. این زن و شوهر صبح دیروز در دادگاه کیفری، هر کدام روایتی تازه از ماجرای سرقت‌های سیاه‌شان پیش روی دو قاضی جنایی قرار دادند.
کشف جسد
٢٧ شهریور ‌سال ٩١ جسد دست و پا بسته مردی جوان در یکی از کوچه‌های خیابان مطهری پایتخت کشف شد. بلافاصله موضوع به پلیس اطلاع داده شد و همزمان کارآگاهان و بازپرس جنایی برای بررسی موضوع راهی محل حادثه شدند.
کارآگاهان جنایی هنوز نمی‌دانستند که با یک پرونده پیچیده روبه‌رو هستند. آنها جسد را برای بررسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستادند و تحقیقات خود را در این‌باره آغاز کردند. در حالی‌که کمیسیون پزشکی قانونی پس از معاینات تخصصی اعلام کرد که این مرد بر اثر خوردن داروی بیهوشی بیش از حد جان باخته است، ماموران پلیس نیز دریافتند که چند روز پیش از کشف جسد، مشخصات مرد ناپدید شده‌ای از سوی خانواده‌اش به پلیس اعلام شده است؛ بنابراین مشخص شد که جسد متعلق به همین مرد پولدار است. 
خانواده این مرد به پلیس آگاهی دعوت شدند و پسر وی در تحقیقات به ماموران گفت: «پدرم مرد ثروتمندی بود؛ ولی با کسی دشمنی نداشت. او چند روز پیش از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. اصلا تصورش را هم نمی‌کردیم که چنین بلایی سرش آمده باشد؛ برای همین به کسی شک نداریم.»
بازداشت متهمان
با این اظهارات تجسس‌های پلیسی در رابطه با شناسایی عامل یا عاملان جنایت ادامه یافت تا این‌که کارآگاهان دریافتند، پسر جوانی دو روز پیش از کشف جسد، از کارت عابر بانک مقتول پول برداشت کرده و به دلیل شک یکی از مشتریان بانک دستگیر شده بود؛ ولی به‌خاطر نبود مدارک کافی علیه وی  آزاد شده است؛ بنابراین دستور بازداشت این پسر صادر شد و درنهایت پس از دستگیری او راز این جنایت هولناک فاش شد. این پسر در بازجویی‌ها ماجرای قتل این مرد را تشریح کرد و گفت: «مادرم به همراه شوهر صیغه‌ای‌اش برای این‌که خودروی مقتول را سرقت کند، با خوراندن ماده بیهوشی او را ربود و به داخل خانه‌مان آورد. این مرد ٤ روز دست و پا بسته در خانه ما بیهوش بود تا این‌که جان خود را از دست داد. من و ناپدری‌ام هم جسد را به بیرون از خانه منتقل کردیم.»
فاش شدن راز سرقت‌های سریالی
با اعترافات این پسر جوان، مادر و ناپدری‌اش هم در عملیات‌های جداگانه شناسایی و دستگیر شدند. پس از دستگیری این زن و شوهر بود که راز سرقت‌های سریالی این خانواده فاش شد و ماموران دریافتند که آنها با شکایت چند مرد پولدار تحت تعقیب پلیس قرار دارند. این زوج با به دام انداختن مردان پولدار، آنها را بیهوش کرده و به داخل خانه‌شان می‌کشاندند.
پس از آن خودروهای لوکس&zwn
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: