بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ | نسخه چاپي

مدیرکل هنرهای تجسمی از برگزاری نخستین آرت فر تهران در سال آینده خبر داد و بیان کرد که این رویداد با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران گفت: نخستین آرت فر تهران به صورت بین المللی با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.
وی افزود: آرت فر تهران در ادامه سیاست ها و برنامه های اقتصاد هنر و همچنین در مسیر دیپلماسی فرهنگی و تقویت تعامل و ارتباط هنری با مشارکت بخش خصوصی و حضور گالری های ایرانی و خارجی برگزار می شود.
مدیرکل هنرهای تجسمی ادامه داد: با توجه به فرصت ها و ارتباط های بین المللی هنری که فراهم شده و ظرفیت های اقتصاد هنر، آرت فر تهران برای نخستین بار در سال آینده برگزار می شود.
ملانوروزی بیان کرد: همچنین بی ینال تهران به منظور ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای هنری معاصر و ایده های نو از هنرمندان جهان و ایران از برنامه های دیگری است که با مشارکت و حضور بخش خصوصی به عنوان یک رویداد معتبر بین المللی در سال آینده برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.
مدیرکل هنرهای تجسمی در پایان گفت: ظرفیت ها و فرصت های مناسبی برای هنر ایران و ارتباط بین المللی فراهم شده است که می تواند به تقویت و ارتقای جایگاه جهانی هنر ایران کمک کند و امیدواریم با همراهی هنرمندان، گالری ها و بخش خصوصی بتوانیم برنامه های موثری را اجرا کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟