زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


بهترین گوشی‌های بازار با قیمت 1 تا 1.5 میلیون تومان

اگر به دنبال خرید یک گوشی هوشمند هستید این روزها نیازی به خرج بیش از یک و نیم میلیون تومان ندارید و معمولاً می‌توان در این بازه قیمتی محصولاتی ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ | نسخه چاپي

مدیرکل هنرهای تجسمی از برگزاری نخستین آرت فر تهران در سال آینده خبر داد و بیان کرد که این رویداد با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران گفت: نخستین آرت فر تهران به صورت بین المللی با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.
وی افزود: آرت فر تهران در ادامه سیاست ها و برنامه های اقتصاد هنر و همچنین در مسیر دیپلماسی فرهنگی و تقویت تعامل و ارتباط هنری با مشارکت بخش خصوصی و حضور گالری های ایرانی و خارجی برگزار می شود.
مدیرکل هنرهای تجسمی ادامه داد: با توجه به فرصت ها و ارتباط های بین المللی هنری که فراهم شده و ظرفیت های اقتصاد هنر، آرت فر تهران برای نخستین بار در سال آینده برگزار می شود.
ملانوروزی بیان کرد: همچنین بی ینال تهران به منظور ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای هنری معاصر و ایده های نو از هنرمندان جهان و ایران از برنامه های دیگری است که با مشارکت و حضور بخش خصوصی به عنوان یک رویداد معتبر بین المللی در سال آینده برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.
مدیرکل هنرهای تجسمی در پایان گفت: ظرفیت ها و فرصت های مناسبی برای هنر ایران و ارتباط بین المللی فراهم شده است که می تواند به تقویت و ارتقای جایگاه جهانی هنر ایران کمک کند و امیدواریم با همراهی هنرمندان، گالری ها و بخش خصوصی بتوانیم برنامه های موثری را اجرا کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟