افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


قوت و ضعف «سه ستاره» از نگاه «ساعت ۲۵»ها؛ تخصصی‌تر شوید

قوت و ضعف «سه ستاره» از نگاه «ساعت ۲۵»ها؛ تخصصی‌تر شوید

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۲۷ | نسخه چاپي

محمود محمودی تهیه کننده «ساعت۲۵» جای بخش دوبله و گویندگان اخبار را در برنامه «سه ستاره» خالی دانست و پیشنهادهای خود را برای ارتقای این برنامه مطرح کرد.
محمود محمودی تهیه کننده برنامه «ساعت ۲۵» درباره کاندید شدن این برنامه در بخش پرطرفداران برنامه «سه ستاره» به خبرگزاری مهر گفت: از کسانی که به این برنامه رای دادند سپاسگزارم چراکه «ساعت۲۵» با توجه به زمان پخش نیمه شب و نداشتن تکرار باز هم دیده شد و این مایه مباهات است ولی در جایگذاری این برنامه به نظرم بی سلیقگی شده که آن را در حوزه سرگرمی مورد داوری قرار داده اند.
وی افزود: البته این بی سلیقگی به احسان علیخانی برنمی گردد چون حسن نیت او را خوب می شناسم و می دانم که برای کارش زحمت می کشد و قصد دارد به پیشرفت برنامه های تلویزیونی کمک کند. تقریبا ۴ ماه پیش که با او ملاقات داشتم از ایده «سه ستاره» صحبت کرد و به نظرم طرح جالبی آمد اما متاسفانه برنامه ریزی های سازمان همیشه دقیقه نودی است و همین شتابزدگی باعث می شود ایده ها آنطور که باید درست به اجرا در نیاید.
برنامه‌های تخصصی را تخصصی داوری کنید
این تهیه کننده اظهار کرد: درباره داوری در «سه ستاره» و حضور «ساعت ۲۵» جای گله وجود دارد اول اینکه بین ۳۳ داور منتخب برای قضاوت آثار حتی یک نفر از عالم موسیقی نیست حتی از دوستان مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما هم کسی بین داوران حضور ندارد و اگر این چنین بود من مطمئن هستم «دستان» که بسیار خوب عمل کرد و برنامه «نغمه ها» محصول شبکه چهار حتما رای می آوردند.
وی گفت: واقعا جای تعجب است برنامه تخصصی موسیقی «ساعت۲۵» در بخش سرگرمی قرار گرفته و در بخش برنامه های تخصصی جایی ندارد. این برنامه کاملا در خدمت دنیای موسیقی است و به هیچ مساله دیگری جز این نمی پردازد و در این راستا مهمانان و موضوعات کاملا مرتبط با موسیقی را مطرح می کند.
تهیه کننده «ساعت ۲۵» گفت: طبق آماری که اعلام شد در بخش برنامه های تخصصی، «سمت خدا» با ۱۱هزار رای و «از لاک جیغ تا خدا» با ۶ هزار رای رتبه های اول و دوم را دارند. «ساعت۲۵» با کسب ۷هزار رای اگر در گروه خود جای می گرفت قطعا هم درست تر و در جای خودش دیده می شد هم از شرایط بهتری در رتبه بندی برخوردار بود.
وی ادامه داد: نقد دیگری که به این برنام%

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟