مردی پس از دیدن چهره بدون آرایش زن جذابش او را طلاق داد! + عکس زن بدون آرایش

یک مرد از همسرش بخاطر فریب در ازدواج شکایت کرد چرا که او با یک زن زیبا ازدواج کرده بود اما همسرش واقعا چهره جذابی ندارد!


وزیر بهداشت:

امروز سردارهای حرم، عَلَم و قلم در همه حوزه‌ها ورود می‌کنند؛ ائمه‌جمعه زحمت روانپزشکان را زیاد نکنند

وزیر بهداشت گفت:‌ خودشیفتگی مسئولان کار دست مردم می‌دهد در کشور ما هر کسی اظهار نظری دارد مثلاً‌ یکی سردار عَلَم بوده نوحه می‌خواند و رئیس‌جمهور ...


ظاهر متفاوت بازیگر زن ایرانی در ایتالیا+عکس

مارال فرجاد بازیگر 34 ساله برای حضور در جشنواره فیلم رم ایتالیا به این کشور سفر کرده است.


اعدام‌های گروهی داعش در موصل+تصاویر

در حالیکه ساعتی قبل عملیات بزرگ آزادسازی موصل آغاز شده است، داعش با انتشار یک فایل ویدئویی از اعدام وحشیانه شماری از کسانی که آنها را جاسوس ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


قوت و ضعف «سه ستاره» از نگاه «ساعت ۲۵»ها؛ تخصصی‌تر شوید

قوت و ضعف «سه ستاره» از نگاه «ساعت ۲۵»ها؛ تخصصی‌تر شوید

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۲۷ | نسخه چاپي

محمود محمودی تهیه کننده «ساعت۲۵» جای بخش دوبله و گویندگان اخبار را در برنامه «سه ستاره» خالی دانست و پیشنهادهای خود را برای ارتقای این برنامه مطرح کرد.
محمود محمودی تهیه کننده برنامه «ساعت ۲۵» درباره کاندید شدن این برنامه در بخش پرطرفداران برنامه «سه ستاره» به خبرگزاری مهر گفت: از کسانی که به این برنامه رای دادند سپاسگزارم چراکه «ساعت۲۵» با توجه به زمان پخش نیمه شب و نداشتن تکرار باز هم دیده شد و این مایه مباهات است ولی در جایگذاری این برنامه به نظرم بی سلیقگی شده که آن را در حوزه سرگرمی مورد داوری قرار داده اند.
وی افزود: البته این بی سلیقگی به احسان علیخانی برنمی گردد چون حسن نیت او را خوب می شناسم و می دانم که برای کارش زحمت می کشد و قصد دارد به پیشرفت برنامه های تلویزیونی کمک کند. تقریبا ۴ ماه پیش که با او ملاقات داشتم از ایده «سه ستاره» صحبت کرد و به نظرم طرح جالبی آمد اما متاسفانه برنامه ریزی های سازمان همیشه دقیقه نودی است و همین شتابزدگی باعث می شود ایده ها آنطور که باید درست به اجرا در نیاید.
برنامه‌های تخصصی را تخصصی داوری کنید
این تهیه کننده اظهار کرد: درباره داوری در «سه ستاره» و حضور «ساعت ۲۵» جای گله وجود دارد اول اینکه بین ۳۳ داور منتخب برای قضاوت آثار حتی یک نفر از عالم موسیقی نیست حتی از دوستان مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما هم کسی بین داوران حضور ندارد و اگر این چنین بود من مطمئن هستم «دستان» که بسیار خوب عمل کرد و برنامه «نغمه ها» محصول شبکه چهار حتما رای می آوردند.
وی گفت: واقعا جای تعجب است برنامه تخصصی موسیقی «ساعت۲۵» در بخش سرگرمی قرار گرفته و در بخش برنامه های تخصصی جایی ندارد. این برنامه کاملا در خدمت دنیای موسیقی است و به هیچ مساله دیگری جز این نمی پردازد و در این راستا مهمانان و موضوعات کاملا مرتبط با موسیقی را مطرح می کند.
تهیه کننده «ساعت ۲۵» گفت: طبق آماری که اعلام شد در بخش برنامه های تخصصی، «سمت خدا» با ۱۱هزار رای و «از لاک جیغ تا خدا» با ۶ هزار رای رتبه های اول و دوم را دارند. «ساعت۲۵» با کسب ۷هزار رای اگر در گروه خود جای می گرفت قطعا هم درست تر و در جای خودش دیده می شد هم از شرایط بهتری در رتبه بندی برخوردار بود.
وی ادامه داد: نقد دیگری که به این برنام%

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: