از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


اشتاین مایر:توافق هسته ای ایران مرهون مشارکت با روسیه بود

اشتاین مایر:توافق هسته ای ایران مرهون مشارکت با روسیه بود

جهان | چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۱۶ | نسخه چاپي

وزیر امورخارجه آلمان در مراسم بیستمین سال فعالیت سازمان ملل در بن با اشاره به توافق هسته ای ایران آن را مرهون مشارکت با روسیه قلمداد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، «فرانک - والتر اشتاین مایر» که به همراه «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل که در آلمان بسر می برد راهی شهر بن شده همچنین اظهار داشت: توافق هسته ای ایران در سایه مشارکت و برپایه گفتگوهای سازنده بدست آمد.
وزیر امورخارجه آلمان و دبیر کل سازمان در مراسم بیستمین سالگرد فعالیت دفتر این سازمان در بن به ایراد سخنرانی های جداگانه ای پرداختند.
اشتاین مایر درخصوص بحران سوریه و نقش سازمان ملل در این زمینه گفت: شرایط دنیا سخت تر شده است. شمار زیادی از کشورهای دنیا به عنوان بازیگرانی مهم در عرصه مسائل بین المللی نقش دارند که از جمله آنها می توان به سوریه اشاره کرد. در این میان سازمان ملل هم به عنوان یک نهاد بین المللی می تواند با برگزری نشست ها و رایزنی های لازم در این امر به بازیگردانی بپردازد.
وی با مهم خواندن نقش سوریه در حل بحران سوریه اظهار داشت: روسیه می تواند نقش کلیدی و مهمی در این باره ایفا کند.
دبیر کل سازمان ملل با ابراز خرسندی از فعالیت آلمان در عرصه مسائل بین المللی اقدامات این کشور در حل بحران های جاری را ستودنی توضیف کرد.
بان کی مون دراین مراسم که حدود ۳۰۰ میهمان داشت همچنین از فعالیت دفتر سازمان ملل در بن قدردانی کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟