زیباترین آبشار در ایسلند

یکی از زیباترین آبشارهای دنیا، اسوارتیفوس (Svartifoss)، در پارک ملی اسکافتافل در جنوب شرقی ایسلند قرار دارد که به آبشار سیاه معروف است.


واکنش ایران سر و صدای بیهوده است؛ خشم تهران اهمیتی ندارد

دو سناتور تندرو و هم حزبی «دونالد ترامپ» در پاسخ به واکنش های تند و قاطع مقامات ایران به تمدید «قانون داماتو» به اظهارنظر در این باره پرداختند.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ | نسخه چاپي

مدیرکل هنرهای تجسمی از برگزاری نخستین آرت فر تهران در سال آینده خبر داد و بیان کرد که این رویداد با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران گفت: نخستین آرت فر تهران به صورت بین المللی با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.
وی افزود: آرت فر تهران در ادامه سیاست ها و برنامه های اقتصاد هنر و همچنین در مسیر دیپلماسی فرهنگی و تقویت تعامل و ارتباط هنری با مشارکت بخش خصوصی و حضور گالری های ایرانی و خارجی برگزار می شود.
مدیرکل هنرهای تجسمی ادامه داد: با توجه به فرصت ها و ارتباط های بین المللی هنری که فراهم شده و ظرفیت های اقتصاد هنر، آرت فر تهران برای نخستین بار در سال آینده برگزار می شود.
ملانوروزی بیان کرد: همچنین بی ینال تهران به منظور ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای هنری معاصر و ایده های نو از هنرمندان جهان و ایران از برنامه های دیگری است که با مشارکت و حضور بخش خصوصی به عنوان یک رویداد معتبر بین المللی در سال آینده برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.
مدیرکل هنرهای تجسمی در پایان گفت: ظرفیت ها و فرصت های مناسبی برای هنر ایران و ارتباط بین المللی فراهم شده است که می تواند به تقویت و ارتقای جایگاه جهانی هنر ایران کمک کند و امیدواریم با همراهی هنرمندان، گالری ها و بخش خصوصی بتوانیم برنامه های موثری را اجرا کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: