۷ نشانه اینکه شوهرتان از ازدواجتان راضی است

دوست دارید بدانید که شوهرتان از ازدواج با شما رضایت دارد یا نه؟ این لیست را بخوانید. بعد برای هر کار خوبی که برایتان انجام می‌دهد قدردان باشید.


آخرین هواپیمای کنکورد فعال، راهی موزه شد

آخرین هواپیمای کنکورد مافوق صوت فعال، بعد از اینکه ۱۳ سال غیرفعال روی باند فرودگاه بریستول فیلتون بود، راهی یک آشبانه هواپیمای ویژه شد که ...


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


برادرکُشی رهبر کره شمالی؛ رد یابی دو مظنون زن

در سال های گذشته دولت چین مسئول حفاظت از جان کیم جونگ نام بوده است. فرزند ارشد رهبر سابق کره شمالی یک بار نیز در سال 2012 از یک ترور جان سالم به ...


نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

نخستین «آرت فر تهران» سال آینده برگزار می شود

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ | نسخه چاپي

مدیرکل هنرهای تجسمی از برگزاری نخستین آرت فر تهران در سال آینده خبر داد و بیان کرد که این رویداد با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران گفت: نخستین آرت فر تهران به صورت بین المللی با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نگارخانه های معتبر جهانی سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.
وی افزود: آرت فر تهران در ادامه سیاست ها و برنامه های اقتصاد هنر و همچنین در مسیر دیپلماسی فرهنگی و تقویت تعامل و ارتباط هنری با مشارکت بخش خصوصی و حضور گالری های ایرانی و خارجی برگزار می شود.
مدیرکل هنرهای تجسمی ادامه داد: با توجه به فرصت ها و ارتباط های بین المللی هنری که فراهم شده و ظرفیت های اقتصاد هنر، آرت فر تهران برای نخستین بار در سال آینده برگزار می شود.
ملانوروزی بیان کرد: همچنین بی ینال تهران به منظور ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای هنری معاصر و ایده های نو از هنرمندان جهان و ایران از برنامه های دیگری است که با مشارکت و حضور بخش خصوصی به عنوان یک رویداد معتبر بین المللی در سال آینده برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.
مدیرکل هنرهای تجسمی در پایان گفت: ظرفیت ها و فرصت های مناسبی برای هنر ایران و ارتباط بین المللی فراهم شده است که می تواند به تقویت و ارتقای جایگاه جهانی هنر ایران کمک کند و امیدواریم با همراهی هنرمندان، گالری ها و بخش خصوصی بتوانیم برنامه های موثری را اجرا کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟